Segítség és segítség

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Melyik a legjobb az 5cladb,,jwh018 és ur144 közül...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.but nincs mód arra, hogy manapság forrást találjon. ha valaki eladja, akkor valószínűleg átveri.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro van bármilyen tapasztalata a 7add-ról..az előző eladóm azt mondja, hogy van 7add, de soha nem tapasztaltam...szintetikus kannabinoidokat készítek, hogy y erős noidokra van szükségem..5cl volt a kedvencem..de nagyon nehéz megtalálni ezekben a napokban..csak egy van 7add elérhető..tudnom kell, hogy mennyire erős és érdemes.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
az újak Kínából mind csak cb2-esek, tehát inaktívak. a szar. lásd a hozzászólásomat a 6cl 8fa szálon.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add nem egy új..a régi..de én soha nem használom ..so do u van tapasztalat róla.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ha a kínai annak inaktív, mert a tilalom atm.its nem jó ember, de akkor próbálja ki magát.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mi a helyzet Hollandia....lehetséges, hogy megtalálja az aktív noidok Mert az én eladó küldött fom Hollandia...yeh minden kínai eladók küldött inaktív és szemét vegyi anyagok és scammers.so hogyan srácok csinálni ..vásárolni vagy szintézis ez....Én vetni annyi cikket róla, és van egy idia szintézis az ur-144.how about ez a módszer az ur144.can én erős és aktív ur144 noid, hogy én követi ezeket a módszereket helyesen..van valaki ezen a fórumon kezdők, mint én csinálom..tnx a kedves válasz..tnx.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
yes.big mennyiségek csak jwh210.small mennyiségek adbb de ez csak mint 10g és ez lesz gone.jwh210 az 1st gen cannabinoid és gyengébb, mint az összes legújabb. de ez aktív ellentétben minden más atleast nagy mennyiségben.
 
Top