segítség vízmentes ammónia

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tud valaki kérlek post a legjobb és legegyszerűbb módja annak, hogy met a vízmentes ammónia módszer értem, hogy kapok is rázza és sütni, mintha valaki volt egy lista és fogalma sincs, mit kell csinálni vele kevert egy üvegben, és miután az egyik felrobbant, és rájöttek, hogy a cica alom nem volt döntő és rázza ans bake született lol Tudom, hogyan kell az NH3-at kapni. és értem, hogy a lítium tart extra hidrogént, de miután az NH3-at csináltam, gyakorlatilag nem tudom, hogy pontosan mit kell csinálni, ha én is azt kell találgatnom, azt mondanám, hogy tabletták az ammóniában és hozzáadom a lítiumot, és csinálok egy 3 réteget és elgázosítom, de idk biztos, még ha az egész elméletet is érted, a gyakorlati alkalmazás egy teljesen más állat. Tudom, hogy a HI módszer, amely, ahol kaptam az ötleteket, hogy mit kell tennem a következő, és már volt néhány év főiskolai kémia voltam nagyon szeretnék felújítani néhány házi cuccot újra fáradt Levo is tartsa szem előtt, hogy minden okosok ott az egyszerűség a fő téma az egészet, amikor csak lehetséges, köszönöm.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Az ammónia megölhet téged pánikot okozhat Erő hibák és lesz egy általános kellemetlenséget más, hogy ez rendben van, de ha meg kell kezdeni ultra kis léptékben, mert mindenki f**** fel egyszer ezzel a módszerrel én még nem láttam senkit, aki nem volt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem hiszem, hogy volt néhány év főiskolai kémia. A tényleges vízmentes ammónia használata problémás a shake and bake módszerrel. Az ammónia csak 100 psi vagy -40°f hőmérsékleten folyékony, így az ammónia műanyag palackba juttatása az említett paraméterek egyikének megtartása mellett trükkös. Meg lehet csinálni, de szükség van egy tervre. Népszerűbb az ammóniumsó lúggal történő lecsupaszítása a helyszínen.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Igen én vagyok Én beszélek tényleges valós élethelyzetekben nem a laboratóriumi helyzetben van, hogy egy f****** idióta, hogy ezt tegye, hogy beszélek lopás vagy tömöríti magát a kevésbé ideális körülmények között .
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Elképesztően che milliószor láttam, hogy ez szódabikarbónás üvegekben történik. Megtöri az agyam, hogy egy üdítős palack képes 100 psi-t tartani, de valahogy látom, hogy folyékony bronzot készítenek üdítős palackokban állandóan folyékony bráng = ammóniában oldott elektronok ez nátriummal is meg lehet csinálni lítium helyett is. az emberek 2 év főiskolai kémiával nyírségi reakciónak hívják. Ammóniát lopni egy farmertől valószínűleg kevésbé biztonságos, mint bankot rabolni fegyverrel a farmereknek mind fegyverük van és pontosan tudják, hogy mit akarsz csinálni és kb. 25% esély van rá, hogy megölöd magad az első alkalommal, amikor megpróbálod, 10% esély van rá, hogy fegyverrel tartanak fogva, amíg a zsaruk oda nem érnek és 40% esély van rá, hogy nem tudod a szart kiszedni a tartályból és valami olyanba tenni, ami alkalmas arra, hogy ellopd. EZ A LEGVESZÉLYESEBB DOLOG, AMIT VALAHA IS CSINÁLTÁL. Ahogy már mondtam, szerezz egy kis ammónium-nitrátot, szulfátot, kloridot és tedd egy üvegbe némi nátrium-hidroxiddal, hacsak nem te vagy a világ legszerencsésebb anyabaszója. Az ammónia ellopásától sokkal erősebb lesz a mámor, mint bármi, amit készíthetsz belőle.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Manapság én nem tennék semmit, mint hülye én használnám a közvetlen hidrogénezés palládium a szén, hogy a fancy kihívást jelentenek, de a legegyszerűbb legmegbízhatóbb push pull a piros és én én nem voltam s******* a módszeredre én csak azt mondtam a kötelező figyelmeztetés, hogy a Nyírfa sokkal veszélyesebb, mint kellene, tegyük fel, hogy így már kaptam együtt tele ammónia a laborban előtt, és azt mondom, hogy ott van fent a fluor és igen az egy edény Nyírfa vagy rázza és süsse jött masszív használatba, amikor Elsőéves voltam a főiskolán, szóval már egy ideje, hogy a szódásüvegekről a tűzoltókészülékekre váltottunk, speciális szerszámokkal, hogy elérjük és kiszellőztessük, de ahol én élek, ott nem kapsz nitrátot a hűtőcsomagodba, csak karbamidot, és az egésznek a lényege az volt, hogy kényelmes volt. Élvezem a kémia megvitatását a valós világ kémiájával és az utasítások követésével együtt. Kitty kémia, mert Isten tudja, hogy mindent megtettem, amit soha nem szabadna, de talán nem mindenki olyan hülye, mint én.