Hogyan moshatod tisztára a pénzed 2 kattintással

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Egyszerű algoritmust fogunk használni, amely megköveteli:
1) A fekete kriptod. (Tegyük fel, hogy bitcoint használ)
2) Néhány kriptotárca, amely swap funkcióval rendelkezik.
(Én a Trustot vagy a Metamaskot használom)

1 LÉPÉS:
Cserélje a fekete kriptót XMR tokenekre.

2 LÉPÉS:
Küldje az XMR-jét egy másik XMR tárcába (2 vagy több alkalommal).

3 LÉPÉS:
Hozzon létre egy új fehér XMR pénztárcát, és küldje ide az összes monero-t, amivel rendelkezik.

4 LÉPÉS:
Cseréld el a végleges XMR tokeneket arra, amire szükséged van, például bitcoinra.

Jól van! Most már tiszta bitcoinjaid vannak az ingyenes kriptotárca számlákról és kevés jutalékkal.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Hogyan lehet ez pénzmosás? Tiszta Monero érméket kapsz, de a pénzmosás lényege az, hogy ezeket az érméket megtisztítva, legálisan juttatod el a bankodhoz.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Tiszta tokeneket kap (nem csak monero), és vásárolhat virtuális cc-t, vagy bankszámlát és eladhat kriptót a bestchange oldalon.
Vagy cserélje készpénzre, az én sity akkor eladni a crypto készpénzre, fegyverek a fegyverek.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Tegyük fel, hogy mindezt megtette, és készpénzért eladta az összes Monero érméjét. Most már 100 000 € készpénzzel rendelkezel, hogyan lesz ez a 100 000 € most tiszta? Most már csak 100 000 € készpénzzel rendelkezel, mondván, hogy eladtad az érméidet. Ez még mindig nem tiszta semmilyen módon.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
a dolog a bitcoin képes nyomon követni (blockchain tranzakció)
de a monero irreális, hogy nyomon követni, melyik címről pénz jött a tiéd, és 2-3 xmr tárcák használatával a crypto lesz teljes nyomon követhetetlen és tiszta, igen, a semmiből)
És ha eladod a crypto után a módszerem használata után kapsz tiszta készpénzt NEM TISZTA, mintha a munkából kapnád.
Világos lesz, hogy nem a kábítószerektől kapod őket.
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Alternatív megoldásként csak ne kösse össze a gyógyszerekkel kapcsolatos tevékenységeit a kriptával.
És egyszerűen csak használjon kriptokeverőt ugyanarra a célra.

Moneros elég édes, de nem a rohadt pénzmosoda
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Legalábbis a legjobb alternatívája a bitcoin mixereknek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nem 100%-ban helyes azt mondani, hogy a lépések után mosódik :)

Ez inkább "az érmék anonimizálása" lenne a mosódás helyett - de ez egy gyors és hasznos technika!

Ehhez nem használom a tárcák csereopcióit, hanem inkább a több tárca rendszerét, és áthidalom az érméket BTC-ből XMR-be olyan szolgáltatásokon keresztül, mint a ciprusi Majestic Bank két különböző tárca használatával, biztonságosabbá teszi, ha az első lépéstől kezdve egy dedikált XMR tárcát használsz az XMR-hez.

Ezek tisztára mosása megkövetelné, hogy ezeket az érméket tiszta készpénzként vezesse be az üzleti/személyes számláira.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, igaza van.

Ennek semmi köze a pénzmosáshoz.

Üdvözlettel
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ez lehet az első lépés, ha a pénzt kriptókkal mossák tisztára.

Egyébként én ezt csak a kriptók "anonimizálásának" nevezném.

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Köszönjük a vitát!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Ami az anonimizálást illeti, szeretem a Wasabi Wallet mixert használni, majd az XMR-re cserélni. @HEISENBERG-nek van egy nagyszerű írása a Wasabiról valahol itt. TOR-t használ, és van egy beépített BTC keverője.

A pénzed birtoklása és az, hogy legálisan, aggodalom nélkül költheted el, a nehéz rész.

Attól függően, hogy mennyi pénzről van szó, valami ilyesmit tehetsz:

Hozzon létre egy "hivatalos" üzleti pénztárcát, és küldjön neki névtelen "kifizetéseket" véletlenszerű pénztárcákból, amelyeket utólag elhagy. Nevezd magad Darknet biztonsági tanácsadónak, és készíts nyilvántartást a képzeletbeli ügyfeleknek lefoglalt órákról, amelyek összhangban vannak a kifizetésekkel. Aztán használd ezeket a számlákat az adóbevallásodhoz.

