Question hogyan készítsünk cracket

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Szóval ha van 28G kokainom, mennyi szódabikarbónát teszek bele? jobb a mikrohullámú sütő vagy a tűzhely használata? mi a különbség a mikrohullámú sütőben vagy a tűzhelyen való főzésben? meg tudja nekem valaki tanítani lépésről lépésre, hogy főzzek a tűzhelyen?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A mikrohullámú sütő és a tűzhely közötti különbség az, hogy a tűzhely felmelegíti a serpenyőt, amely felmelegíti a vizet, amely felmelegíti a reaktánsokat. A mikrohullámú sütő rezgésbe hozza a reaktánsokat és a vizet, és a molekulák súrlódása egymáshoz dörzsölődve hőt termel. A mikrohullámok sokkal kevesebb időt vesznek igénybe a reakció energiájának hozzáadásához. Ez rossz. Azért rossz, mert a kokain jóval azelőtt elporlad, hogy a víz elég forró lenne az alapanyag megolvasztásához. Ennek eredményeképpen a por alakú crack az, amit a mikrohullámú sütőben készítesz, ez nem a világ vége, csak kényelmetlen.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Adjunk hozzá 30% -otfésült por, adjunk hozzá forró vízfürdőt, hogy keverjük, amíg feloldódik és az olajból kioldódik az olaj, adjunk hozzá fagyasztott vizet és hűtést, majd vegyük ki a levegőn történő szárításhoz. Ez a tizenegy ember holtteste az országomban.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
igen főnök, nagyon fiatal vagyok, van valami jó módja annak, hogy megtanítson engem, például hozzáadva, hogy mitől lesz a dohányzás erősebb és produktívabb,
Egyszer láttam egy dokumentumfilmet, ahol az emberek hozzáadtak néhány összetevőt a termék főzéséhez, hogy nagyon erősen füstöljenek, de már régóta elfelejtettem...

Így néz ki a főzés után.

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jól néz ki, tesó, én magam nem főzök ilyet!!! Szép munka, ember!
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Legalábbis a próbálkozásodhoz sok szerencsét, tesó!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Azt hiszem, hozzá kell tennem. A számos ember számára, akik kétségtelenül belebotlanak ebbe a szálba, mindenki, akit ismerek, 30% m/m% kokain/nátrium-bikarbonátot használ. Működni fog a 25%? Nekem igen. 35%? Ez már működött korábban. Egy-két csipet? Már csináltam így is. Akkor miért? 30%? Tényleg nem tudom, engem így tanítottak. Egyszer kiszámoltam a sztöchiometriai mennyiséget, és azt kaptam, hogy 25% az elméletileg tökéletes mennyiség, feltéve, hogy tiszta kokainod van ( ismeretlen mennyiségű ismeretlen termék ismeretlen mennyiségű keverékére lehetetlen számítani.
Egy mól kokain HCL-ben van egy mól kokain és egy mól HCL. Mi csak a HCL miatt aggódunk.
Mol HCL=36,5g
Mol NaHCO²=84,0066g
Mol kokain HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24.7209%
 
Top