hogyan vásárolhat kriptót

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Üdv, barátaim!
Van egy nagy problémám. Nem tudom, hogyan lehet valódi btc-t vagy más kriptót vásárolni. stop, az elméletet ismerem, de nem tudom, hol lehet vásárolni. A legtöbb találat a Google-ból azt sugallja, hogy ők tradingplattforms. Ez imo nem az, amit keresek.
Tudnod kell, hogy az én Business atm egy helyi dolog.
Ez egy noob kérdés, de segítségre van szükségem.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
menjen el egy helyi bitcoin ATM automatához, vagy bitcoin depóhoz
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Valódi tanácsra van szükséged, és nem szamárválaszokra.

Csak azt akarom tudni, hogy hol lehet a Real bitcoin helyett ctf és tegye ezt egy pénztárcára.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Azt hiszem, nem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy mit kérdezel. A múltban vásároltam BTC-t egy Bitcoin ATM-ben, de most a következőt kell tennem:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Nem tudom, mi az a ctf, de tudom, hogyan kell kriptót vásárolni, és több pénztárcával zsonglőrködöm különböző feladatokhoz.

Mindenesetre szívesen segítek, de több részletre van szükségem arról, hogy mit akarsz csinálni.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Köszönöm, azt hiszem, pontosan erre megyek. Csak egy másik kártyaszállítóval. Valaki mondja meg nekem, hogy élénk Támogatja a közvetlen btc vásárlást. Talán több pénznem is van.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp vagy paybis a bitcoinhoz, 2000-3000 USD határátutalás a cashapphoz
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
miért használja még mindig a wickr-t? Haver, az az alkalmazás már elfogyott. Válts a simplex.chat-re!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Igen, tudom, és köszönöm, hogy emlékeztetett rá. Még mindig vannak más kapcsolataim.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Potenciálisan megvásárolhatja őket legális módon, elvégezve azokat a szaros KYC dolgokat (ha nincs lehetősége hamis bankszámlát használni, ami jobb lenne), és a személyes pénztárcáján van, akkor az egyetlen dolog, amit meg kell tennie, hogy mozgatni különböző mennyiségű monero több pénztárcából, majd ricollet őket a pénztárcába, amit a DN tevékenységekhez használ, ezzel a módszerrel úgy fog tűnni, mint egy normális ember, aki buyng dolgokat használ kripto, move ing minden kripto közvetlenül a pénztárcába, amit a DN gyanús lehet. Lehet, hogy 4 vagy 5 különböző tárca létrehozása bosszantó lehet, de biztonságban lesz. Ne feledd, hogy mindig monerót használj és ne bitcoint, a bitcoin nyomon követhető, a monero nem. Maradj biztonságban :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ha Németországban élsz, elmehetsz egy szomszédos országba (ahol még mindig vásárolhatsz Kyc nélkül), és vásárolhatsz BTC-t az ottani ATM-ben. A Coinatmradar.com elég jó áttekintést nyújt erről
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Egy hamis személyi igazolványt használhatsz arra is, hogy bitcoint vásárolj egy p2p- vagy csereweboldalról, és nem kell semmilyen más bonyodalmon keresztülmenned.
 
Top