Sziasztok, új vagyok itt

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Mint mondtam, új vagyok itt. Nem csak új vagyok itt. A gyártási oldalon is új vagyok. De sokat olvasok, és Ön szerint nagyon kényelmes Kínában nyersanyagokat vásárolni? Egyébként már a nevem alapján is meg lehet mondani, hogy honnan jöttem. Szeretném megkérdezni, hogy teljesen kezdő vagy-e. Hol kezdjem el? Először szerves kémiát tanuljak?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hello, Ni hao ma peng yu?🙏
Ott kezdheti, ahol érdekli és kényelmesnek érzi magát. Ha csak el akarsz készíteni valamit, találhatsz egy receptet, és követheted azt anélkül, hogy sokat kellene tanulnod. Ez a megközelítés a leggyorsabb és legegyszerűbb, de egyben a legkockázatosabb vagy legveszélyesebb is - előfordulhat, hogy a végén mérget vagy robbanóanyagot vagy egyszerűen csak nagyon rossz terméket készítesz, és megsebesítesz valakit vagy magadat, és nem kívánt figyelmet kapsz, ha nem érted, mit csinálsz. Ezt senki sem akarja.

Teljes szívemből ajánlom, hogy tanulj meg minden szerves kémiát, amivel csak meg tudod tölteni az agyadat. Ha egyszerűen csak van egy célod, mint például "ecstasy készítése", akkor sok mindenre nem lesz szükség, és lényegtelennek fogod találni. Ha azonban azt tervezi, hogy ezt a növekvő hobbit hosszú távú befektetéssé teszi, akkor minden tudást hasznosnak és hasznosnak fog találni, mivel végül képes lesz alkalmazni.

Egy ideig könyvből tanultam szerves kémiát, majd sokkal később kezdtem el videókat nézni, gyakorolni és kísérletezni a vegyszerekkel. A neheze az volt, hogy találjak egy ilyen közösséget, mint ez. Tekintsd magad szerencsésnek - ide találtál! :) Azt javasolnám, hogy a tanulás mellett gyakorolj egyszerű kísérleteket és eljárásokat - ez segít megerősíteni a tanultakat, ahogy megalapozod. Én kitalálnék egy egyszerűbb célt, és elkezdenék elérni, például az emberek első szintézise általában met vagy amfetamin vagy mefedron. Ha ez az, amit meg akarsz csinálni, kezdd el kitalálni, hogy mire van szükséged a felszereléshez, üvegeszközökhöz és vegyszerekhez stb. Ismerkedj meg először a biztonsággal, a felszerelés használatának módjával, az eljárás során alkalmazott technikákkal. Találd ki, hogyan szerezhetsz be mindent, amire szükséged van anélkül, hogy bajba kerülnél - felhívva magadra a figyelmet. A boltból - ("OTC" - "over the counter") - be tudod szerezni ezeket a felszereléseket vagy vegyszereket ? Tiszták? Tudod őket tisztán előállítani? Hogyan? Kezdje kicsiben, kis gyakorlatokkal, kísérletekkel, hogy ráérezzen, szerezzen egy kis tapasztalatot és önbizalmat, mielőtt mindenféle pénzt költene és kockázatot vállalna. Lehet, hogy rájössz, hogy nem vagy erre termett, remélhetőleg nem túl nagy költséggel.

Találj ki egy dolgot, aztán fejleszd tovább, ha megértetted a "ki- és bejárást". Aztán lépj tovább a következő kísérletre. Úgy fogod találni, hogy a megtanult dolgok nagy része átvihető, és a következő kísérletben mindenféle új dolgot tanulhatsz. Más berendezések és technikák, más vegyszerek. Ez így megy tovább és tovább. Tehát csak rajtad múlik, hogy ez csak egy eszköz a célhoz, vagy egy életen át tartó törekvés a mesterséged tökéletesítésére. Minél többet teszel bele, annál többet kapsz ki belőle.

Én nagyon is kezdő vagyok a közösség sok felhasználójához képest. Valahogy mégis képes vagyok hasznos tanácsokkal vagy információkkal szolgálni más felhasználóknak. Mindannyian különböző készségekkel és tudással rendelkezünk, és sok élettapasztalatunk átragad a kémia alkalmazására, mindannyian tudunk valamit nyújtani, még akkor is, ha csak a kísérleteinkről, megfigyeléseinkről és eredményeinkről számolunk be, akár sikeresek, akár sikertelenek voltak, ez még mindig egy lehetőség a tanulásra. Jelenleg egy barátommal együtt dolgozom egy projekten, hogy segítsek a teljesen kezdőknek, és segítsek a némi tapasztalattal rendelkező embereknek, akik remélhetőleg tanulnak és fejlődnek. Lehet, hogy a tartalom egy részét hasznosnak találja. Minden, amit tudnod kell, már elküldték ebben a közösségben, csak olvasnod kell, hogy átválogasd és megtaláld. Örülök, hogy kommunikálni veled és tanulni egymástól. Minden jót kívánok az USA-ból. Vigyázz magadra.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm barátom! Köszönöm komoly válaszát. Elkezdtem a szerves kémia tanulását. Talán be tudnál mutatni nekem néhány könyvet. Természetesen az angolom nem jó. Szükségem van a Google fordító segítségére. Végül még egyszer köszönöm. Amerikai barátom
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mit szeretne előállítani, és miért szeretné előállítani?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamin. Hogy mindenki élvezhesse a finom "ételeket". Természetesen pénzért
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Én nagyon óvatos lennék, ha nem rendelkezik a kormány engedélyével, hogy az Ön országában dolgozzon. Amennyire én tudom, ha 2 kg-mal kapnak el, akkor a tűzoltócsapatot kapod, hacsak nem leszel besúgó.
Sok szerencsét a sárkány évében
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Barátaim, én is kínai vagyok, Délkelet-Ázsiában vagyok, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Üdvözlöm, Mao elnök úr!
A pénzkeresésnek sokféle módja van. Felépíthet egy céget, amely lopakodó szállítást végez az EU-ban és az USA-ban alig legális, de Kínában teljesen legális vegyületek számára.
 
Top