Question HOw to convert (S)-3-Hydroxy-gamma-butyrolactone CAS No. 7331-52-4 into GHB CAS: 96-48-0

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Üdvözlöm!

Meg tudja valaki mondani nekem, hogy az (S)-3-hidroxi-gamma-butilakton CAS: 7331-52-4 jĂł prekurzor A GHB CAS: 96-48-0? És meg tudnĂĄ adni a szintĂ©zist, kĂ©rem? 🙏🙏
ElƑre is köszönöm.
Üdvözletem,

MisterAnonymous.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Igen, hidrolízissel kellene lehetségesnek lennie i nem talåltam semmit online, de az elméleti eljåråsnak valami ilyesminek kellene lennie:
-(S)-3-hidroxi-gamma-butilakton (CAS: 7331-52-4) vĂ­zben valĂł feloldĂĄsa.
-Adjunk hozzá egy erƑs bázist (NaOH, KOH)
-ĂĄllĂ­tsuk refluxra, Ă©s addig melegĂ­tsĂŒk az elegyet, amĂ­g a ph semleges nem lesz.
-hagyjuk az elegyet kihƱlni, majd extrahåljuk oldószerrel.
-hagyjuk kikristĂĄlyosodni (ezt a lĂ©pĂ©st megismĂ©teljĂŒk a vĂ©gtermĂ©k tisztĂ­tĂĄsĂĄhoz).
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Azt hiszem, egy kicsit tĂ©vedsz, mivel a 96-48-0 nem GHB, hanem GBL. Nem hiszem, hogy a 7331-52-4 a GBL vagy a GHB prekurzora. Nekem azt mondtĂĄk, hogy ez a GBL egy mĂĄsik vĂĄltozata. Ha lehetsĂ©ges kĂ©rem adjon tanĂĄcsot, mivel ez sokkal könnyebben beszerezhetƑ.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Tudom, hogy a 96-48-0 a gamma-butyrolacton ez csak egy elírás volt lol 😆
De a kĂ©rdĂ©sedrƑl Ă©n is tudni akarom, hogy Ă©n is megyek.hogy megĂŒtöm a fiamat! Ɛ egy profi kĂ©mikus, aki a vilĂĄg egyik legjobb egyetemĂ©n szerzett mesterdiplomĂĄt!
Ɛ tudni fogja!
Visszajövök hozzåd, adok Mr. egy napot vagy 2...
 
Top