Question Hogyan "fedezte fel" a kutatási vegyi anyagokat?

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
A kutatási vegyi anyagokkal akkor ismerkedtem meg, amikor egy nap a Bromazról, annak biztonsági profiljáról és jogszerűségéről kutattam.
Nincs kémiai diplomám vagy bármi ehhez kapcsolódó szakirányú végzettségem ahhoz, hogy valóban részt tudjak venni ezeknek az anyagoknak a kutatásában, de még mindig nagyon érdekesnek találom az egészet.
Kíváncsi vagyok, hogyan találtatok rá erre a fórumra és általában az RC-kre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ezt hívják farmakoreának. Ha sok-sok hasonló hatású gyógyszert hasonlítunk össze, akkor azt találjuk, hogy néhány alapvető szerkezetük közös. Ezeket nevezzük állványoknak. A népszerű állványok közé tartoznak a feniletilaminok, az amfetaminok, a szubsztituált feniletilaminok ( lásd: Phikal Alexander Shulgontól), a metamfetamin, az mdxx pszichostimulánsok, mind feniletilamin alapúak. Nagyon hasonlítanak a katakolaminokhoz, mint a dopamin, noradrenalin és szerotonin. A katinonok egy másik pszichoaktív állványzat. Kutatási kulcsszavak ; kiváltságos kábítószer-állványzat és farmakór
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
A fűszereken keresztül találkoztam az rcs-vel, tudtam, hogy a hatás nem származhat a gyógynövényekből, ezért elkezdtem tájékozódni.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
PV-drogok. RC-jelenet. Learningcurve emelkedett a nyereséges porcelán csomag
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Kaptam a híreket időjárás a kémiai cégek voltak, hogy lehetővé teszik a szürke piaci elemek az ajtón, majd költözött Japánba, akik egy vezető piac 2006 előtt, hogy ez volt többnyire szájról-szájra és egy orvosi papír szabadalmaztatott vegyi anyagok, hogy hoztak létre, és nem teszteltek
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tizenhét éve kutatok új pszichoaktív anyagokat. Sajnos a legtöbb országban olyan analóg jogszabályokat vezettek be, amelyek illegálissá teszik a tevékenységünket. De még mindig feltételezem, hogy lesznek még forradalmak a kábítószerpiacon, és új anyagosztályokat fedeznek fel, ahogyan ez régen a JWH-val is történt.
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Remélem, hogy a threedos ígéretes lesz 3cb már majdnem kész utálom, hogy
nómenklatúra
Tcb2 is fejlődik, valamint néhány szükségtelenül légyszerkezetű vegyületekkel együtt hallottam bármi mást, mint a napfény vagy a napsütés csak a seggembe verve
 
  • Like
Reactions: vis
Top