Szórakoztató tény a kaliforniai amerikai lakosok számára

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ez a fórumrészleg kurva jó lol!
Kaliforniában, ha elkapnak egy olyan pipával, amely metamfetamin "maradékot" tartalmaz, akkor vádat emelnek a kábítószerrel kapcsolatos cselekményekért.
Ha a buborékon kívül bárhol van az errr-errr, akkor birtoklás.

Történet:
Hát a haverom otthagyott egy helyet, és nem akart valamiért egy zacskót cipelni a zsebében.
Ezért egy egész nyolcas golyót olvasztott a buborékba, mielőtt elindult volna.
Elfelejtettem a részleteket, amik oda vezettek, hogy kipukkadt.
Elkerülte a hosszabbítást és a plusz büntetést, mert beleolvasztotta a pipájába.

Ő volt az első dílerem, és amikor elkapták, LOL, észrevettem!
A srác a barátom volt - ugyanúgy, ahogy Cartman a South Parkban egy szaros seggfej volt, mégis... barátom volt... nekem volt a szarom, és hajlandó voltam elviselni a nagy száját. Fogalmazzunk így. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Volt egy ilyen barátom. Szívrohamban halt meg 36 évesen egy szállodai szobában, valószínűleg egy tűvel a karjában. Az édesanyja szerint nem diagnosztizált szívbetegségben. Ez egy jó tanács. Sokféleképpen lehet minimalizálni a járulékos károkat. Ha terepre vinnék valamit, beledobnám egy vizes palackba, kicsit összetörném, és meghúznám a fedelet. Egy apró fekete pontot tennék rá filccel, és a hátsó padlólemezre dobnám a másik 10 közé. Egy uncia eltűnik egy uncia vízben, ami 1 korty. Egy üres vizes palack, amiben még 1 korty van, a legtöbb embernek nem keltené fel a szemöldökét, és 30 gramm metamfetaminból 30 ml víz elpárolgása kevesebb, mint 10 percet vesz igénybe.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Volt egy ilyen barátom. Szívrohamban halt meg 36 évesen egy szállodai szobában, valószínűleg egy tűvel a karjában. Az édesanyja szerint nem diagnosztizált szívbetegségben. Ez egy jó tanács. Sokféleképpen lehet minimalizálni a járulékos károkat. Ha terepre vinnék valamit, beledobnám egy vizes palackba, kicsit összetörném, és meghúznám a fedelet. Egy apró fekete pontot tennék rá filccel, és a hátsó padlólemezre dobnám a másik 10 közé. Egy uncia eltűnik egy uncia vízben, ami 1 korty. Egy üres vizes palack, amiben még 1 korty van, a legtöbb embernek nem keltené fel a szemöldökét, és 30 gramm metamfetaminból 30 ml víz elpárolgása kevesebb, mint 10 percet vesz igénybe.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ó, haver, ne bassz, beugrok egy dollárgenerálba, és szerzek magamnak pár héliummal töltött parti-lufit, ha egyáltalán valamivel vezetek.
Rákötöd a cha-chát a lufikra és Voilá! Bon voyage!

Van néhány aranyrög, amit hamarosan hozzá fogok adni ehhez a részhez a szállítással kapcsolatban.
Mindig megtartottam a jegyzeteimet magamnak.
De azt hiszem, ez a fórum / piac / közösség lehet, hogy végre egy olyan hely, amit otthonomnak hívhatok.
Nem akarom, hogy "dobja a gyöngyöket a disznók között".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ezt láttam a zsaruk egyik epizódjában. Győződjön meg róla, hogy elengedi őket, mielőtt megállna, lelőhetik őket az égből, mert a léggömbök nem emelkednek különösebben gyorsan. 100% esélye van annak, hogy megállítanak, ha léggömböket engedsz ki az ablakon, amikor megállítanak.
Vagyis fegyverrel fenyegetnek, és hátrafelé sétálnak felém, majd testet ütnek és megbilincselnek. Emellett elveszíted a drogokat, és nem lennék megdöbbenve, ha visszaszereznék azokat a lufikat. Műholdról le tudják olvasni a rendszámtábládat, szóval semmi okuk nincs rá, hogy ne nézzék meg, hova mennek és hol kötnek ki. Akár a légszűrő és a ház közé is tehetted volna. Soha nem láttam még zsarut a motorháztető alatt kutatni, és ha mégis, akkor sem találnák meg ott vagy az akkumulátor alatt.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN you werent casting your pearls to the swine ive been reading all your posts laughing my ass off for like a hour man off some edibles man you made my night
 
Top