Question Általános kokainmosás a lehető legtöbb hamisítóanyag eltávolítása érdekében

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sziasztok okos emberek!

Tömegesen visszavettem a kokainfogyasztásomat, és most egy olyan időszakon megyek keresztül, amikor felfedezem, hogy mit kínál a pszichedelikus világ. Az általam nem befolyásolható körülmények miatt egy adag kokainhoz jutottam, amely három különböző forrásból származik, összesen 20 grammot.

Nem sok, de nekem sincs szükségem ennyi mennyiségre, ezért úgy gondoltam, hogy kihasználom ezt a lehetőséget arra, hogy megtanuljam, hogyan kell a kokainból a hamisítószereket kimosni (ha ezt elrontom, nem fogok aludni, mivel nem árulok, és szinte teljesen lecsökkentettem a használatomat).

Ezt találtam: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Konkrétan:

Patton említi, hogy ez az egyetlen módja a kokain tisztításának.

Ez több forrásból is igaz?

Ezt is találtam: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(szintén @G.Patton által )

És ez elgondolkodtatott, hogy nem tudom, milyen hamisítóanyagokat használnak bármelyik csomaghoz, egyesek "bolíviai", mások "kolumbiai kókusz" stb....

A fenti a/b extrakció működne ezek mindegyikénél, vagy valószínű, hogy elrontom, és inkább egyszerre csak egy "csoportot" csináljak?
Vagy kezdjem egy egyszerű nem poláris oldószeres mosási sorozattal? Mi a leggyorsabb, legegyszerűbb győzelem?

Messze vagyok attól, hogy kényelmesen csináljam az a / b-t a fentiek szerint, így sokáig fogom ezt kutatni, miközben megfelelő felszerelést és extrahálót kapok, nem szeretnék egy házat tele aceon szagával vagy sósavval égetett kezekkel. (néhány bitet is kapok, mivel az 5-MeO-DMT HCL-t szabadbázisra kell konvertálnom, amit februárra kell elvégeznem, így teljes tanulási üzemmódban vagyok).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Helló, azt javasolnám, hogy kövesse a kokain vizsgálati protokollt, és határozza meg a kokain szennyeződéseit. Ezután, abban az esetben, ha a terméke benzokain, proparakain, lidokain tartalmaz, nehéz lesz megtisztítani a terméket. Csak oszlopkromatográfiás mosási mód van. Abban az esetben, ha az Ön terméke levamisollal elrontott, sokkal könnyebb lesz megtisztítani.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Köszönöm ezt - rendeltem néhány készletet, és ezt a lehetőséget arra fogom használni, hogy többet megtudjak arról, hogyan vannak ezek a dolgok összecsomagolva, és ezért mit tehetek, hogy kivágjak néhányat.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Csak kibővítem ezt a szálat.
Szeretnék megtisztítani 1 g kokaint. Nem teljesen vízoldható. Ki akarom szűrni, ami oldhatatlan dolog van benne. Nekem nem gond, ha ez az 1g C vízoldatban marad a végén.
Ötletek?

Arra gondoltam, hogy feloldom egy orális fecskendőben, aztán átnyomom egy vattán. Ismétlem, nem várom el, hogy nem próbálok tökéletes tisztítást csinálni.
Ti mit gondoltok?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Feloldhatja hideg vízben (kb. 3-4 ml) és szűrheti. A koffein és a lidokain egy része alig oldódik hideg vízben.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Ne hagyd a vízben! Elég gyorsan lebomlik nem pszichoaktív molekulákra, így hacsak nem használod fel az egészet egy éjszaka alatt, csúnya, használhatatlan vízzel fogsz végezni
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Úgy tűnik, hogy 1 hónappal később még mindig 90%-on áll...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A PH elég gyorsan változik szobahőmérsékleten, így ez fájdalmasan szippanthat, de igen, ez egy érdekes tanulmány, köszönöm!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ mivel csak 1g, elsősorban az átvitelből/szűrésből/stb. eredő veszteségek elkerülésére törekedve. -- hogy is hívják? mechanikai veszteség vagy valami ilyesmi?

Van etanolom és acetonom, de nem fogok vízmentes változatot készíteni belőle. Szóval, ha már megvan, mi a legjobb megoldásom?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nem lehet egyszerűen acetonnal ugyanazt a mosási módszert alkalmazni, mint amfetamin-szulfáttal? Tudom, hogy ez nem távolít el mindent, ha a cuccot vágott nem mindent kell menni azonnal a szemetesbe.. lehet fordítani freebase ammóniával, de szintén nem Roel eltávolítani minden, amit lehetett volna vágni.. forraljuk úgy értem, ugyanazt a folyamatot, ha ez freebase csak vízzel lehet frissíteni az íze egy kicsit, ha volt vágott koffein mannit vagy inozitol.. személyzet vágott levamisol fajta szemetet, akkor jobb, ha visszamegy a srác, és hagyjuk, hogy megemészteni az összes adjunk hozzá egyszer, és közben, hogy a pénzt a pénztárcájából, plusz néhány kamatot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mivel az OP azt mondja, hogy " általános mosás", ezt adom. Desztillált víz. 3x kloroformos mosás. 1/3 kloro: víz arány, erőteljesen rázzuk, majd a kloroformot dekantáljuk/szifonozzuk/leválasztjuk. HPLC-vel kimutatták, hogy legalább 15%-os koncentrációban eltávolítja a levamisolt/tetramisolt. C poláris marad. Egy másik variáció ugyanebből a dokumentumból egy még hatékonyabb módszert javasol: desztillált poláris, 3x hexánmosás, AZTÁN a HCl semlegesítése és 3x extrakció hexánnal. HCL buborékos átbuborékolással, ami csapadékot okoz. de hé, ez úgy hangzik, mint egy stb. egy defat, , nem pedig egy általános mosás. Csak a második defatálással eltávolított 15% leva/tetra. Nagy hiba a felmelegítés, mert bármilyen formában a cukor (dextróz, laktóz, glükóz ECT.) Átváltozik nem nevetséges taccsá, amit nehéz lecsupaszítani. Az aceton kevésbé ideális oldószer, mert A. Összefolyik a polárral, és 2, a kokain enyhén oldódik benne, így garantáltan veszítesz terméket.
 
Top