Ha a hatóságok kérdezik, csak mondj valami olyasmit, mint például: "Tekintettel egyes ügyfelek veszélyes természetére, a cégem alapelve, hogy soha nem kérünk vagy fogadunk el olyan információkat az ügyfelektől, amelyek kívül esnek azon a témán, amiért tanácsadásra szerződtettek." "A névtelenség a biztonságom szempontjából is elengedhetetlen, abban az esetben, ha olyan bűncselekményekről szerezhetek tudomást, amelyeket szakmai kötelességem jelenteni a megfelelő hatóságoknak".

Én is ezt tenném, de én egy bűnügyi zseni vagyok. Fogalmam sincs, hogy más mit tenne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Köszönöm, hogy ismét a Wasabi tárca irányába mutatott!

Teljesen megfeledkeztem róla, mindenképpen tesztelni fogom és elkezdem használni!


Szerintem ezt az ötletet kreatívabban is meg lehet valósítani.

Miért kellene az ügyfelektől származó kifizetéseket legális kifizetéseknek álcázni, hogy aztán adót fizessen belőle, és azt az alibit használja, hogy "darnet biztonsági tanácsadó", ami azt jelenti, hogy valóban a darknetben működik, és önként támogatja a bűnözőket, alapvetően elismeri, hogy a pénze potenciálisan illegális forrásokból származik, még akkor is, ha maga nem követett el bűncselekményt..Úgy értem, valószínűleg nem vagy ügyvéd, és ez a darknet még mindig :D Csak hagyja ki a darknetet az egyenletből, és próbáljon meg egy valódi hamis üzletet gondolni a pénzmosáshoz, ha üzletnek kell lennie.

Okosabb megoldás, ha a kriptoszférában akarsz maradni, hogy a coinjaidat anonimizálod, miután megkaptad őket, majd elküldöd őket egy új forró pénztárcába, amiből lehet vásárolni valamit tőled, például egy NFT-t vagy másfajta terméket/eszközöket, amelyeket digitálisan és adómentesen lehet értékesíteni bizonyos körülmények között.
Más lehetőség lenne a tőke szétosztása egy saját maga által létrehozott hamis cégek hálózatába, amelyet arra lehet használni, hogy szolgáltatásokat vásároljon magától.

Több olyan alibit is kitalálhatnál, amelyeknek semmi közük a darknethez.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Mielőtt tovább kommentálnám, szeretném egyértelműen és a jegyzőkönyv kedvéért kijelenteni, hogy NEM veszek részt SEMMILYEN bűncselekményben, és hogy minden évben nagy megtiszteltetés számomra, hogy szorgalmasan jelentem a jövedelem MINDEN centjét. Mert ez az a cselekedet, amely - bár csekély és jelentéktelen az állam által nekünk juttatott sok áldáshoz képest - lehetővé teszi számomra, hogy teljes szívemből kifejezzem elsöprő hálámat, és büszkén járuljak hozzá csekély részemhez, ahogyan az minden boldog és hűséges polgár kötelessége!

Az NFT kiárusítás működik, de vajon meddig tart, amíg megpróbálnak valamit tenni ellene?

A több céges dolog sokkal nehezebb, mint régen, és úgy tűnik, hogy rengeteg munka és jogi számla.

Nekem még mindig jobban tetszik az enyém, de az USA-ba mindenképpen jobban illik.

Sok bűnözőt (Al Capone-tól kezdve) nem tartóztatnak le a bűneikért. Őket valójában adócsalásért csukják le, mert sokszor a rendőrség nem tudja bizonyítani a bűncselekményt, de az IRS bizonyítani tudja, hogy a zsákmányuk után adót csaltak el. Egy másik fontos részlet, hogy az IRS szövetségi bíró által aláírt végzés nélkül nem hozhatja nyilvánosságra az adóbevallások tartalmát. (Ezért tartott olyan sokáig, amíg Trumpét megszerezték).

