Question A clearnet fórumról való leváltás

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Azon gondolkodtam, hogy jó ötlet lenne-e, ha csak tor-on tartanánk ezt a fórumot, hogy a LE ne tudja lenyomozni a clearweb szervereit, és ne hozza ezt a nagyszerű fórumot...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Azt is gondolom, hogy nem jó a clearneten operálni.
Túl sok figyelmet fordítanak a rossz forrásokra.
A clearnet használata a Bbad tartalékaként, igen, ez egy jó ötlet.
Úgy értem, a clearneten csak olvasni lehet, de írni soha.

A probléma ma fe nt mindent megtesznek, hogy harcoljanak ellene. Ez 500% -os prior egyelőre. Csak a szó beírása nem megy.
szóval elbaszottul az. Nem ellenőriztem a keresősávot a szóval, de ez egy mágnes a rossz emberek számára.
egy banner a címlapon talán egy jó ötlet, hogy az emberek tudják, hogy itt vannak a rossz helyen, így kereshetnek különböző helyeken . és szerkeszteni a keresési beállításokat a szóra, hogy mindig 0 téma legyen igaz keresősáv is talán nem rossz ötlet. nem tudom, mit gondolnak az emberek ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Szerintem ezen a helyen nehezebb szűrést kellene végezni a tagok számára cuzz bármelyik vén disznó csak úgy feliratkozhat és elkezdhet lebegni a fórumon...ijesztő a piss outtame,bárcsak jobb javaslataim lennének.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
KÖSZÖNÖM , vagy legalább git megszabadulni a vitrin és megy p2p escrow. Tömeges kínai szállítók kell szűrni vagy partnerek vagy elválasztott a fő oldalon csak az én 2cents
 
Top