Segítség egy egyszerű tablettanyomó mechanizmusának megtervezéséhez

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
👋, szükségem van valakire, aki segít nekem kitalálni, hogyan tervezzem és építsem meg egy egyszerű CandyLand mini együtemű tablettanyomó mechanizmusát, mint amilyeneket több kínai eladóktól vásárolhat. Mivel nehéz importálni az egész gépet, úgy döntöttem, hogy ezt a gépet saját magam építem, mert maga a sajtó kialakítása elég egyszerű, és maga a tabletta szerszámon kívül minden alkatrész legális, olcsó és könnyen megvásárolható . Jutalomként azoknak, akik segítettek nekem, meg fogom osztani az építési tervet, mint az egész befejező projekt bemutatóját.
 

Attachments

  • 6LXqAVma7D.jpg
    6LXqAVma7D.jpg
    196.5 KB · Views: 229
  • UeF4vxK5Y7.jpg
    UeF4vxK5Y7.jpg
    57 KB · Views: 198

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hé , szükségem van valakire, aki segít nekem . Maga a prés már működik, de mivel a gép nem rendelkezik az alaplemezzel az adagolóval és a kidobószerkezettel, csak egyetlen tablettát lehet gyártani, mert minden egyes tablettát kézzel kell kidobni a szerszámformából. Megpróbáltam kitalálni, hogyan lehet újraépíteni az alaplemezt, de sajnos nem tudom kitalálni a tervezést és hogyan lehet újraépíteni a kilövő mechanizmust , mivel nem rendelkezem mechanikai/tervezési ismeretekkel, im most itt ragadt. Szóval remélhetőleg valaki itt tud nekem segíteni, hogy hogyan tervezzem meg és építsem újra a mechanizmust, ahogy a képeken látható. Próbáltam találni egy ki szoftvert vagy valami hasonlót, hogy megtervezzem ezt az alkatrészt, de nem tudom kitalálni, hogyan lehet pontosan megtervezni a mechanizmust, majd újraépíteni a helyi barkácsboltomból származó alkatrészekkel. Szóval talán ki tudja ezt velem együtt dolgozni, vagy rámutatni az irányt, hogyan kell újraépíteni.
Jutalomként azoknak, akik segítettek nekem, ingyenesen megosztom az építési tervet az egész befejező projekt bemutatójaként, és ingyen kaptok néhány xanax vagy xtc tablettát is! Egészségetekre!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Az alibaba-tól kell megvásárolnia, az eladó két csomagban szállíthat, hogy a vámhatóság ne legyen gyanús.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ha valaha is érdekel, én is ismerek egy fickót versenyképes árképzéssel!

https://imgur.com/a/H8LKmR6
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Van egy eladó, akivel foglalkoznom kell, ha vásárolni szeretne, segítek Önnek.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ha a dugattyút akarja építeni, akkor ez baromság.
Idő- és pénzpocsékolás, mert én próbáltam előtted, és nem ad eredményt
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Helló, Marty€mcfly vagyok, és szeretnék egy kis tanácsot adni. Az ilyen típusú dolgokban van egy kis tapasztalatom. A pirulák préselésének mechanizmusa nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.

Kezdje azzal, hogy tudja, mit présel, mert van különbség a fizikai jellemzők elvárása közötta gyógyszerészeti vagy utcai gyártású tabletta. Mivel lehetséges, hogy a gyártásuk a kereslet kielégítésére támaszkodik a fizikai megjelenés az ügyfelek számára.

A két szerszám, a szegecs és a mechanizmus között, ahol a lemezek nyomást gyakorolnak a két intervallumba, tovább kell érteni, mert nem akarja az idejét vesztegetni.