A legjobb az egészben, hogy a két kérdésre, amely sok pénzmosási tervben buktatna meg, beépített válaszok vannak, amelyek nem igényelnek semmilyen bizonyítékot, csak egy gyors magyarázatot!
  1. A képesség, hogy megmutassák, ki és honnan származik a jövedelem. Én megadom őket, csak történetesen névtelenek. A legtöbb esetben biztosan ezt követnék, de ebben az esetben az anonimitás nyilvánvalóan a normális és egyetlen biztonságos módja az üzletkötésnek.
  2. Az IRS számára gyanús, ha a vállalkozásod sok kriptovalutával foglalkozik. De itt az ellenőr számára nyilvánvaló, hogy a kripto az egyetlen praktikus módja az üzletvitelnek.
A másik dolog, ami tetszik, hogy ez egy win-win lehet. Ha az ellenőr megérti az üzletet, akkor mindent bevesz, amit mondasz neki, de még mindig áskálódni fog. Azért fog tovább ásni, mert ő egy funkcionális fogaskerék egy hatalmas bürokráciában, és találnia kell valamit, amivel megmutathatja a főnökének, hogy értéket képvisel. Szóval, mivel te irányítasz mindent, csak dobj neki egy kis csontot, és abbahagyja az ásást. Abban is egyet fog érteni veled, hogy ez egy tévedés volt, miután elmondod neki, hogy milyen okos, mert te ezt nem is láttad.

Mit gondolsz?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Szép, egy hosszú válasz :)

Hadd merüljek el benne!

Nagyon nemes polgár vagy :D :D

A kriptók/NFT-k elleni harccal saját sírjukat ásták meg.

Amíg nem nyilvánítják az NFT-ket értékpapírnak, addig ez folytatódhat azokban a joghatóságokban, amelyek bizonyos körülmények között lehetővé teszik az adómentes NFT-értékesítést.
Még ha az USA, az EU vagy más nemzeteknek harcolniuk is kellene ez ellen a pénzmosási rendszer ellen, biztosan lesz néhány törvénytelen joghatóság, ahol ez továbbra is lehetséges lehetőség marad!

És még ha az államokban az NFT-k biztonságossá nyilvánításával harcolnak is ellene, ez egy csodálatos váltás lesz a kriptoipar számára, így tulajdonképpen mindkét kimenetelnek örülnék!


Határozottan az, és annak is kell lennie :) Semmi sem jön könnyen, és a pénzmosás a vállalatokon keresztül egy kiváltság, amelyet ki kell érdemelni.

Itt a kérdés az is lenne - a mosandó összeg egy nagy összeg, amelyet egyszerre kell mosni, vagy inkább egy ismétlődő összeg, amelyet gyakran kell mosni. Az első esetben a "vállalati modell" értékes lehetőség, az utóbbi mindenképpen több szakértelmet és tudást igényel!


Ott nem tudok semmit mondani, mivel nem vagyok amerikai állampolgár, minden riasztásom csak akkor ment tönkre, amikor a darknetből származó bevételek tényleges darknetből származó bevételként való bejelentésére gondolt, de ezért alapvetően legális munka eredménye.


Ez mindenképpen egy merész módszer és tökösséget igényel, az biztos!

Az első helyről értettem, hogy ez működni fog, de gyanút kelthet, amit propper nyomozati adatokkal és golyóálló alibivel ki lehetne küszöbölni. Még mindig a merészség az, ami a bőröm alá megy, a merészség, hogy a személyiségedet a darkwebhez kapcsolod :D De gyakran ezek a módszerek kevésbé keltenek gyanút, mint más módszerek, amelyek olyan történetet próbálnak kitalálni, amely soha nem is történt meg.

Gyakran értékes lehetőség, ha egy hazugságba egy részigazságot is belevesznek, hogy könnyebb legyen hazudni, és a hazugságot is könnyebb legyen elhinni.

Mintha arra gondolnának, hogy "mi van, ha azok a kriptók a darknetből származnak?", és te elismered, hogy valójában azok, de legális :D


Most, hogy többet gondolkodtam rajta, valójában úgy gondolom, hogy ez valóban zseniális ötlet!

Kell valaki, aki teljesen tisztában van azzal, hogy mibe keveredik!

Csak rajta, uram, jóváhagyom. :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Szintén érdekes tény, de igaz! Ebben rejlik a különbség egy igazi gengszter és egy bűnöző között... a gengszter (ahogyan azt a filmekből elképzeljük) megtalálja a módját, hogy ezeket az illegális bevételeket bevezesse a legális világba, hogy ott üzleti/ingatlan vagy vagyontárgyakban használja fel, míg a bűnöző az árnyékban marad.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Ez egy szórakoztató feladat volt.

