Question Kétségei vannak a mefedronnal kapcsolatban

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Szeretnék néhány dolgot megvitatni a mefedronnal kapcsolatban, remélem, hogy megadja nekem az értékes 10 percét.

(1) Az elmúlt 1-2 hónapban olvasom a 4mmc szintézisét, és nagyon érdekel a 4mmc előállítása. Nincs tapasztalatom a kémiában, de azt hiszem, megértem a folyamat 80% -át, és azt hiszem, hogy ezt meg tudom csinálni, ezt könnyen megtalálom "Szintézis Madre által". Mi a véleményetek erről a szintézisről? Vagy ajánlotok valami mást?
Könnyű és kevésbé időigényes, és több eredményt hozó szintézisre van szükségem.

(2) 2. dolog, nem találom a 2b4mp-t, ezért arra gondoltam, hogy ezt készítem, de a 4-metilpropiophenon is szabályozott a ____ (nem mondom meg az ország nevét, de IN-nel kezdődik, és az egyik legnagyobb népességű ország) , mert az eladó kér dokumentumokat "végfelhasználói tanúsítvány EUC", hogy megvásárolja ezt. Szóval tudjátok srácok, hogy tudok-e valamilyen módon nem hivatalosan 2b4mp vagy 4-metilpropiophenonhoz jutni?

( Tudom, hogy ez hülyeség, de van itthonról vegyész kolléga?)

(3) Arra gondoltam, hogy ha minden kész lesz, segítséget kérek néhány tapasztalt vegyésztől, mint egy kis csoport vagy valami, ahol csak képet posztolok, ha összezavarodok, és tanácsot kérek ( remélem, néhányan jelentkeznek erre).

(4) ez nem a szintézishez kapcsolódik, hanem ahhoz, hogy hogyan kell fogyasztani, ahol én élek, az emberek összekeverik a 4mmc-t rágótabakkal (rajnigandha a neve), összekeverik és a szájukba teszik, és nyálat csinálnak (köpnek), ez égő érzést ad a nyelven, nagyon euforikus és energikus érzés, és ez az érzés 30 percig tart vagy valami, kiköpik a nyálat a szájukból, majd ezt megismétlik újra, 1 gramm 3-4 próbálkozásra elég nekik ezzel a módszerrel. Szóval mit gondoltok erről a fogyasztási módszerről, és mik a többi módja a fogyasztásnak.


Rendben, köszönöm az időt srácok, remélem, srácok segít nekem a komment, ez az egyik legjobb fórum, amit találkoztam.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
A 2B4MP könnyen megtalálható Kínából. Az eladó álcázza, hogy az indiai vámhatóság ne fedezze fel. nincs szükség semmilyen dokumentumra.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Köszi nem tudtam, hogy ha a vámosok is felfedezik, akkor is csinálnak valamit, vagy csak szipuznak?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Egy kis összegű vámot kell fizetnie, általában néhány dollártól több tucat dollárig terjedő összeget. Ha nem fizet, akkor nem adják át a csomagot, és nem fognak kitérni a csomag ellenőrzésére.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Nem találok beszállítót van-e ajánlása?

Találtam 4-metilpropiophenon szállítót, de ez több lépést adna a szintézishez.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
a legtöbb kínai eladó minden elad 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
A BK4 és a MA HCl könnyen és gond nélkül megvásárolhatja a kínai eladóktól, akik vámkezelést biztosítanak, és az árukat újraértékesítik.

a hidegszintézis nagyon könnyen elvégezhető, nem kell folyamatosan figyelemmel kísérni a hőmérsékletet.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top