hogyan csökkenthetem a pszichotikus tüneteket

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
hogyan csökkenthetem a pszichotikus tüneteket, ha ritalint használok, hajlamos vagyok 3 vagy több napot ritalinra szedni, az utóbbi 3 hónapban egyre korábban jelentkeznek a pszichotikus tünetek, általában a szedés első 12 órájában, hogyan tudom ezt megoldani?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Helló barátom! A stimulánsoknak megvan az a csúnya szokásuk, hogy pszichotikus tüneteket idéznek elő a felhasználókban. A "szakértők" szerint ez az amfetaminokat/stimulánsokat rendszeresen, hosszú időn keresztül vagy erős használat mellett használó emberek 100%-ánál fordul elő. Ha 3 napig ébren vagy egyszerre 3 hónapig, és csak egy-egy napot pihensz, akkor bajba kerülsz. És ha megmondom a frankót, valószínűleg sokkal több Ritalint szedsz, mint amennyit az orvosod felírt neked. Több mint 30 éve használok amfetaminokat, és tudom, hogy min mész keresztül, ez csúnya dolog. Rendesen kell ennie, és heti 2-3 napra kell szorítkoznia. És aludj. Ne mondja el a felíró orvosának, hogy pszichotikus tünetei vannak. Ha megteszed, megvonják a gyógyszereidet, és nagyon nehéz lesz visszakapni a gyógyszereidet. Minden alkalommal, amikor pszichotikus rohama van, megvan rá az esély, hogy rosszabbodnak, és a végén elmegyógyintézetben köt ki. És ha elég kárt teszel magadban, végül a pszichotikus törések Stimulánsok nélkül is bekövetkeznek, szóval lassítanod kell, vagy nagy fejbaszás elé nézel. A mentális egészségügyi egységek nem szórakoztató helyek. Szóval, amit tenned kell, az az, hogy lassíts, csökkentsd az adagodat, aludj többet, és egyél/maradj egészségesen. Hogyan jutottam túl ezen a szarságon, tartottam rajta, és távol maradtam a kórházból, hogy követtem a példát, amit ive felvázolt, és im most antipszichotikus gyógyszereken van. Körülbelül 15 év után a gázon volt szükségem antipszichotikumokra, hogy megállítsam a pszichotikus tünetek kialakulását. Az egyetlen probléma ezzel az, hogy az antipszichotikus gyógyszerekhez mentális egészségügyi diagnózisra és mentális betegségre van szükség. Ezt nem akarod az önéletrajzodban látni. Vigyázzon magára.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Támogatom @scoobiedoo véleményét. A leghatékonyabb dolog, amit tehet, hogy csökkenti a napok számát, amikor egymás után ritalint szed, és fokozatosan csökkenti az adagot. Az a tény, hogy a pszichotikus tünetek korábban kezdtek megnyilvánulni, neurokémiai átrendeződésekre és mind a mentális szféra, mind a szervezet egészének romlására utal. Erőre és felépülésre van szüksége. Normális táplálkozást és megfelelő alvást kell biztosítaniuk. De csak a ritalin stabilabb és csökkentett bevitelének hátterében. Ezt a beszélgetést folytathatjuk privát beszélgetésben, ha még mindig vannak kérdései.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jó dolgok. Im örülök, hogy ugyanazon az oldalon, mint én. Köszönöm a támogatást.
 
Top