[SEGÍTSÉG] Az első szakaszos reaktorom kiválasztása - kínai reaktor vagy sem?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sziasztok!

itt az ideje, hogy kiválasszam az első szakaszos reaktoromat.

Annak elkerülése érdekében, hogy a reakció skálázása során ne kelljen több reaktort vásárolni, és a későbbi költségek megtakarítása érdekében is szeretnék egy 100 literes üvegreaktort beszerezni.
Egy 2-10L-es, hűtővel + vákuumszivattyúval ellátott üvegreaktor megvásárlása csak azért, hogy később, a 100L-es reaktor megvásárlásakor újra eladjam, túl nagy kockázatnak tűnik számomra.

Mik a tapasztalatok a kínai batch reaktorokkal kapcsolatban?

Feltételezem, hogy az olyan cégek, mint az USA LABS, szintén Kínában gyártanak, és csak az Amazonon kiskereskednek, így jobban járnék, ha közvetlenül a kínai gyártótól vásárolnék?

CLEARNET FIGYELMEZTETÉS - EZ A HOZZÁSZÓLÁS CLEARWEB LINKEKET TARTALMAZ

Több ajánlatot is kaptam, amelyeket szeretnék itt felsorolni:

Lab1st

Kértem egy ajánlatot, és most várom, de nagyon drágák a többiekhez képest. A 200L batch reaktor vákuumszivattyú és hűtő nélkül 17.500€-ba kerül.

USA LABOROK

- 100L köpenyes üvegreaktor hűtővel + vákuumszivattyúval együtt: 28.049€
Link: https://www.amazon.com/USA-Jacketed...ards/dp/B09T3QLWQT?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1


YUANHAI:

- 100L köpenyes üvegreaktor: 3.350€
- Cirkulációs hűtő: 1.000€
- Cirkulációs fűtőfürdő: 1.260€
- Vízciklusos vákuumszivattyú: 450€

- 20L Rotavap: 3.150€
- Cirkulációs hűtő: 2.000€
- Vízciklusos vákuumszivattyú: 450€

- 50L Rotavap: 4.200€
- Körforgó hűtő: 2.250€
- Vízciklusos vákuumszivattyú: 450€

Link: https://yuanhuai.en.alibaba.com/

Cincerly,

Koko
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Csak vásároljon, hogy egy 20 literes, 2 vagy 3 nyakú, kerek aljú lombikból induljon ki. A 2 nyakúból, egy 3 nyakúból is készíthet, ha szeretné. Ez sokkal olcsóbb
melegítsd fel gázzal, és használj a teteje mentén keverő rúddal 20-as átmérőig, ezt külön kell megvenned, mert a keverők csak 6-os átmérőt bírnak el.
továbbá vegyél egy 10 wattos akváriumszivattyút és egy jó kondenzátort.
továbbá egy jó hőmérő és pH-papír vagy digitális pH-mérő.

azt is tanácsos, hogy rendeljen egy jó kezdő készlet, mert a csatlakozók a bilincsek lombikok és még sok más
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ha Európán kívül vásárol, 21% importadót is kell fizetnie.
tehát 10.000€ esetén ez 2100€ többletköltséget jelent.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Köszi haver, igazad van - kezdetnek ez valószínűleg jó megoldás, hogy megismerkedjünk a folyamattal és a reakcióval!

Nagyszerű lehetőségeket találtam, és meg fogom rendelni őket, köszönöm!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Nem működne ugyanilyen jól egy fűtőköpeny vagy egy főzőlap?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nem egy 20 literes lombikhoz
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Találtam egy 2100W-os fűtőköpenyt, amely tulajdonképpen 20L-es lombikokhoz alkalmas.

Kényelmesebbnek hangzik számomra, mint a gáz vagy a főzőlap használata.

CLEARNET FIGYELMEZTETÉS


Egy másik 3000W-os


Az első elég olcsó és 350 °C-ig melegít, míg a második akár 450 °C-ig is felmelegíthet.