Az Ön által jelzett problémák mindenképpen léteznek, de ha első alkalommal át tudsz szövögetni rajtuk, akkor valószínűleg utána sem lesz gond.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Valóban szórakoztató feladat volt!

Ez igaz, amit mondtál :D Maradj biztonságban!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Sajnálom, hogy tabbed és nyomta meg a post gombot, mielőtt befejeztem. Itt van az, amit akartam postázni.

@HEISENBERG Ha ezt látja, kérem, törölje a fenti, befejezetlen bejegyzést. Köszönöm

Ez egy szórakoztató feladat volt.

Az általad jelzett problémák mindenképpen ott vannak, de ha első alkalommal át tudod szőni őket, akkor valószínűleg nem lesz probléma utána.


Két megjegyzés...
  1. Azt hiszem, ez az ötlet a legjobb $ 200,000 - $ 350,000 egy évben vagy kevesebb, mert ez a tartomány egy magas kiberbiztonsági tanácsadó, és ez nem emelne zászlót
  2. Ha fegyelmezett vagy, akkor a nagy összeggel is tudsz dolgozni, egyszerűen csak apránként kanalazva
A legnagyobb előnye ennek szerintem az, hogy szabadon, gondtalanul költhetem a pénzemet. A fenébe is, valószínűleg gond nélkül el tudnád tolni a kiadásaidat 500 000 dollárig, de azon túl már nyilvánvalóvá válik, hogy többet költesz, mint amennyire igényt tartasz.


Miután elgondolkodtam az egész darknet kérdésen, amit felhoztál, valószínűleg jó ötlet, hogy távol tartsam magam ettől. Tanácsadó azonban nem lehetsz, mert a tanácsadók olyan cégeknek dolgoznak, akiket nyomon tudnak követni.

Szerintem a fő cél az, hogy olyan ügyfelek legyenek, akikkel nem lehet könnyen kapcsolatba lépni. Úgy tűnik, hogy a kevésbé modernizált területekről (Afrika, Dél-Amerika stb.) vagy a nem együttműködő országokból (Oroszország, Irán stb.) származó ügyfelek elég jónak tűnnek. Tehát, talán azt állítja, hogy segít a külföldi üzletembereknek megtanulni az amerikai/EU kultúrát és az üzleti élet normáit. Szent szar! Ez tetszik!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahh szép :D Azt hittem, hogy az utolsó üzeneteddel máris véget ért a kedves beszélgetésünk!

Valóban szórakoztató feladat, és mindig szeretek ilyen kihívást jelentő gondolatokon gondolkodni.

Én is így gondolom, de ez nem jelenti azt, hogy biztosan meg kell menteni, miután egyszer elment. Sok más tényező is befolyásolhat egy ilyen műveletet, mint például a LE nyomozás veled szemben más ügyek miatt, a vállalkozásod méretezése és ezért több gyanú veled szemben a SEC vagy mások részéről.

Szerintem nincsenek korlátok abban, hogyan lehet ezt megtenni, csak a hogyantól függ :D

A hogyanról beszélve, a darknet témájának a narratívába való bevonásán gondolkodva könnyű lenne megmagyarázni, hogy a bevételek miért a kriptókból származnának, és a témától való elkormányzás úgyis megkövetelné az összes kifizetés diszkvalifikálását valamilyen formában, mivel akkor a tény, hogy a darknetből származnának, nyaktörő lehet. Ez mentés, hogy azt mondják, hogy nehezebb lenne, de biztonságosabb lenne, azt hiszem.

A fenébe is, ez vad.

Valódi személyek, akikkel kapcsolatba lehet lépni, ha "valakinek" esetleg kérdései lennének. Mivel ez egy szolgáltatásalapú vállalkozás, nagyon könnyű adómentes jogi struktúrát biztosítani, egy LLC is jól jöhet. A megtakarított adó lehetővé tenné a nagyon vonzó kifizetéseket a hamis ügyfelek számára. A személyazonosság további álcázása érdekében az LLC egy másik LLC tulajdonában lehet, amely egy másik joghatóságban működik, amely kettős adóztatással rendelkezik az első LLC joghatóságával.
Az is lehetséges, hogy ez a struktúra egy névtelen tröszt tulajdonában legyen, hogy tovább álcázza a személyazonosságot.

Vicces belegondolni :D
 
Top