Question Hogyan alakíthatom át a kokaint folyékonnyá az USA-ba történő szállításhoz?

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Üdvözlünk mindenkit!

A legjobb barátom Kolumbiában él, és megpróbáljuk exportálni a legnagyobb export kokainjukat postai úton. Nem akarunk másokat bevonni, ezért a postai úton fogjuk a felelősséget megszüntetni. Ha valaki vagy emberek tudnának kérem, hogy adjon egy útmutatót, hogyan kell feloldani egy folyadékba a szállításhoz és hogyan kell újraalkotni, azt nagyra értékelném, és meg tudom mutatni a hálámat is. Meg fogom csinálni semmi sem fog megakadályozni minket abban, hogy megpróbáljuk, ezért kérem, segítsen nekünk, hogy a lehető legbiztonságosabbak legyünk. Köszönöm
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
A kokain teljesen oldódik ... találd ki, miben? Vízben. Probléma megoldva.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Igen, tudom, hogy vízben oldódik, de van-e jobb alternatíva, és még mindig szükség van egy folyamatra a porrá való visszafordításhoz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mindenképpen szilárd állapotba kell fordítania.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Nem hiszem, hogy jól elmagyaráztam, mire van szükségem:

1. Oldjuk fel a kokaint egy oldószerben, hogy folyékony állapotban tároljuk.
2. Szállítás Kolumbiából
3. Visszaforgatják porrá

Kommenteld, ha tudod, hogyan kell ezt csinálni
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mr. @MadHatter már válaszolt Önnek. Csak oldja fel vízben. Ezután elpárologtatjuk a vizet, és visszakapjuk a kokainport.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ok elpárologtatni, hogy hogyan. Öntsd egy edénybe és tedd a tűzhelyre?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Van rá esély, hogy a vizet vákuumszűréssel egy buchner-lombikban vagy egy Nutsche-szűrőn távolítsa el a kokainból?
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ezért vagyok itt, hogy megértsem, hogyan kell ezt tennem. Meg fogom nézni ezeket a javaslatokat köszönöm
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
miért nem lehet vákuumszárítás, de hőszárításra van szükség?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ehhez a kérdéshez is használhatja a rotációs elpárologtatót. A vákuum és az enyhe fűtés segít a gyorsabb elvégzésében.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz voltam 2 hónap Medellin és szintén jó amigos ott kint, de a folyadék hülye!!! Kétszeresen ellenőrzik a folyékony postai küldeményeket...
Amire szükségem van az az, hogy vízben oldom és a vizet ruhába teszem, de a kérdés az, hogy hogyan kapom vissza? Tudok oldani bázist vagy klórhidrátot... bármilyen
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Mindezeket a módszereket, amelyeket itt megvitatsz, már évszázadokkal ezelőtt kipróbálták, és most már a vámhatóságok is tisztában vannak velük, így sok szerencsét a folyadékok Kolumbiából történő küldéséhez és a vámhatóságok megtévesztéséhez, hogy azt higgyék, vizet importálsz.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Írj nekem én vagyok a szakember. Azt is tudom, hogyan kell visszaadni a fényt és a szerkezetet.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Olyan szűz szálakat kell használnia, amennyire csak lehetséges, sok terméket veszít, ha a mazterial kopott vagy akár anyaggal kezelt, hogy friss szagú maradjon a boltban. egy másik dolog, hogy a termék alacsonyabb hőmérsékleten kristályosodik, ami nyilvánvalóvá teszi, hogy valami gyanús. Meg kell találnia az arany arányt különböző hőmérsékleteken az ÖN speciális szála számára.Tartsa szem előtt, hogy az indulási és célállomásai melegek lehetnek, 20 C felett, de a raktérben a hőmérséklet 5 C-ig is lemehet, a repülőtől függően.De ez a módszer összességében gyenge a tampontesztekhez képest, youre gonna be giving readings left right and center.

Erre a célra azt olvastam egy könyvben, hogy a papír jól működik, Átitatjuk az impregnáló anyag conc. old. szol. anyagával, hagyjuk megszáradni, a körülményektől függően megismételjük néhányszor, NAGYON enyhén kivasaljuk, ha megszáradt, akkor menta. az összes papírt ezután meleg vízbe tesszük, keverjük, amíg iszap nem keletkezik, az iszapot leszűrjük és opcionálisan újra beáztatjuk és újra felitatjuk.Nem vagyok benne biztos, hogy ez kokainra vonatkozik, de fenilaminoknál ebből a lépésből egy kis vizet le lehet párolni, bazifikálni, oldószeres extrakció , szárítás, kicsapás. ebben a könyvben olvastam a srác kb 5g EU-s házival repült, még félrehúzták ellenőrizni és nem volt semmi gond, de lehet, hogy csak szerencséje volt.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Vásároljon egy körülbelül 200 literes méretű halastavat.

Oldjon fel 4 kg tiszta kokaint.

Szállítsa el országhatárokon keresztül, ne felejtsen el aranyhalat tenni a tartályba, hogy legálisnak tűnjön!

Ha a vámosok csodálkoznak, hogy a halak miért pupilláznak dialted, csak mondd nekik, hogy Xanaxra van receptjük, mert a hidegháborúból származó PTSD miatt.

Bármilyen kérdés!???

Kihívok bárkit, aki megcáfolja a halakkal kapcsolatos elméletemet!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tetszik a halas módszer!
De ettől eltekintve nem látom értelmét a koksz vízben való feloldásának. Nem mintha a kutyákat becsapná. Jobb, ha vákuumcsomagoljuk a cuccot.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Igen, sok szerencsét az új vállalkozásához (komolyan), de a vízben feloldott és postán küldött kokain valószínűleg szövetségi büntetéssel fog végződni. Szánjon rá időt, és gondolja át az üzleti modelljét. Szinte biztos vagyok benne, hogy ki tudsz találni valami jobbat.
 
Top