Segítség! A D-Meth-em furcsává válik!!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
D-met és aceton keverékén hidrogén-klorid gázt vezettem át, és fényes port kaptam.
Ez különbözik a hidroklorid portól. Olyan, mint a nagyon finom "jég"!
Szeretném a met-hidrokloridot kinyerni, majd a hidrokloridot feloldani és átkristályosítani, hogy nagy kristályokat kapjak!
De nem tudom mit csináltam rosszul?
Most feloldhatom ezt a finom jeget vízben és átkristályosíthatom?
Vagy fel kell oldanom és nátrium-hidroxidot adni hozzá, hogy FB olajat kapjak, majd újra kell csinálni?
Istenem, valaki mondja meg légyszi, hogy mit csináljak!!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Tudna mutatni egy fényképet a termékről, és felfedné a szintézis módszerét? A fórumon különböző oldószerekben történő kristályosítási módszereket tettünk közzé, beleértve a vízkristályosítást is. De jobb, ha először egy port kapunk, hogy ezt átkristályosítsuk.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Üdvözlöm, uram, csak azt szeretném tudni, hogy az "ICE" közvetlenül oldható és átkristályosítható-e oldószerrel?
Vagy lúgot kell használnom az olaj kivonásához? Aztán hidrogén-klorid gázzal metamfetamin-hidrokloridot kapni, majd nagy kristályokká kristályosítani?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Üdvözlöm uraim, kétszer csináltam ugyanazt a módszert, és különböző eredményeket kaptam!
A bal oldali első a hidroklorid, tudom, hogy bizonyos arányú oldószerben feloldható és átkristályosítható!
A második ugyanezzel a módszerrel, ez inkább kristályosodik!
Azt szeretném tudni, hogy a másodikat lehet-e oldószerben feloldani, majd az oldószert elpárologtatva nagy kristályokat kapni???
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top