Hogyan készítsünk e-liquide-ot ADB-Butinaca porral ?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Sziasztok, az adb-butinaca por e-folyadékban való feloldásának pontos hőmérsékletét keresem. Szeretném elszívni az e-cigimmel.

Kerestem a fórumon, de nem találtam kielégítő eredményt. Lehet, hogy rosszul kerestem, lehet, hogy van már nyitott téma ebben a témában.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
egy kis hő lenne a munka próbál a mikrohullámú sütő, ha ez nem működik, akkor lehet, hogy nem igazi cannabinoinds akkor használja 25gramm adb 1000ml az, amit én használtam, és ez volt a tűz.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Magam még nem próbáltam az adb-butinacát e-liquidben feloldani, de az ízek keverésével már van némi tapasztalatom. Egy Packman eldobhatót használtam különböző e-folyadék ízekkel való kísérletezéshez. Úgy találtam, hogy a folyadék óvatos melegítése segített az ízek egyenletesebb keveredését. Talán kipróbálhatna egy hasonló megközelítést a beállításával - kezdje egy kis hővel, hogy lássa, segít-e jobban feloldani a port. Csak győződjön meg róla, hogy a hőmérsékletet szabályozza, és ellenőrizze a biztonságot a használat előtt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Azt hiszem, saját e-folyadékot kell készítenie. Vannak különböző összetevők, amelyek lehetővé teszik, hogy feloldja azt, ami nem oldódik fel a glicerinben vagy a propilénglikolban.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Szerezzen egy kis pg-t, oldja fel a pg-ben, keverje össze a pg-t a vape juice-zal, ilyen egyszerű;

Szerezzen egy kerámia tálat, és adjon hozzá pg-t, tegye be a mikrohullámú sütőbe egy percre vagy úgy, adja hozzá az adb-t a forró pg-hez, keverje meg, a pg-nek narancssárgássá kell válnia, most, hogy van pg noid juice, amelynek minden vape juice-val kell keverednie minden nagy komplikáció nélkül.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nem minden noid oldódik fel a PG-ben. Ha ezt csinálod, írj nekem DM-ben
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Én ezt 5cl-el csinálom, ha az adbb nem oldódik pg-ben, akkor azt mondanám, hogy először meleg etanolban oldjuk fel, majd azt keverjük össze a pg oldattal.
 
Top