Végre megcsináltam?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tehát, mint biztos vagyok benne, hogy néhányan összegyűjtötték iv próbáltam a keton katalízisét triptofán, hogy a triptamin, de volt, hogy a problémák.
Kiderült, hogy nem tudtam követni az utasításokat, mert szüneteket tartottam, nem jegyzeteltem és elfelejtettem, hol vagyok.
Örömmel mondhatom, hogy ezeket kijavítottam, és végül ezt kaptam.....
Mit gondolunk? Azt akartam csinálni TLC, de csak MASSIVE lemezek, és én először is nem voltam biztos abban, hogy milyen chems használok, hogy "fejleszteni" említett TLC lemez, hanem lenne a hatalmas méret - én beszélek 20cmx10cm, okozhat bármilyen problémát a csepp felszívódását? Azt is úgy veszem, hogy csak feloldom egy kicsit belőle vízben, majd az egészet egy kapilláriscső nyújtásával egy "mikro-pipetta" készítéséhez, hogy cseppentsen egy cseppet a lemezre, majd várjon, hogy felszívódjon a szilícium-dioxidba, mielőtt felállítanám és betenném a MASSIVE fejlesztő tartályba (vagy nagy befőttesüvegbe), amelyet a fejlesztésre használnék.
Bocsánat, ha rossz terminológiát használok, menet közben tanulok, de néhány hónap alatt nagyon messzire jutottam.
Sajnálom, tudom, hogy sok van ebben a bejegyzésben, sok kérdés és dolog, így elnézést kérek, csak azt hiszem, valaki itt már megtette ezt korábban... biztosan
 

Attachments

  • 1w7ZyFehXH.jpeg
    1w7ZyFehXH.jpeg
    6.1 MB · Views: 204
  • gzm6Pi4TfQ.jpeg
    gzm6Pi4TfQ.jpeg
    5.6 MB · Views: 186

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Követtem a ródium-archívumban található írást, amely a l-fűszermintaolajban lévő l-karvon felhasználásával készült, csakhogy ezt ciklohexanonra cseréltem (a fenti ketonkatalizált írásból). Lényegében ennyi volt. Még mindig van egy kis "anyalúg", így talán felhasználhatom, hogy megnézzem, tudok-e még többet dekarbonizálni vele, de tbf kétlem - azt hiszem, valószínűleg csak megismétlem a kísérletet, ha többre van szükségem. Fel kell kaparnom és mérlegelnem kell, hogy lássam, hogy ésszerű-e a feltételezés, hogy ez valójában triptamin. Úgy értem, elpárologtattam vízből, ami szuper bosszantó és lassú volt - a DCM jobb lett volna, de valamiért nem hagyott réteget, így azt hiszem, hogy keverhető a terpentinnel - így a fenti írás helytelen a második felénél vagy az említett triptamin visszanyerésénél. Kétlem, hogy bárki valóban elolvassa vagy válaszol erre, mivel nincs sok tapasztalatom itt, de hey ho, ez egy hatalmas siker számomra, ha ez a triptamin. Iv elment attól, hogy csak a növényi anyagból származó molekulák kivonásáról tudtam, hogy megtanuljam ezt a folyamatot körülbelül 4 hónap alatt.
Egy évet adtam magamnak a tanulásra, de kiderült, hogy a tudás megszerzése nem a nehéz rész! A megfelelő reagensek beszerzése az! Különösen azért, mert most a fenetilaminokra akarom összpontosítani a figyelmemet - most jöttem rá, hogy ezt rossz szekcióba írtam (nagyon sajnálom, modok, át tudnátok esetleg tenni a triptamin szekcióba?). Bocsánat!
 
Top