Sziasztok srácok van egy kérdésem, hogyan tudom a metil-olajat kokainná alakítani?

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Szintetizáltam metilamint és p2p-t, majd metil-olajat kaptam a Nabh4-gyel.

Barátaim, a metil-olajból kokaint akarok csinálni. Ha elkészítem a ph 6-ot, beteszem a fagyasztóba és 70% koffeinnel keverem, akkor kokain lesz belőle?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
A metamfetaminból nem lehet kokaint csinálni.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nem fogom használni a koffeint, tévedésből írtam, barátom, biztos van rá módszer, amfetaminnal is megtörtént, miért ne lehetne metamfetaminnal is.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
helló barátom, tisztelettel szeretnék szólni, de: hogyan fogod az amfetamint kokainná alakítani, barátom? Két teljesen különböző termékről van szó, amit javasolsz, az olyan abszurd, mintha azt mondanád: hogyan tudnék egy kutyát macskává változtatni, kérlek, itt komoly témákat tárgyalnak, és ha nem vagy alkalmas a feladatra, maradj távol az abszurd és értelmetlen dolgok írásától.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
haver, ez a módszer valódi, tudod, hogyan történik, ne kommentáld, ha nem tudod.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nem azt szeretném megérteni, hogyan alakul át a metamfetamin kokainná, hanem azt, hogyan használják a metamfetamint kokainhoz hasonlóan.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Mint már elmondtuk, ez két teljesen különböző termék. Nincs több hozzáfűznivalóm.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Lehetséges tiszta sebességet nyerni metil-olajból?
Abbahagytam a koffein hozzáadását Nem tudtam, hogy káros az egészségre
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Szeretném orrba-szájba használni, a met nem túl népszerű az országomban.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

Ez vicces, de amit én értek belőle, az az, hogy ampthimint akar előállítani, nem kokaint lmao, azt akarja szippantani.😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Igen, azt hiszem, azt akarja tudni, hogyan lehet a szabadbázisból hidroklorid sót csinálni.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Ezen a fórumon van egy útmutató, tulajdonképpen ezen a linken: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/.

"Metamfetamin-hidroklorid előállítása.
Kezdje el most buborékosítani ezt az 1000 ml-t HCl-gázzal 2 L-es Schlenk-lombikon keresztül (vagy vákuumos gyorsszerelékkel ellátott kerekfenekű lombikon), miközben ez a 2 L-es lombik jégfürdőben áll a magn. keverőn és erőteljesen keveredik. Gyakran ellenőrizzük a pH-értéket, és addig folytatjuk, amíg a pH-érték 6 nem lesz. Öntsük az így savanyított 1000 ml-t egy 2 L-es párolólombikba, és tegyük Rotavap gépre. Fordulatszám ~ 100 rpm, t° = 80 °C, kis vákuum = 0,8 bar (vízsugár-szívó elég), hogy a lombikot tartsa. Miután majdnem az összes DCM-et lepároltuk, a lombik tartalma hirtelen sötét mézszínről krémes tejszínre változik, és az alján kerek péppé szárad. Vegye ki a ~0,5 L DCM-et, amely most a gyűjtőlombikban van, és akassza fel újra az üres lombikot. Most kapcsoljon teljes vákuumot, hogy az utolsó vízmaradványokat is eltávolítsa.

Tisztítás 3x átkristályosítással: tegyünk a lombikba minimális mennyiségű forró (40 °C-os) száraz DCM-et (vagy száraz 98%-os+ etanolt), amíg a száraz anyag utolsó maradványai is feloldódnak, majd adjunk hozzá 4x ekkora DCM-mennyiséget száraz aceton formájában. Zárjuk le dugóval és tegyük 1 órára a fagyasztóba. Szilárd, piszkosfehér kristályos massza keletkezik, amelynek tetején sötétvörös folyadékréteg van. Dekantáljuk a folyadékot, és ismételjük meg ezt a lépést még 2x és 2 óra alatt. Utoljára a racém metamfetamin-hidroklorid hófehér kristályait kapja. Száraz tömeg = 141,5 g, közel kvantitatív hozam".

Egy másik, kevesebb felszereléssel és hcl gáz nélkül szintén ezen a fórumon: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Most olvastam utána.
 
Top