Heisenberg, mik azok az őrült ütemek a BB fórum videóiból?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Minden alkalommal, amikor a BB fórum adminjai egy új videót dobnak le, ami engem nem a tényleges szintézis, hanem a háttérzene embere. Kurvára imádom az ütemeket, mindegyiket. Lejátszom őket, amikor kristályt főzök, különösen a legújabb D-metamfetaminról az L-borkősavval. A zeneérzékelő szolgáltatások pontosan ugyanúgy szarok, mint mindig, és egyiket sem érzékelik. Te magad komponálod a zenét? Az őrültség lenne!

@HEISENBERG, meg tudnád osztani a számokat a tagokkal? Mármint FFmpeggel ki lehet venni a teljes hangsávot a videóból, külön vágni és renderelni, de ez csak tömörített hangot eredményez, és a hangok (mint az öntés) nyilván átfedik a zenét. Én FLAC minőségben szeretném megkapni őket. Ha kiszervezi a zeneszámokat, akkor valószínűleg magam is le tudom tölteni a fájlokat, feltéve, hogy megosztja a neveket, különben ha a BB adminok a zeneszerzők, értékelnénk, ha megosztaná a FLAC-okat.

A jövőben azt javasolnám, hogy a fórumban egy szekciót hozzanak létre a BB fórum videók zenéjének. Van ez az őrült Breaking Bad hangulatuk. :cool:(y)
 
Top