Itt van a következő életről, az emberi élet céljáról, filozófiai/vallási tényekről, elméletekről stb. szóló gyakorlati magyarázat.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Gyakorlati magyarázat ( Példa ) :- `Elsőként el tudsz mondani minden egyes másodperces részletet abból az időből, amikor megszülettél ?? ( minden egyes másodperces részletre van szükségem, hogy mit gondoltál és mit tettél minden egyes másodpercben).

El tudod mondani nekem minden egyes részletét az 1 legolcsóbb percednek vagy az egész órádnak, napodnak, hetednek, hetednek, hónapodnak, évednek vagy az egész életednek ??

Ha nem vagy képes elmondani nekem erről az életedről, akkor milyen bizonyítékod van arra, hogy nem felejtetted el a múltadat ? és hogy nem fogod elfelejteni ezt a jelen életet a jövőben ?

Ez a tény az, hogy a Legfelsőbb Úr Krsna létezik, de mi nem rendelkezünk olyan intelligenciával, hogy megértsük őt.
És már bebizonyítottam nektek, hogy egyetlen tudós, egyetlen politikus, egyetlen úgynevezett intelligens ember sem képes megérteni ezt az Igazságot. mert ők csak képzelődnek. és ti sem tudjátok elképzelni, hogy mi az isten, ki az isten, mi van az élet után stb.
_______
Például: Az apád létezett a születésed előtt. nem mondhatod, hogy a születésed előtt az apád nem létezett.

Tehát meg kell kérdezned anyádat: "Ki az apám?" És ha azt mondja: "Ez az úr az apád", akkor minden rendben. Ez egyszerű.
Máskülönben, ha kutatsz: "Ki az apám?", akkor keresgélj egy életen át; soha nem fogod megtalálni az apádat.

( Most talán... talán azt fogod mondani, hogy megkeresem az apámat a DNS-ekből, vagy fényképekkel, vagy sok más dologgal fogom bizonyítani, amit az anyámtól kapok, és bebizonyítom, hogy ki az igazi apám.{ Tehát hinned kell a hatóságnak. ki az a hatóság? ő az anyád. nem hivatkozhatsz semmilyen fényképre, DNS-re vagy sok más dologra hatóság nélkül ( vagy az anyádra ).

Ha megmutatod a DNS-t, a fényképeket, és sok más bizonyítékot más nőktől, mint az anyádtól, akkor mi haszna van ezeknek a bizonyítékoknak?} )

Ugyanúgy a valódi tekintélyt kell követned. "Bármit is mondtál, elfogadom", akkor nincs nehézség. És Téged elfogadott Devala, Nárada, Vjásza, és Te magad is beszéltél, és később az összes akárja elfogadta. Akkor én is követni fogom.
Nagyszerű személyiségeket kell követnem. Ugyanazért mondja az anya, hogy ez az úriember az apám. Ez minden. Fejezzétek be a dolgotokat. Hol van a kutatás szükségessége? Minden tekintély elfogadja Krisnát, az Istenség Legfelsőbb Személyiségét. Fogadjátok el; akkor az Isten utáni kutatásotok befejeződött.

Miért vesztegetnétek az időtöket?
_______
Csak arra van szükséged, hogy a tekintélytől halld (ugyanúgy, mint az anyád), és én ezt az igazságot a tekintélytől, Srila Prabhupadától hallottam, ő az én lelki tanítómesterem.
Nem magamtól beszélek ezekről a dolgokról.
___________

Ebben a világban senki sem lehet teljes a béke. ez mind-mind Tény.

Mert mindannyian szenvedünk ebben a világban 4 problémától: betegség, öregség, halál és születés a születés után.

Mondd, tényleg boldog vagy?? Nem lehetsz boldog, ha nem veszel tudomást erről a 4 fő problémáról. akkor még mindig a természet kényszerít téged.
___________________

Ha tényleg boldog akarsz lenni, akkor kövesd ezt a 6 dolgot: Nincs tiltott sz.ex, Nincs g.ambling, Nincs d.rugs ( Nincs tea és kávé ), Nincs húsevés ( Nincs hagyma és fokhagyma ).

Az 5. dolog az, hogy bármit is eszel, először ajánld fel a Legfelsőbb Úr Krsnának. ( ha tudod, hogy mi a Guru parama-para, akkor ajánld fel nekik az ételt, ne közvetlenül a Legfelsőbb Úr Krsnának )

és a 6. "Fő dolog" az, hogy kántáljátok a "hare krishna hare krishna krishna krishna krishna krishna hare hare hare hare rama hare rama rama rama rama rama hare hare hare hare ".
_______________________________
Ha nem tudod követni ezt a 4 dolgot, nincs tiltott sz.ex, nincs g.ambling, nincs d.szőnyeg, nincs húsevés, akkor ne aggódj, de a szent név ( Hare Krishna Maha-Mantra ) éneklése nagyon-nagyon-nagyon fontos.

Énekeljétek a " hare krishna hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare hare hare hare rama hare rama rama rama rama hare hare hare " és legyetek boldogok.

Ha még mindig nem hiszel nekem, akkor kántálj 5 percig bármilyen más nevet, és kántáld ezt a szent nevet 5 percig, és látni fogod a hatást. ígérem, hogy működik És kántáld a Hare Krishna maha-mantrát legalább 16 körben (minden körben 108 gyöngy) naponta.
____________
Itt nem kérdés a szent könyvek idézése, személyes tapasztalatok, hit vagy hit. elfogadom, hogy néha a hit is vak. Itt van már Gyakorlati magyarázat, ami már bebizonyította, hogy minden`1 más ezen a világon nem más, mint Foglalkoztatott Bolond és teljesen idióta.
_________________________
Forrás(ok):
Tehát próbáld meg azt a személyt követni, akinek Spirituális Szeme van, aki el tud vezetni téged a tényleges helyes úton. ( Az én tekintélyem és vezetőm a lelki tanítómesterem, Srila Prabhupada).
_____________
ha látni akarod az emberi élet valódi célját, akkor nézd meg ezt a linket: ( triple w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Bookmark it })
olvassa el teljes egészében. ( csak ennek a könyvnek az olvasóinak ígérem, hogy minden egyes választ megkapnak, amit tudni akarnak arról, hogy miért vagyok ebben az anyagi világban, ki vagyok, mi fog történni az élet után, mi a legjobb dolog, ami tökéletessé teszi az emberi életet, és mi az emberi élet tökéletessége. ) Az emberi élet célja nem az, hogy úgy éljünk, mint az állatok, mert jelenleg mindenki 4 dolgot csinál, ami az alvás, az evés, az ex és a félelem. az emberi élet célja, hogy megszabaduljunk a születés utáni születéstől, az öregségtől, a betegségtől és a haláltól.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nagyon érdekes olvasmány!
 
Top