Segítséget kérünk az ADB elkészítéséhez. Új ezen a fórumon. (NOOB)

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
ADB-PINACA ((S)-N-(1-Amino-3,3-dimetil-1-oxobután-2-il)-1-pentil-1H-indazol-3-karboxamid).

1. Az 1-Pentil-1H-indazol-3-karbonsav (100 g) DMF-ben (1000 ml) lévő oldatát EDC-vel (1 ekvivalens), BtOH-val (1,5 ekvivalens), DIPEA-val (180 g), L-tert-leucinamiddal (86 g) kezeltük és 24 órán át kevertettük.
2. Az elegyet H2O (2000 ml) és EtOAc (1000 ml) között elválasztottuk, a rétegeket elválasztottuk, majd a vizes réteget EtOAc-kal (2x1000 ml) extraháltuk.
3. Az egyesített szerves fázisokat megszárítottuk (MgSO4), és az oldószert csökkentett nyomáson bepároltuk.
4. A nyers termékeket átkristályosítással tisztítottuk, így 92 g fehér szilárd anyagot kaptunk (hozam 63%).

Szükségem van csak ezekre az iingredients, hogy nekem egy tétel ADB? im egy noob a kémia és én nem értem a képletet, de im hajlandó, hogy bármit megtesz, hogy megtanulják. Gondolod, hogy lehetséges egy noob számára, hogy szintetikus kannabinoidokat hozzon létre? Milyen kellékekre van szükségem? Nem is tudom, hol kezdjem el, vagy ha valaki el akarja készíteni nekem, fizetek érte.

Im hajlandó pratice ezt a kísérletet annyiszor, ahányszor csak szükséges, hogy kap ez jobb. van pénzem költeni equiptment és nyersanyagok. tettem más post tegnap este nem látom, hogy nem biztos, hogy letörölték, ha nem tudok post itt kérjük üzenetet nekem MOD.

akkor is e-mailben, ha akarsz segíteni nekem, vagy mint mondtam ill fizetni valakit, hogy készítsen nekem . [email protected].
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Igen, szükségünk van reagensekre. Kínában van valami, de megbízható beszállítóink minimális mennyiséget kérnek a megrendeléshez. Írjon PM-et, segítek.
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
csak megtette!
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
ellenőrizze a dm!
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Kérjük, ellenőrizze a dm
 
Top