Question hogyan készíthetek anabolikus szteroidokat?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Megveszi a port, majd feloldja, hogy injekcióba adhatóvá tegye.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm,de én akarom, hogy a tabletták,így,én nerd az ingrediente vagy egy teljes recuperação,IF you dont tudja a választ,mondd meg nekem somente aki most ezt a
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ezután olyan szteroidokra van szüksége, amelyeket injekció nélkül fogyaszthat.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Kínából vagyok, szteroid, peptid, szállító, szükségem van a termékek megvásárlására, kérjük, lépjen kapcsolatba velem.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Attól függ, hogy milyen vegyületet kever, és milyen koncentrációjú lesz a késztermék...
Egy példa: Ill készítsen tesztoszteron Enanthate 250mg/ml...

Amire szükséged lesz......
-testoszteron Enanthate por
-hordozóolaj (én mct olajat használok) sokan használják a szőlőmagolajat. Én az mct-t szeretem, mert hígabb.
-benzilalkohol (hogy az oldat kissé steril maradjon)
-benzil-benzoát (oldószer a por lebontásához)
-forralólemez mágneses keverővel
-autokláv(én steroklávot használok)
-Folyószűrő 22 mikronos PVDf szűrővel
-a talajszűrő működtetéséhez szükséges vákuumszivattyú.
-pohár a termék keveréséhez a forrólemezen (én 500 ml-t használok).
-10ml-es palackok kupakos dugókkal és kupakszorítóval.
-mérleg, hogy mindent lemérjen.


Oké, tehát ha 100 ml tesztoszteron Enanthate-ot készítek 250mg/ml-ben, akkor így keverem össze az összetevőket....

* Először 61,25 ml mct olajat tennék a főzőpohárba a főzőlapon, mágneses keverővel.... A forrólemezt bekapcsoltam, de nagyon alacsonyan fokozatosan felkapcsolom, a cél az, hogy a lehető legkevesebb hővel keverjem össze, mivel a túl sok hő lebonthatja a felszerelést....
*ezután 18ml benzil-benzoátot (18%) adok a főzőpohárba a már keveredő mct olajba.
* majd adjunk hozzá 2ml benzil-alkoholt (2%).
* Ha egy percig hagyjuk, hogy keverjük össze egy percig, adjunk hozzá 25 gramm tesztoszteron enanthate port, és hagyjuk, hogy keverjük össze, és nagyon fokozatosan hozzuk fel a hőt, próbáljunk meg 130 ° F alatt maradni, ha lehetséges.... Én csak lassan hozom fel, amíg a termék feloldódik... (használhat oldószereket, mint az etil-oelát).
* Ha a kész termék alaposan összekeveredett, akkor hagyja, hogy egy kicsit lehűljön, majd futtassa át a fenékszűrőn... a szűrőn átfutó termék jó a palackozásra... Én egy 10ml-re beállított pipettát használok, és a kész terméket a steroklávból kihúzott palackokba teszem, és a benzil-alkoholban áztatott dugókat a palackokba helyezem, miután megszáradtak... ha szuper steril akarsz lenni, akkor használhatsz egy lamináris áramlási dobozt, hogy előtte dolgozz, hogy a dolgok extra tiszták legyenek.(soha nem lesz teljesen steril). Mindenesetre tegye a dugót a 10ml-es palackokra a kész termékkel, és tegye fel a kupakokat, és krimpelje őket.... Wallah

Szóval ezt olvasva biztosan látod, hogy messze nem vagyok profi, nem ismerem a kémiát, és sokféle módon és arányban és különböző dolgokat használhatsz... de én így csinálom.

A képletek összeadásához használhatsz egy egyszerű aas számológépet, mint ez....
Én is nézd meg a különböző képleteket a különböző clearnet fórumokon... rengeteg információ van a különböző vegyületek különböző koncentrációjú keveréséről... csak egy kis keresést és olvasást kell végezned...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Megvizsgálta a természetes táplálékkiegészítőket, egy szilárd edzésprogramot, vagy konzultált egy fitneszedzővel? Ezek segíthetnek elérni céljait az illegális anyagokkal járó kockázatok nélkül. Ráadásul a természetes módszerekhez ragaszkodva hosszú távon fenntarthatóbb és egészségesebb eredményeket érhet el.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Évekkel ezelőtt eléggé kíváncsi voltam ugyanerre a dologra, és rábukkantam a goliathsteroids.com-ra. Őszintén szólva, elég nagy megkönnyebbülés volt, hogy találtam egy helyet, ami egyszerűen csak működött, mindenféle dráma nélkül. A cuccuk egyenes és megbízható.

Egy barátom testépítéssel foglalkozott, és megemlítette őket, így megnéztem, és volt értelme ragaszkodni valami legális dologhoz. Soha nem éreztem, hogy velük a sötétben bolyongok. Szilárd választékot kínálnak, és világos, hogy mit kapsz. Csak győződjön meg róla, hogy biztonságban marad, és végezze el a házi feladatát, mielőtt bármibe belevetné magát.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Önmagának vagy eladásra készül?
 
Top