Question Hogyan tisztítsuk meg a piszkos metamfetamint

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, új vagyok itt, és arra gondoltam, hogy tudnátok nekem segíteni, hogy megtaláljam a legegyszerűbb módját a piszkos metamfetamin tisztításának. Rövid ideig a szemetesben volt, és most van benne némi kosz.
Az volt az ötletem, hogy vízben feloldom és leszűröm. Utána ki tudnám forralni a vizet és tiszta kristályok maradnának, ugye?
Előre is köszönöm.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Acetont használok a tisztításhoz... tegyél egy kis sót egy csészébe és adj hozzá acetont... a só eltávolítja a vizet az acetonból és ezt kell használnod a Stuff.... tisztítására.

Kérem javítson ki, ha teljesen tévedek.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Köszönjük a só ötletét! Egyenes acetont használtam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A jó módszerek közé tartozik a jéghideg aceton (100%-os, magnézium-szulfáttal vagy 3A molekulaszűrővel szárított), amely egy öblítés. Forró forró 99+%-os izopropil-alkohol szárított ugyanilyen módon csodálatos 🤩 és az elpárolgott és a 3. a desztillált víz. Annyi mindent felold, hogy nem sok mindent megállít. Minden módszerhez először zúzzuk össze. Aceton, még a vízmentes is feloldja néhány met. Szóval ne hagyd áztatni.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Megpróbáltam az IPA 99%-os és az aceton 99%-os tisztaságú magnéziummal való szárítását, és minden alkalommal hibás eredményt kaptam. Minden egyes alkalommal magnéziumpor úszott a folyékony részbe, és teljesen lehetetlen volt kiszűrni.
Azt is olvastam, hogy a víz+NaCl nem keverhető acetonnal és IPA-val, tehát valószínűleg ilyen tisztaságú oldószerek szárítására jó módszer.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Valamilyen oknál fogva (magas metamfetaminszint) leírtam a tisztítást. Porolja le, ha és füstölje el. Oldjuk fel egy kis vízben, és futtassa át egy szűrőn még túlzásnak tűnik. Tudod, hogy milyen reakcióanyagok és biproducts valószínűleg benne? Rosszabb, mint a kosz, az biztos.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mivel nem akartam nagy fémdobozt venni, vettem egy kis aceton körömlakklemosót. Ez 100%-os, de nem vettem észre, hogy van benne egy kis Denatonium Benzoate, amiről még sosem hallottam, de úgy tűnik, mostanában már mindenbe kezdik beletenni. Azért kezdték el mindenbe beletenni a Denatonium Benzoate-ot, mert úgy tűnik, hogy ez a legkeserűbb anyag, amit az ember ismer. Állítólag annyira keserű, hogy ha egy kis mennyiséget tesznek az acetonba, az ember szinte lehetetlenné teszi, hogy megigya. Soha nem gondoltam arra, hogy acetont igyak, de úgy tűnik, hogy sok lány a körömlakkozós bulikon igen (nem is tudtam, hogy a körömlakkozós bulik léteznek). Ezt kezdték el a fagyállóba tenni, hogy a kutyák ne tudják meginni.

Úgy tűnik, hogy a keserűségi küszöbérték 0,05 ppm (parts per million). Szénbányászati nyelven ez 1/2 grammot jelent tonnánként! Ez 1/2 mm per KM! Az emberek számára valahol 10 ppm keserűség körül van az a határérték, amikor a torkod elszorul, és a szád kontrollálatlanul elkezd mindent megtenni, hogy kiűzze a keserűséget. Általában ostorcsapásszerű nyaki megerőltetést okoz. (Most olvastam, elég furcsa, mi?)

Mindegy, azt akartam látni, ha valaki más is futott bele ebbe, és kap néhány tippet.

Az aceton most is ott van a fagyasztóban, készen arra, hogy néhány terméket alaposan átmossak. Mivel szájon át szedem, aggódom, hogy a Denatonium Benzoate túl keserűvé teszi a megtisztított terméket ahhoz, hogy le tudjam venni. Én próbálkozom ->🤪

A tervem az, hogy csak egy kicsit tisztítok, és meglátjuk, hogyan működik. Gondolkodom, mivel a termék önmagában általában szuper keserű, mit számít egy kicsit több? Valamint arra gondoltam, hogy kipróbálom a kólát, hogy lemenjen. De, ha ez olyan keserű, mint amilyennek megjósolom, hogy lesz... ez lehet, hogy sok kólát egy ülésen?

90%-ban biztos vagyok benne, hogy ha egy whiskey vagy tequila társaságában fogyasztanám el, a szám nem venné észre, hogy becsaptam, amíg nem lenne túl késő! Aztán ezt egy kólával vagy esetleg egy kanál cukorral kergetni? De sajnos... Már nem iszom. Akkoriban jó ötletnek tűnt 😒

Kívánjatok szerencsét!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, ez egy kicsit megváltoztatja az ízt. A feleségem nem szívja el, miután acetonnal leöblítették . Azt mondja "fúj, mit csináltál vele?" Az utóbbi időben 100 ml forró izo grammonként, gyors keverés és egy út a Buchner-szűrőn keresztül jól szolgált nekem, és általában körülbelül 15 tömegszázalék ismeretlen kristályok maradnak a Buchner-szűrőben. Valószínűleg MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Véleményem szerint vízben vagy ipa/vízben vagy vodkában kell feloldani, szűrni és kristályosítani a Fluidot. Csak piszokkal dolgozzon, nem pedig tisztázatlan szintetizált termékkel.
 
Top