Question Segítségre van szükségem, hogy visszakapjam a barátom cuccait!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Egy pillanatnyi szükséghelyzetben a barátomnak volt nagyjából 8 uncia metamfetamin szilánkja, amit egy gallon desztillált vízbe tett, hogy a kékruhás fiúk ne találják meg. Ez működött és nagyszerű volt akkor mozogni, de elpárologtattuk a víz egy részét, és fehér, bolyhos por formájában visszajött. Még mindig teszi a dolgát, de ő azt akarja, hogy szilánkokban kapja vissza, mert mindenki ezt várja. Tudnál nekem egy lépésről lépésre leírást adni? Mindketten nagyon hálásak lennénk. Köszönöm.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Oldjuk fel a port acetonban, és hagyjuk lassan elpárologni a legfontosabb dolog itt az, hogy lassan tegyük ezt meg
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Segít a met/aceton oldat melegítése az aceton forráspontjához közel, miközben óvatosan kevergeti, ez segít a por megfelelő feloldásában.

Amit keres, az a met-amfetamin átkristályosítása, azt hiszem, segít tudni, hogy :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Öregem, mit mondtam neked arról, hogy csak az előzetes tapasztalataid alapján segítsd az embereket? Köszönöm Ramsay úr, úgy tűnik, megmentette a helyzetet.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nem, nem helyes! Szerezze be az ACS minőségű 99,9%-os izopropil-alkoholt. Forralja fel, majd öntse a termékre egy másik üvegpohárban. Ami nem oldódik fel, az szemét. Miután elválasztja a folyadékot a szilárd szeméttől, öntse egy üveg sütőedénybe, és hagyja ülni, ne zavarja meg, hogy a mozgás elrontja a folyamatot, így hagyja kihűlni szobahőmérsékletre, majd óvatosan tegye be a hűtőbe, amíg el nem éri azt, amit a legtöbb hűtőnek be kell állítani, ami körülbelül 33 fok, ha eléri ezt a hőmérsékletet, mozgassa át a fagyasztóba, amíg el nem éri a -3 fokot, akkor kész. Lehet, hogy még mindig van benne folyadék, ezért öntse az egészet egy szűrőre, hogy eltávolítsa a maradék folyadékot, és hagyja, hogy a kristályok megszáradjanak, és megszabadulhat az alkoholtól. Ha úgy dönt, használhat hőlámpát a szárítási folyamat felgyorsítására. Ezután & teljesen megszáradt, szeretek egy hideg acetonos mosást végezni, hogy megszabaduljak a szennyeződésektől, amelyek általában a kristályok külső részén vannak. Szintén szeretem újraforralni a folyadékot, miután elválasztottam a jó folyadékot, amikor eltávolítom a szemetet, amely nem oldódik fel & előtte már porrá alakítottam és elvégeztem egy acetonos mosást, és nyilván hagytam megszáradni a folyamat forró alkoholos része előtt. de ez nem szükséges. A legjobb módja a felmelegítésnek, ha vizet forralunk egy serpenyőben, és az Alkoholt egy pohárban a forró vízzel teli serpenyőbe helyezzük. Így kevésbé valószínű, hogy tomboló pokolvészt gyújtasz! Természetesen ne legyél idióta, és ne tegyél túl sok vizet a serpenyőbe, hogy az túlcsorduljon a poharadba, mert az teljesen retardált lenne, és egy nagy parti baki, valamint egy drága!
 
Top