Question Hogyan lehet a 4mmc súlyt többé és kevésbé erőssé tenni

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Szóval nemrég synthesisd 4mmc, és a barátom megpróbálta ezt a cuccot, azt mondták, hogy a piacon kapható és ez az egy hatalmas különbség, ez nagyon erős, így hogyan tudom, hogy wieght több, milyen típusú por cuccot kell hozzáadnom, hogy nem árt senkinek.

És mennyit kell hozzáadnom, mondjuk ha 100g 4mmc van.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Ez egy rakás szar. U akarsz venni egy már enyhe dolgot, és csökkenteni azt bs ? Ne legyél már ilyen olcsó. 4mmc az 4mmc, és lesznek olyan felhasználók, akik nem vagy csaknem semmi hatásról számolnak be. De te csökkenteni akarod.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Brother nem fogod kapni, nem tudod, mit tudok hozzáadni, ha tudod, kérlek mondd el
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Adjon el tiszta terméket, és ne etesse az embereket olyan baromságokkal, mint a "túl erős 4-mmc".
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Oké, uram, igaza van, nem szabadna ezt tennem az emberekkel.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Koffein
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Az L
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Koffein és licodaine vagy benzokain és u eladható, mint fale kokain
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ew ne segítsen neki!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
WAT

Túl erős? @freedum fején találta a szöget: BS.
Bárcsak tudnám, milyen eladó vagy, hogy tudjam, hogy maradjak távol a szarságaidtól. Már megint a 90-es években vagyunk? GTFOutta innen a "Nem akarok senkinek ártani" szarságoddal.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Azt hiszem, rossz személynek válaszolsz, fiam.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Oké srácok bocsánat, csak kíváncsi voltam, csak ötletem volt, nem vagyok eladó vagy ilyesmi, csak magamnak készítem a sajátomat, elnézést kérek.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ne kérjen elnézést, nem jól fogalmazta meg a kérdését. Mindannyian hibázunk, és az emberek azt hitték, hogy Ön a termékét vágni akarja, és nagyobb mennyiséget szeretne, és senki sem szereti azokat az embereket, akik vágott termékeket árulnak. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Szerkesztés: Senki sem szereti azokat az embereket, akik a már tiszta terméküket vágják, néha az emberek nem tudnak segíteni azon, hogy már vágott termékekkel rendelkezzenek eladásra. Tehát ha van egy jó és tiszta terméked, add el úgy, ahogy van, így biztosan több profitot fogsz elérni. Az emberek szeretik a hatásos termékeket. Az Ön esetében azért akarta levágni magának, mert túl erős, ahogy én értettem. Ne tedd ezt, inkább találd meg az adagodat, nézd meg, hogy mennyi kell ahhoz, hogy megkapd a kívánt drogot. Véleményem szerint ez sokkal jobb, mint tönkretenni a termékedet néhány szaros vágószerrel. Maradj óvatos ember!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Mindaddig, amíg nem próbál egy már tiszta terméket átvenni és átbaszni vele a fizető ügyfeleket: Elnézést kérek a durva megjegyzéseimért, és "sajnálom" (látod, mit csináltam?), úgy gondolom, hogy egyáltalán nem lehet "ez" itt.

Ha a cuccod tényleg "nagyon" erős és erős, akkor azt hiszem, hogy vagy az orrmelléküregek fájdalma vagy ízlelési dolog, talán túl sok a "zsibbadt arc" a kényelmedhez? Csak egy csepp elég lesz, vedd a 'legapróbb' kristályokat, őröld meg a lehető legfinomabbra (NEM darabokra), és kezdd elölről. Neked és a Barátodnak jobb eredményt kell elérnetek.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ez igaz, im meglepődött, hogy hányan szippantanak nagy seggű kristályokat. Ezt sosem értettem. Amikor egy kristályt összetörök, egy tányérra teszem, letakarom egy számlával, és elkezdem darálni azt a szart, amennyire csak tudom. Amikor a recsegés abbamarad, leveszem a számlát és leszedem róla a maradékot. Fogd a lapot és tartsd olyan szögben, ahol a legélesebb. A többit már mindenki tudja, tényleg addig nyomd, amíg finom porrá nem zúzod, hidd el, hogy a megfelelő aprítás után egyáltalán nem fogod érezni az égést.
 
Top