segítségre van szükség Remélem, hogy engedélyezik, hogy itt hozzászólni új a fórumon

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Alapvetően van 10g- 7abf és egy kiló eperlevél próbálok k2 fűszert készíteni a barátaimnak, akik folyton elszakadnak a
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u tippekre van szükséged, hogyan permetezz egy anyagot a levelekre?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
yes ive got 10 gramm 7abf de dont know how to make the spray for the leaves, and would that be enough for 1 kilo strawberry leaves? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Próbáltál már valaha tiszta vagy hasonló? segítenie kell, hogy a levélre keverés után chem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ez az anyag minőségétől és az Ön fogyasztójától függ. Az adagolást emiatt választják ki. A 10 g és 1 kg közötti mennyiség valakinek gyenge lehet. A levelek áztatásához alkoholra van szükség.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Hogyan is működik valójában a 7abf. Ez a legrosszabb kémia iv valaha is foglalkozott, és nem igazán kap magasra. Ülök a munkán, amit nem tudok mozgatni, mert a tiltás után volt. Hogyan bonthatom le ..iv használt 4 oldószert, de nem jó mind a 4. Szintén használom, ha jó chems ( 5cl vagy 6cl) I gramm per 3 zip... és felfelé. Én általában kap 40lbs levél egy időben keverni
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Elfelejtettem, hogy mindenkinek meg akartam mutatni egy képet a 7abf-ről, amit kaptam. Ez egyszerűen szomorú. Inkább rizsvirágnak tűnik. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
A tilalom óta nem találtam jó kémiai anyagokat. Ha a jelenlegi kapcsolatod nem rendelkezik az "új jó szarral", amit az emberek mondanak, akkor sem. Annyi pénzt vesztettem, ha vegasban lennék, akkor egy hétre egy penthouse comp-ot adtak volna!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
SEMMI sem fog jót tesztelni. az összes szemét. ezen az oldalon egy csomó ppl nézi, és nem sok kémikus ténylegesen készít valamit. Én nem tudtam semmit sem csinálni...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ez egy kísérlet az átkristályosításra, vagy mi? Mondja el a részleteket, megpróbálunk segíteni benne.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Igen, az elvesztett pénzösszeg óriási, valószínűleg körülbelül 22.000 USD-t költöttem jelenleg, hogy új megbízható forrást keressek az embereim számára, most pedig kifogytam a pénzemből. Elmentem mindenre, hogy megpróbáljam túlélni magam. Az utolsó dolog, amit rendeltem, egy gyerek volt, és csak egy részét kaptam meg a gyereknek, a másik részét a postahivatalban elvették a postai csalás miatt, és most csak cseszett vagyok.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Nos, ezt a vegyszert több különböző részre osztottam, hogy különböző oldószerekkel próbálhassam ki, az éter kivételével az összes rendelkezésemre álló oldószert használtam. Egyik oldószer sem bontotta volna le ezt a vegyszert ( a megjelenés) anélkül, hogy sok munka nélkül, így miután elpárolgott, még mindig megmaradt az egész, így soha nem igazán kapta meg 100% -ban
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Úgy tűnik, hogy teljesen feloldódik, és akkor az összes anyag, ami abban a serpenyőben volt, az alján maradna, miután elpárolgott, szóval tudod, nem hiszem, hogy ez egyáltalán bármi is lenne néhány ember azt mondja, hogy működik az egyik receptor blablabla, de én tényleg őszintén azt hiszem, hogy ez csak süteménytészta rizsliszt valami ilyesmi nem hiszem, hogy ez bármi más lenne, csak egy hamisítvány
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Igen. Kipróbáltam az everclear, a 100%-os aceton és az Ethel alkoholt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha nem oldódott fel semmiben, akkor valószínűleg szemét. Kína még a köztesekben is korlátozott volt, ha Kínában veszel reagenseket, akkor csak egy teljes szintézisciklusra.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kipróbálhatja a 6fa port, erősebb, mint a 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Jobb, ha damiana/mullein levelekre permetezzük
 
Top