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Tudom, ugye? Az emberek néha a legőrültebb, legdangróbb szarságokat csinálják, és amikor történetesen nem történik kritikus baleset, nos, mindenki más ezt csak bizonyítéknak veszi, és fut vele! Néha együtt főztem azzal a fickóval, aki RAGaszkodott hozzá, hogy bármit csináltunk, azt a tűzoltó berendezésével hidrogénezzük. Ugyanaz a kibaszott 1970-es évekből vagy valami ilyesmi. Ahogy elkezdtük a főzést, lecsavarta a szelepet a tetejéről, beledobott pár ökölnyi kősót, kénsavat öntött bele, visszacsavarta a szelepet, meghúzta, aztán kiment a telefonoszlophoz, és miközben a tetején körbefutó gyűrűnél fogva tartotta a vén szaros izét, nekicsapta az oszlop oldalának, nagy horpadást ejtve az oldalába. Fogalmam sincs, miért, hiszen a tetején volt egy nyomásmérő! Aztán visszatért, és a sarokba állította a tűzoltó készüléket, majd figyelmét arra fordította, amit még el kellett végezni a folyamatban lévő szintetizátorral. Ez kurvára idegesített, mert amikor gyártottam, vagy bármit csináltam, ami miatt börtönbuszra kerülhettem volna, mindig csendben voltam, éber voltam, és figyeltem minden olyan hangra, ami arra utalhatott, hogy baj van... Alapvetően csak ideges és szorongó voltam, de a legtöbb embernek ez nem tűnt fel. Azonban ez egy kicsit idegessé tett. És minden kibaszott alkalommal elfelejtettem azt a rohadt tűzoltó készüléket, miközben dolgoztam, és minden rohadt alkalommal elkapott engem. .... Csendben dolgoztam, a saját kis világomban, amikor hirtelen, "KLAAANG!!!!", a horpadás kipattant a tűzoltó készülék oldalából, és kibaszottul megijesztett!!!!. Ha bármi volt a kezemben, általában leejtettem, mert abban a pillanatban, hogy e
kiment a seggem, a seggem LITERRÁLISAN 3 lépést tett az ajtó felé!!!! Aztán minden alkalommal, amikor ez a seggfej azt kiabálta, hogy "Kész a gáz!!!" Mintha kurvára feltartottak volna minket, hogy várjunk rá, vagy ilyesmi!!!!. Istenem, kurvára felbaszott engem! És MINDIG féltem, hogy felrobban az a kibaszott anyaszomorító!!! Ez vagy ötször megtörtént, aztán nem voltam hajlandó vele dolgozni többé. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Csak összekeverem az ammónium-nitrátot és a nátrium-hidroxidot mondjuk egy gázdobozban futtassak egy tömlőt egy kis cicaszemétbe, majd egy tartályba szárazjégbe
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nem akarok egy felemelő egzisztenciális elméleti beszélgetést kezdeni lol Azt hittem, hogy már a saját hátsómban vagyok, de innen még rosszabb lesz, huh lol o nos, teljesen láthatod, hogy mindennek a gyökerei az alkímiában kezdődtek, és a hatása még ma is él lol nem sértés, hogy az utcán rohangálok, hogy ezt a szart kiöntsem az embereknek, akik drogfüggők, akiket a legkevésbé sem érdekel. Én csak őszintén próbálok találni egy megvalósítható módon, hogy jöjjön fel a világban, és ez alig nyereséges, hogy csinál HI módszer és én valóban van nekem néhány palládium bevonatú lemezek, de úgy tűnik, mint egy hosszú sötét út a jó napokon már csináltam salétromsav a fürdőszobában a hideg csomagok és miriatic és nem akarom a végén egy csomó Levo fucj hogy szopó segg szar polar tiszta vissza van, de meg kell rendelni, és az emberek részt törp elég dobozok lesz redonkulous nem akarom hozzáadni még többet, és nem keresek annyi pénzt, hogy nehezen tudnék szart csinálni, idk, mondd meg te, és csak azt akartam tudni, hogy mit csináljak, ha már megvan a vízmentes ammónia, mehetek máshova is keresni, őszintén, csak reméltem egy gyakorlatiasabb magyarázatot, egy csomó kibaszott referenciaanyag navigálása nélkül, valahol jól szellőztetett helyen lennék, valószínűleg egy rögtönzött füstelvezető, ha lehetséges, nem kell, de mint egy Oz két dobozra, amúgy is, még ha kis tételben kellene sok kis tételben, az is rendben van.
 
Top