HELP! befejeztem a mikroskála MDMA tételemet az új PMK-val, de nem szaglik megfelelően, whta ive rosszul csináltam?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
így, követte az összes lépést, minden nagyon nagyon jó volt, lépésről lépésre sikerrel... az utolsó lépés, kristályosítás desztillációval-(elpárologtatni az IPA / xilol HCL-vel) , a kristályok feljöttek, ragadtak az alján, de nagyon nagyon nagyon barna.... aztán amikor hagytam elpárologni, megpróbáltam acetonnal kimosni , és csak egy kis barna szín ment el, de a nagy probléma a szag...nem szagolja a safrolt, valójában xilol szagú, csak kevés , de xilol szagú....

A kristályokat feltettem fűtött IPA-ra telítettben , hogy lássam milyen méretű kéregszemeket kapok holnap , azt kell mondanom , hogy az olvadáspont 100% -osan helyes , és a sárgák TELJESEN úgy voltak , ahogy a régi ródium receptben le van írva , minden TÖKÉLETES volt , kivéve a szagot és a színt .

Azt kell mondanom, hogy az új pmk , a viasz soha nem ad tökéletes sárga tiszta olaj, mint a régi, ez az új KETONE lesz barna...próbáltam minden tisztítani, de úgy tűnik, hogy csak sötétbarna önmagában, így azt hiszem, a nagyon barna kristályok rendben vannak ...de KÉRLEK!!! SEGÍTSEN MEG AZT A SZAGOT, Van valami, amit kihagytam? hogyan lehet megszabadulni a xilol? csak elpárologtatni nem elég?

tnx előre
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
A szárítás és az átkristályosítás segíthet az elméletben. Van fényképed?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

kipróbáltam az összeset , szárítottam rendesen , még vákuum alatt is kalcium-kloriddal , és átkristályosítottam mosás után forrásban lévő acetonban...és semmi.... gondolom az lehet , hogy új viasz .... ez olyan szagú , mint egy "cukorka" csak az MDP2P-re való átalakítás után van egy enyhe sassy szaga....
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hey bro im próbál játszani mdma
Meg tudom szerezni a pmk-t Kínából, de nem tudom, hogy melyiket vegyem meg.
Megosztanád velem az új pmk cas számát, amit használtál?
Köszönöm szépen!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
all theactual CAS munkák... válaszoltam neked a privát üzenetben, amit küldtél nekem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
A tisztaság érdekében biszulfit-adduktot használhat, közzéteszünk egy videót, hogyan kell ezt megtenni.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
a végtermék nagyon jó, hogy egy TLC , bur a probléma a nagyon sötét colur az eredmény...nem a szennyeződések miatt per see...aceton mosás nem csinál semmit.... és a szag kérdés megoldódott átkristályosítás után átkristályosítás telített vízben.
remélem ez a rendszer amit említesz segíthet a színen , az én cristalom majdnem fekete, de tökéletes tisztaságú.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Elmondaná, hogy hogyan végezte a kristályosítást, kérem?
 
Top