Hogyan lehet terápiás a pszichedelikus szerek "hősies dózisa

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Hogyan lehet terápiás a pszichedelikus szerek "hősies dózisa", egy Johns Hopkins professzor magyarázata.
Készülj fel, hogy el fogsz ámulni, mert a pszichedelikus szerek visszatérőben vannak! Így van, a legújabb kutatások kimutatták, hogy az olyan drogok, mint az LSD és a pszilocibin hatékony módja lehet az olyan mentális egészségügyi állapotok kezelésének, mint a depresszió, a szorongás és a PTSD. És a legjobb rész? A hagyományos antidepresszánsokkal ellentétben egyesek már egyetlen trip után hosszú távú javulást tapasztalnak a tüneteikben.

De mi az, ami ezeket az anyagokat ennyire terápiássá teszi? Itt jön a képbe Matthew W. Johnson, a Johns Hopkins professzora, aki a kutatás rocksztárja, és aki a függőséget, a pszichedelikus szereket és más tudatmódosító szereket tanulmányozza. Küldetése, hogy feltárja a titkokat, hogy miért lehet egy "hősies adag" ezekből a szerekből olyan életmegváltoztató egyes emberek számára.
Nézd meg a videót!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
én már vettem varázsgombát csak egyet (kb. fél közepes méretű) és az egy pokoli élmény volt, nos amikor bevettem kb. 20-30 percig minden jó volt, de utána mi történt nem emlékszem túladagoltam és elaludtam idk de felébredtem 9-10 óra után nem emlékszem semmire (csak az élmény rossz elbeszélése).
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Nekem is őrült tapasztalataim voltak a hősies dózisú gombával kapcsolatban.
Még mindig tisztán emlékszem, hogy kitörtem a valóságból, és idegen humanoidokat láttam.
mondván, hogy ez történik, ha megeszed az egész dobozt.....
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
A mi gondolatunk:
Ez őrültség és tiszta őrület. Mindketten fogyasztottunk már LSD-t, és tudjuk, miért őrültség ez.

Képzeljük el a következőt:
100 gramm LSD olyan, mintha egy ablakon keresztül egy másik dimenzióba néznénk.
200 gramm LSD olyan, mintha kinyitnád az ablakot és kidugnád a fejed.
300 gramm LSD olyan, mintha kiszakadnál a kényelmedből, és belevetnéd magad abba a dimenzióba.
400ug LSD (baszd meg!)
500gr LSD olyan, mintha félistenekkel beszélgetnél, és találkoznál annak az ismeretlen dimenziónak a lakóival.
600ug + felemelkedsz és vagy újjászületsz egy szent entitásként az emberek között, vagy elveszíted magad a teljes pszichózisban és soha többé nem leszel ugyanaz az ember, és hosszú életű traumák/félelmek maradnak.

Persze a psycs cool meg minden, de ne feledkezz meg a negatív hatásokról, lehet, hogy nem fizikaiak, de mentálisak egy tonna.
 
Top