A NaBH4/CuCL2 útvonalon keresztül a 80 °C-ot nem lépi túl, és tökéletesen megfelelne, az Ön által választott P2P útvonalra ezek is működnének, mivel 165 °C-os hőmérsékletre van szükség.

Mit gondolsz?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

azt teszed, amit jónak tartasz .

Soha nem használom, hogy becouse én szeretem a gáz sokkal jobban és a legfontosabb a fej feletti keverés 1500 t/min
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Mindkét lehetőséget kipróbálom, mivel mindkettőt láttam a laboratóriumi képeken az interneten, és majd eldöntöm, hogy mi felel meg nekem a legjobban :)


Köszönöm a tanácsokat!
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Melyik országban van?

Amikor elkezdtem, a reaktorok rendelése tiszta őrület volt, most, hogy már egy évtizede tanácsadóként dolgozom a kannabisziparban az Egyesült Államokban, CA-ban. Szemrebbenés nélkül tudok 10 100 literes reaktort rendelni.

Tehát, talán képes vagyok egyenesen lőni, vagy akár megkönnyíteni a megrendelést a tanácsadói vállalkozásom révén. Szeretnék rögtön a "kínai" kérdéssel foglalkozni. Számos gyártó van, és sok termékük azonosnak tűnik, tapasztalatból mondhatom, hogy egyesek megfelelő minőségellenőrzéssel rendelkeznek, mások pedig csak elvétik a célt. A kérdés akkor merül fel, amikor az ügyfélszolgálathoz vagy a csere/hibaelhárításhoz jut.

De a magas, hogy teljesen őszinte legyek, különösen a kannabiszipar számára, egyik sem számít, amíg az üveg és a folyadékot tartja, a legtöbb esetben jó lesz. A kiegészítő berendezések egy másik kérdés.

Tehát annak érdekében, hogy a legjobban segítsek neked, melyik országban vagy, és mit szeretnél csinálni a reaktoroddal? Bízz bennem, mindent láttam és csináltam, sok multimillió dolláros laboratóriumot építettem, és sok olcsóbb laboratóriumot, amelyek köröket futnak a drágábbak körül, ahol a PhD-sek elzárócsapokat és tárcsákat forgatnak.

Ha csak enyhe fűtésre és hűtésre van szüksége keveréssel, akkor nem lehet rosszul csinálni, ha precíziós építésre van szüksége a levegő- és vízérzékeny folyamatok befogadására vagy a pontos hőmérséklet-kezelésre, akkor irányításra van szüksége.

A reaktorok is jól alkalmasak refluxra, de nem a visszanyerésre, és ha a kristályosításra gondol, akkor olyan szűrőreaktort szeretne, amely szűrőlemezzel és az alja, amely a könnyű gyűjtés érdekében kiesik.

A kínai gyártók kiválóan tudnak fűteni és hűteni, különösen az árhoz képest, vákuum - nem annyira.

Tudassa velem haver, szívesen segítek!
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hé, ember!

köszönöm szépen a visszajelzést.

Ez azt jelenti, hogy jelenleg Közép-Európában lakom, és nincs üzleti hátterem semmilyen iparágban, amely helfpul lehet, hogy nagy összegű tételes reaktorokat rendeljen Kínából. Továbbá, ez egy feladat néhány hét/hónap múlva, de szeretnék mindent készen állni és a helyére tenni, amikor eljön az ideje.

A cél csak az amfetamin freebase gyártása lesz.

Nyitott vagy egy privát beszélgetésre?

Több kínai céget ellenőriztem, és mindig azokat választom (a minőségi megjelenés és az árképzés mellett), amelyek a folyamat során végig nagyszerű ügyfélszolgálatot nyújtanak.

Még nem adtam le rendelést, így a beszélgetés megkezdésének ideje azonban nagyon helyes lenne.

PS - Nem tudtam hozzáférni a fiókomhoz kb. 2 hétig, így holnaptól teljesen vissza fogok térni.

Cincerly,

Koko
 
Top