Hogyan kell helyesen fektetni az LSD-t?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Helló mindenki, én egy LSD rajongó vagyok, és hamarosan kipróbálom magam az LSD fektetési lapjait, hogy csökkentsem a költségeket és növeljem a készletet, miközben ugyanakkor minőségi és különböző nyomatokat kínálok, ami véleményem szerint még nagyobbá teszi az LSD-t. Tudok a volumetrikus adagolásról és mindenről, de kíváncsi vagyok, hogyan tudnám helyesen elhelyezni a lapokat, mert láttam különböző dolgokat az interneten, az egyik a cseppek, amelyeket hihetetlenül hatástalannak találok, láttam, hogy az emberek nagy tisztaságú etanolt vagy vodkát használnak, de nem hagynak ízt a lapon? van-e helyettesítő anyag, mivel mindannyian tudjuk, hogy a lapoknak nem szabad semmilyen íze. Hajlandó vagyok tanulni, és megengedhetem magamnak, hogy kipróbáljam magam és kudarcot valljak, de inkább felteszem a kérdésemet, és konkrét választ kapok, hogy tanuljak, talán valamiféle megfelelő útmutatót. Bárki, aki megfelelő ismeretekkel rendelkezik, tudna írni egy útmutatót a 100ug megfelelő adagolásához mondjuk egy 900 lapos lapra, amely 7,5x7,5x hüvelyk méretű. Milyen anyagot használjak, használjak valami etanolt, vagy helyettesíthetem valamilyen tiszta vízzel? Az etanol alkoholos ízt fog hagyni?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Az etanol nyomokban még egy ideig megmaradhat, attól függően, hogy mit fog impregnálni. De jó esély van arra, hogy az etanol teljesen elpárolog.

A vodka tartalmazhat olyan aromákat, amelyek ízt hagynak maguk után.

Az impregnáláshoz a víz előnyösebb, mert íztelen és szagtalan, de bizonyos esetekben az etanol is működik.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Az L-nek vannak olyan változatai, amelyek nem bomlanak le vízben. Először végezzen tesztet egy kis mennyiséggel.
Régen volt levendula, az nem bomlott le vízben.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal 900 lapra van szüksége.
használjon vodkát ízesítés nélkül, ne mártogassa, mert nem fog eloszlani, még nem képezve erősebb és gyengébb lapokat ugyanazon a lapon.
ez történik pipettával (pipettával, de egy nyomásra beállíthatja a mennyiségeket) egyenként, ha jó eredményeket szeretne, és nincs terhelés xtal a kísérletezéshez.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tiszta vagy denaturált alkohol. Amikor elpárolog, nem lesz felesleges íze. Most az adagok elosztása a nagyüzemi termelésben: A kiválasztott oldószer ismert számú tartályában az egész foltot betesszük. Fogjuk a blottert, a cseppeket a tartályba rázzuk, és megmérjük, mennyi oldószer marad. Minden műveletet nagyon hideg helyiségben végzünk, hogy elkerüljük a túlzott párolgást. Mérés, megkaptuk a különbséget - az oldószer mennyiségét, amelyet a blotter felszívott. Ezután elkészítjük a kívánt koncentrációjú oldatot - az adagok számát (hány négyzetünk van) a kapott oldószer mennyiségéhez. Tehát, akkor egy nagy tartály és "töltés" ezer adagok gyorsan. További részletekre van szüksége, írjon.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
A tiszta vodka megteszi a hatását. Williams tanácsa szerint először derítse ki, hogy mennyi oldószert szívnak fel a lapkái, majd készítsen oldatot. Keverje össze az xtal-t dh20-zal abban a tartályban, amelyben megkapja. Szeretek fecskendőt használni, és az oldatot minden egyes foltos sorra felviszem függőlegesen, majd vízszintesen... a foltos papír egyenletesen szívja fel az oldatot.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vodka és egy fecskendő. 10 ml vodka 0,1 gramm tűhegyre, tökéletes lesz egy oldalra. Hagyd feloldódni, majd átlósan futtasd a fecskendőt az egyik saroktól a másikig. (Alulról felfelé)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Úgy hallottam, hogy az aceton egyenletesen eloszlik és tisztán elpárolog 14 lb akvarellpapírral.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nagyon kíváncsi vagyok erre a vitára. Még a 80-as években azt hittem, hogy az LSD-t sztrichninoldattal keverték, hogy segítsék a papírhoz való kötődését. Milyen tudatlan és hiszékeny voltam :)
(Ez sosem akadályozott meg abban, hogy élvezzem...).
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Úgy hangzik, mint a DEA propaganda... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jelenleg az "Acid Test: Hogyan fedezte fel újra pszichonauták egy merész csoportja az LSD, az MDMA és más pszichedelikus drogok erejét a függőség, a depresszió, a szorongás és a trauma gyógyítására" című könyvet olvasom Tom Schrodertől.
Rick Doblin, Michael Mithoefer és egy csomóan mások harcoltak a DEA engedélyezéséért, hogy lehetővé tegyék ezeknek a pszichedelikumoknak a használatát
a terápiában.
Sok mindent megvitatott a DEA/Regan-korszak LSD-ellenes propagandájáról, amit terjesztettek.
Bár a sztrichnin nem került szóba, sok más dologról, amiről szó volt, hallottam már, hogy a kedvenc időtöltésem lehetséges hatásai.
Dél-Afrikában éltem, így ez a szaros propaganda világszerte elterjedt.
Lyukak az agyban, egy újabb ütés és vége az agyadnak, emberek lehámozzák a bőrüket, mert azt hiszik, hogy narancsok, emberek leugranak az erkélyekről, mert meg vannak győződve arról, hogy tudnak repülni. Úgy értem, ez az egész szarság a frászt hozta rám az első tripem előtt (egy lila ohm 1988-ban). Utána már jól voltam, tudtam, mit tesz velem az LSD.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Én is ilyen benyomás alatt voltam...a 90-es években rengeteg LSD-t használtam, és mindig rángatózott a gerincem hónapokig egy-egy drogozás után...egy orvos egyszer azt mondta, hogy ez azért van, mert a vegyszerek nem tisztultak ki megfelelően az LSD-ből, amit csináltam...hmm.
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Erre is kíváncsi voltam, igen, egyenként is megtehetnéd pipettával, de most már rájöttem, hogy a blotterpapír amúgy is elég egyenletesen osztja el a folyadékot.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Mennyit fogyasztottál? Soha nem volt ez a kérdés, és ive volt egy tisztességes mennyiségű utazások, de ésszerű módon spaced atleast egy hét között általában. Wouldnt meglepődne, ha szegény kémikusok, akik nem akarnak tisztítani és csökkenteni a hozamot / nyereséget, nem tennének tisztító mosásokat az átkristályosításhoz.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Azt hiszem, hogy ezek a vegyészek általában elég gyorsan kimentek az üzletből - az utazásaik nem voltak olyan jók, mint mások, így az emberek inkább más márkákat vásároltak :)
Mindig is hittem a sztrichninben, mert a savas érzés a számban, de tudva, amit ma már tudok, ez valószínűleg pszichoszomatikus volt, mivel minden utazásra ezzel a "tudással" mentem, így a gondolkodásmódom befolyásolta...
Sok embert hallottam, akik csontrendszeri problémákról panaszkodtak - én minden fájdalmat a túlzott nevetésnek és táncnak tulajdonítottam...
 
Top