Ez a gép bizonyította, hogy nem olyan könnyű használni💯:
https://imgur.com/a/sTcN7td
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx a segítségedért, de nem akarok új gépet, csak egy olyan módra van szükségem, amivel a már működő, saját magam által épített présemből ki tudom dobni a tablettákat. Egyébként lehetetlen 30 perc alatt több mint 10 tablettát előállítani.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Már van egy működő tablettanyomógépem, már csak azt kell kitalálnom, hogy a lenyomás után hogyan dobják ki a tablettát!

Tehát kérem, vezessenek el abba az irányba, hogy hogyan építsem át ezt az egyszerű mechanizmust, ahogyan az a képeimen látható.

Biztos vagyok benne, hogy lehetséges ezt újjáépíteni egy 3d nyomtatóval és vagy némi fémmegmunkálási készséggel.

Sajnos az alibabán nincs olyan eladó, aki csak az alaplapot árulja a kidobó mechanizmussal együtt.

Lehetetlen, hogy ezt a gépet átdobja a vámon, mert a postán tartanák, hogy adót fizessek, vagy lebukom, amikor megpróbálom felvenni.

Tehát az egyetlen esélyem az, hogy ezt újraépítsem.

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet tervrajzot készíteni a kidobó mechanizmusról?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Az egyik oldalról történő nyomásgyakorlás helyett egy "fánk" (torusz) alakú szerszámra lesz szükség, ahol a ciklus végén a szerszám alját el kell húzni, és a felső rúd a tablettát az alján keresztülnyomja. A karról egy kuplungos rúd egy bütykösre csatlakozó rúd lenne a legjobb megoldás.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Köszönjük a tippet!
A fánk alakú és a does már megvan, de a mostani beállításom miatt csak egy tablettát tudok nagy erőfeszítéssel kinyomni.
Különböző ötleteim vannak, hogyan lehet megvalósítani a mechanizmust, vagy legalábbis ugyanazt, mint a tiéd, de ehhez szükségem van egy pontos tervre vagy legalább egy fényképre a pontos mechanizmusról, hogy kitaláljam a pontos méréseket, vagy legalábbis azt, hogy hogyan és milyen alkatrészeket kell építenem és vásárolnom, hogy helyesen építsem meg a kilövő mechanizmust.
Szerintem meg kell növelni a teljesítményt, hogy a tablettákat felfelé nyomja ki a formából.
Kaptam egy könyvet is arról, hogy hogyan készülnek a különböző tablettanyomók, de nehéz (de nem lehetetlen) megépíteni a mechanizmust.
A legjobb lenne egy kézzel rajzolt, vagy még jobb lenne egy 3d-s terv a mechanizmus pontos méréseivel, hogy minden egyes alkatrészt újraépíthessek.
A cél az, hogy rövidebb idő alatt nagyobb mennyiségű tablettát állítsunk elő.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Szerezzen be egy olyan szerszámot, amelynek lyukai végig átmennek, a szerszám alját blokkolja egy lineáris szolenoid rúdjával. Tegyen egy nyomógombos kapcsolót a karlöket végére, ezek aktiválásakor (a kar teljesen előre) nem csinálnak semmit, de amikor kikapcsolja (elkezdi visszahúzni a kart), a szolenoid aktiválódik, és a rudat felfelé mozgatja a szerszámon keresztül, és kiszorítja a tablettát. Nincs szükség bonyolult alkatrészek gyártására.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Tudja, hogy itt tényleg elkelne egy kis segítség? Szeretnék egy polimeroldat képletét a tablettáimhoz. Van egy pásztázógépem és egy permetezőgép/levegős kompresszor, de, szükségem van egy receptre egy bevonó tabletták folyékony oldatához.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx minden segítségért, de még mindig ki kell találnom, hogyan kell újraépíteni az alaplemezt + kilövő mechanizmust, ahogy u láthatja az első hozzászólásomban. Üdvözlet
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Előveszem az alaptáblámat és lefényképezem, hogy láthassa a méreteket.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U már tudsz többet mondani?
 
You must log in or register to reply here.
Top