hogyan kaphatok amfetamint P2P-ből és formamidból és HCl-ből)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ezt találtam: Az amfetamin illegális előállításának egyik leggyakoribb módszere a Leuckart-reakció, amely a fenilaceton (fenil-2-propanon, P2P) kondenzációjából áll formamiddal vagy ammónium-formiáttal hangyasav jelenlétében, majd a keletkező N-formilamfetamin savas hidrolíziséből áll.

mondjuk van 1 liter p2p-m, milyen mennyiségben kell összekeverni ezeket az anyagokat, és mennyi idő alatt, és milyen hőmérsékleten, és általában az egész szintézis?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Thx ezért, de én nem tudom kiszámítani a mennyiséget csak 1 kg amfetamin
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Fokozatosan méretezzen, nézze meg, milyen problémák merülnek fel, kezelje azokat. A P2P az alfametilfenilaminra nem hatékony, jobb a met
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
De a met
de a metet nehezebb szintetizálni
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
miből akkor jobb szintetizálni amfetamin (i Oroszországból, metilamin (nem több 40% -os értékesítés)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, az elkészítéséhez benzoesavaldehidre, nitroetánra, toluol/ecetsavra (jobb az acoh, nincs szükség a dean starkra) és primer aminra (40% metilnh2 ok!, használhatsz etilamint, n-butilamint stb. is) A másodlagos aminok működnek, de nagyon gyenge a hozamuk, vagy egyáltalán nem.
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nehéz ( nitroetan- prekurzor (de találtam egy módszert szintézis), benzoesavaldehid- nincs gond, amin? Mi az? metilnh2 ez metilamin???? Idk sorry :sry:) de thx ezért a módszerért, belőle rövid időn belül (valószínűleg) több amfetamint fogok tudni szintetizálni. Thx again)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Igen, n
Mert a benzoesavaldehid egy széles körben használt ételízesítő, valamint fontos szerves szintetizáló anyag általában. én azt javasolnám, hogy bromoetán > nitroetán, ha ezt akarod csinálni. vagy csak rendelj lengyelországból, ha az eu-ban vagy. vagy vegyél p2np-t, ha az eu-ban vagy, nem illegális, de őrült sussy.
Igen, a metilaminra gondoltam.
Van egy téma kitűzve a szekcióban, ahol most vagy, a neve p2np szintézis, amit william d készített.
Természetesen a p2-t amfetaminná kell alakítanod, ne felejtsd el. a legegyszerűbb eljárás ehhez az AlHg amalgám útvonal, ami szintén itt van. acetonra és kénsavra lesz szükséged, az aceton opcionális, helyettesíthető IPA - izopropanollal.De 100%-ban kénsavra vagy foszforsavra van szükséged, a 98%-os kénsav ideális, a medence tisztítószer erősségűnek is működnie kell.Szintén tegyél magadnak egy szívességet és vegyél mgso4 vagy naso4, ha nem fogod megvenni az egészségügyi boltban, akkor néhány órán keresztül kell a sütőben fújni - lásd a nilered videót az yt-n.
Sok szerencsét
 
Top