hogyan készítsünk Cannabinoid papírt anélkül, hogy foltokat hagynánk 4-5gramm oldalanként (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Megpróbálok 4-5 gramm 5cl-adb-t hozzáadni 100% pamutpapírhoz anélkül, hogy foltokat hagyna, de ez nagyon nagy kihívásnak bizonyul, bárki, akinek tapasztalata van ezzel a módszerrel?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Épp most próbáltam 2 gm-t A4-es oldalanként, és ugyanaz a probléma. Az 5cl-adb-a kristályosra tehető? Egyébként hogyan permetezik papírra, és mártják is (oldalakat és könyveket kell csinálnom).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Van egy privát módszer arra, hogy ezt sikeresen elvégezzük még ezeknél az olyan értelmetlen mennyiségeknél is, mint az 5g - a cégen belül legalábbis privát... annak meglehetősen egyszerű kitalálni, de mivel titokban tartották, csak akkor tudom felajánlani, hogy eladom a módszert, ha nem találod ki magad - ha ez szabályellenes, kérem, tudassa velem. köszönöm.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Van egy privát módszer, hogy ezt sikeresen csinálni még ezek a nemtelen mennyiségek, mint 5g - Privát a cég legalábbis... annak meglehetősen egyszerű kitalálni, de mivel titokban tartották, csak akkor tudom felajánlani, hogy eladom a módszert, ha nem jön ki vele magad - ha ez ellenkezik bármilyen szabályokkal, kérem, tudassa velem. köszönöm Mennyire .. mert ez valami, amit tudni akarok.
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tudnom kell, hogyan kell permetezni és meríteni. Lapokra, és könyvoldalakra. Elszíneződések nélkül. Igen, nem szabad itt eladni, vagy vásárolni itt nem eladóktól, vagy üzleteket kötni egymás között a piacon kívül más nem eladóval sem, azt hiszem, és én szeretem ezt a piacot, nem kockáztatom, hogy megpattanjak. De csak azért adok neked egy kis felvilágosítást, mert megkérdezted, nem vagyok mod, nem vezetek semmit!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tudom, hogy említettem ezt a hozzászólásomban az esetleges modok vagy adminok számára, így nem úgy néz ki, mintha im eladni szart a levegőből. és van egy lépés az eljárásban, amely sehol nem tárgyalt, de eltávolítja a festést teljesen - amit én kínálnék - és én nem vagyok véletlenszerű személy, akivel együtt dolgoztam Flight amíg a letartóztatása is ismert, hogy a személyzet is itt :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nem tudok semmit hozzátenni a tényleges segítségnyújtás szempontjából, de szerintem elég nagy hülyeség megpróbálni felszámolni valakit valami olyan egyszerű dologért, mint a börtönlapok mártása.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Im sajnálom, ez egy cégen belüli módszer volt, amit arra használtunk, hogy növeljük a mennyiséget, amit egy lap egyáltalán nem festés nélkül képes hordozni, ami sok embernek sok pénzt hozott, és ezért csak magáncélra adtuk el, nem akarom ingyenesen megosztani az általunk használt belső módszereket.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ha valaki tudja, hogyan kell ezt megcsinálni, üssön meg, szívesen cserélnék az információért.
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Hígítsa fel a noidot acetonban (4g 200ml-ben). Mártsa be az oldalát, és hagyja többször megszáradni, amíg a termék el nem készül. így kell csinálni.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
lépjen kapcsolatba velem, segítek, hogy
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tegyen 5 grammot 50 ml acetonba, majd permetezze be az oldalt és hagyja megszáradni, majd permetezze be az oldal másik oldalát és hagyja megszáradni folyamatosan ismételje meg a folyamatot, amíg el nem fogy a permet. Próbálja meg nem túlságosan átitatni a papírt, miközben permetez.
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Im fogok permetezni a mályvacukor levélre, már kész 5-CLADB , 1 grammhoz hány ML acetont kell használnom?
Mi az 5-CLADB és az aceton aránya a közepes felhasználó számára... kérem, segítsen átvezetni ezt.
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Valaki befejezte a kannabinoidokat? Úgy tűnik, hogy ez az oldal csak a sport és a meth számára készült.
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nyomtassa át sima fehéren
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nagy sűrűségű papírt használjon nagyobb mennyiségű termék felviteléhez. Egy felesleges terméket letörölhet. Hogyan kell kiszámítani az adagolást egy lapra, meg tudom mondani.
A Noids az egyik fő kedvenc termék számomra, ezért ne gondolja, hogy az oldal csak stimulánsokról és euforikusokról szól. Ha valakit érdekelnek a noidokkal kapcsolatos dolgok, írjon nekem.
 
Top