Question Segítség az A-PHP szintézishez

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hé srácok, remélem minden rendben !

Tud valaki segíteni nekem az A-PHP szintézisben? Az emberek azt mondják, hogy ez egy nagyon könnyű az A-PVP szintézis révén.

Van egy beszállítóm a már elkészült 2-brom-1-fenilhexán-1-on, pirrolidin, etil-acetát és sósav.

Csak az A-PVP szintézis aminációját kövessem?

Nyugodtan segítsen nekem, együtt kellene fejlődnünk. 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.én is kell, hogy PRODUCE A-php van a recept az összetevők?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Tudom, hogy különös gondossággal segít megérteni gondolatok, rámutatni, hogy mit kell vásárolni, és segít az egész szintézis (meg kell vásárolni hexanophenone, halogenát, aminát) paidly természetesen, de shoud mondani everythink thry szükség van a fórumon már van :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.de ez nem csak az, hogy meg kell vásárolni minden mást, hogyan kell előállítani, küldje el a lista az összetevők teljes aztán segít nekem a termelésben
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Vásárlás Hexanophenon, bróm, pirrolidin, erős stirier (3600rpm) és forrólemez rajta, nátrium-tioszulfát, nátrium-karbonát, etil-acetát, 2L lombik és kondenzátor és sósav, aceton, izopropanol az összes, amire szüksége van, további segítségért wrime nekem messege de a fizetett értékes, így meg kell adni nekem néhány adó, van egy jó napot :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.csak ezekre az összetevőkre van szükségem? Nincs szükségem másra? És hogyan kell főzni? Szükségem van egy videóra vagy útmutatóra
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Hiszed vagy sem, elmagyarázom egy olyan módon thar majom tudta megtanulni, ne aggódj, im gona nyaralni nagyon hamar, így ha elküldi nekem az adót most kap 50% kedvezményt.
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok ezt a receptet ezekkel az üvegekkel, mennyit lehet egyszer 1K? akart legalább 2K egy sütésből
 
Top