Question hogyan lehet személyazonosság nélkül bitcoint vásárolni

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sziasztok itt fogok üzletet kötni,de nem találom hol tudok bitcoint vásárolni személyazonossági vérification nélkül, segítségre van szükségem kérem 🙏
Valaki tudja, hogyan lehet bitcoint vásárolni személyazonossági vérification nélkül ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
szerezz exodus! nagyszerűen működik, és soha nem kellett ellenőriznem semmit :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az Exodus a moonpayt használja a kriptovásárlásokhoz, és KYC-vel rendelkeznek.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Igen, de nem igényel semmilyen személyazonosság-ellenőrzést, amit ő kért. nem kell feltöltenie semmilyen dokumentumot vagy személyazonosító információt, mint más alkalmazások/tárcák esetében.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; im so sorry
soha nem kellett semmit sem igazolnom, de én csak pénzt kaptam másoktól/küldtem ki pénzt, soha nem VETTem kriptót magában az alkalmazásban.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin ATM vagy esetleg valaki helyben, ellenőrzés nélkül árulja.
Vannak olyan eladók dw piactereken is, akiknek készpénzt küldhetsz egy levéllel, és btc-t vagy drogot kapsz.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Ezek jó és minden, de személy szerint nem bízom abban, hogy az emberek pénzt küldenek némi védőintézkedés nélkül (azaz letétbe helyezés).

Ha előbb fizetsz, általában átverés lesz belőle. tapasztalatból beszélek.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Igazad van, nagyon sok csaló van, egy másik költséges lehetőség lenne a btc megvásárlása személyes adatokkal, majd egy coimixerbe helyezése.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nem, vannak olcsó 0,4%-os alternatív btc tumblere csak várni kell rá
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Általában egy atm. Néhányan kérnek n I'd n telefonszámot, így kap egy égő és hamis személyi igazolványt. (Miért nem megy csak monero. Sok fejfájástól kíméli meg magát az úton).
Miután megkapod a bitcoin keverő és állítsd be.max privacy. Csak légy türelmes. I do 3 wallet transzferek n mix minden alkalommal, de im a paranoid oldalon, így nem kell, ha nem akarod. Az én tanácsom a monero. Helyi monerót használok, és soha nem volt probléma. Csak mindig gondolkodni 5 lépést előre n gondolni az összes, amit ez n akkor rendben kell lennie
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
A visszajelzésed segített nekem Köszönöm, igen, véleményem szerint is, Montero a legjobb alternatíva tegnap akartam vásárolni a Bitcoin valakitől helyben, és el akarta küldeni a Bitcoin a binance-ból, de talált egy 51 dolláros átutalási díjat, ez nagyon sok, ami őrületes
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
A Localmonero lehetővé teszi, hogy KYC nélkül vásároljon XMR-t. Ez egy anonimabb pénznem, de ha akarod, átválthatod BTC-re. Személy szerint szeretem a torta pénztárcát.
 
Top