Üvegedények az usa számára

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Több keresés után az egyetlen szállító, akit az Egyesült Államokban találtam, csak a CONSTANTYLIOUS777 volt. Én már megrendeltem volna, de a weboldaláról kellene rendelnem, és nem vagyok kényelmesen, ha nincs letéti letét. Van néhány helyi cég, amit megpróbálhatnék, de az arcom megmutatása lenne az utolsó megoldás. Szóval ha valaki tudna nekem egy beszállítóhoz irányítani, azt nagyra értékelném.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Az Amazon és az eBay és az Etsy és 20 másik helyen minden elképzelhető üvegdarabot árulnak. Nagyon kevés kivételtől eltekintve egyetlen üvegáru sem illegális. Ha aggódsz amiatt, hogy az emberek tudják, hogy nálad van, szerezd be álnéven. Ha használtan vásárolja meg egy magánszemélytől az eBay-en, az anonimabb, és könnyen használhat postafiókot és álnevet.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Tehát csak akkor kell igazán aggódnom, amikor egy kémiai reaktor frissítését végzem?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Meg kell keresnie az államának törvényeit. Itt van egy másolat/beillesztés
. Az Egyesült Államokban illegális, ha egy magánszemély háromnyakú, kerek aljú lombikot birtokol, gyárt, vásárol vagy elad, miközben tudja, gyanítja vagy szándékában áll, hogy a lombik célja illegális vagy ellenőrzött anyagok előállítása.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tehát el tudnék adni neked egy 2 nyakú lombikot anélkül, hogy szarok rá, hogy mit csinálsz vele, de egy 3 nyakút, baszd meg, nem.
Csak viccelek, technikailag illegális bárkinek bármit is eladni, ha azt gyanítod, hogy bűncselekményt követhet el vele. Nem adhatok el neked egy pohár benzint, ha azt mondod, hogy fel akarod gyújtani valakinek a házát.
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Oké. Azt hiszem, akkor a delta 9-et fogom csinálni, lol. A kannabisz itt legális, szóval
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
És a legtöbb helyi berendezést közvetlenül a kannabisz desztillációs termékével értékesítik. Ők lesznek túl magasan a cade 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Rengeteg jogos oka van annak, hogy a kémiát hobbiból gyakorolja. Mindezeket a berendezéseket használhatja illóolajok desztillálására, amelyeket a termelői piacon értékesíthet. Csak szerezze be az Amazonról vagy közvetlenül a Vevortól.
 
Top