Hogyan rendelhetünk prekurzorokat biztonságosan ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Sok forrásban olvastam, hogy nem biztonságos előanyagokat rendelni laboratóriumi címen vagy otthon, de kevés forrásban említik, hogy nem rendelni a nevükön. Tehát a kérdéseim a következők:
  1. Ha igen, hogyan lehet biztonságosan csinálni?
  2. Mi a helyzet a postafiókokkal, csomagátvételi szolgáltatásokkal ?
Ha van tanácsod a témával kapcsolatban, írd meg ide.

PS. Kérem ezt a témát a megfelelő részbe áthelyezni.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hi Chemden,

Nem értem, a július 30'th-i hozzászólásodból azt mondtad, hogy egy legális üzleti chemichal céget nyitsz, hogy elkezdj prekurzorokat vásárolni és amfetamint gyártani.

Miért lenne szükséged segítségre ebben?

Az EU-n belüli összes kemikáliaszállítás ellenőrzött szállítással és szigorú szabályozásokkal történik, ha "legálisan" akarsz dolgozni, akkor ez nem probléma.

Az Ön helyzetében az Ön problémái az ellenőrzésekből adódnak.

Üdvözlettel
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Szia!

Már nyitottam egy vegyipari céget.

Biztosra akarok menni, hogy nem keltek gyanút, ezért legalább az első 4 hónapban nem akarom ezt a céget használni, még arra sem, hogy prekurzorokat szerezzek prekurzoroknak. És legalább 2 auditáláson át akarok menni, mielőtt valami illegális dologra használnám. Ezt a céget használom laboratóriumi berendezések beszerzésére. Egyelőre a prekurzorokat beszerzek az eladóktól.

Üdvözlettel.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Elmagyarázná nekem, hogy mi a "célja" ennek a legális chemichal cégnek először, értékesítés? gyártás? fejlesztés? viszonteladó? mivel ez az egyik olyan kérdés, amelyet ellenőrizni fognak?

Sajnálom, de egyszerűen túl sok hiba van a tervedben, hogy egy audit és a törvényhozás azonnal elkapja.

Először is, lehet, hogy tudja, vagy nem tudja, hogy mikor lesz autied ez lehet ütemezett, de véletlenszerűen is, így lehet és nem lehet felkészülni rá.

Másodszor, ha ez az a cég, amelyet a "héj" cégként akarsz használni, akkor kis mennyiségű prekurzorok vásárlásával akarsz kezdeni, amelyek "illeszkednek" a megvásárolt laboratóriumi felszereléshez.

Harmadszor, nem akarja használni a cégét semmilyen illegális tevékenységre legalábbis a működés első 2-4 évében, az új cégeket a vámhatóságok ellenőrzik, amikor bármit importálnak / exportálnak az országhatárok között.

Negyedszer, az ok, amiért először 2-4 évig legális vállalkozással kell rendelkeznie, az a következők miatt van: először is a jogszerűség, amikor ellenőrzik és a bevétel.

Ötödször, nem használja a cégét arra, hogy a "fő" illegális prekurzorok felhasználója legyen. Azt kell tennie, hogy egy fedőcéget nyit egy másik személy nevén, megvásárolja a prekurzorokat a fő cégén keresztül, és a fedőcégen keresztül eladja magának. Így az ellenőrzés során nem fogják Önt felelősségre vonni.

Folytathatnám a sort, de remélem, hogy már gondolt ezekre a forgatókönyvekre?

Üdvözlettel,

Ha érdekli az ötletek megosztása, akkor ezt a beszélgetést PM-ben folytathatjuk, szívesen segítek, mivel elég jól ismerem ezeket a dolgokat.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Arra gondolok, hogy megrendelem egy hamis névvel és címmel, és elküldöm egy névtelen szekrénybe, ha hobbyst eladóktól vásárolok, mint a Nitrochemis vagy a konstatinos.
De ha olyan üzletekből szeretnék vásárolni, amelyek "végfelhasználói nyilatkozatot" kérnek, mint a laboratoriumdiscounter, nem tudom, hogy a "végfelhasználói nyilatkozatot" ki tudom-e tölteni hamis információkkal.
Én is kitölthetem a címemet, mint egy vegyipari vállalat, és a végén, ha a DHL-sel küldik, válasszon egy másik címre történő szállítást.
Nem tudom hogyan kell csinálni.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Úgy gondolom, hogy az Ön számára érdemes lehet felvenni a kapcsolatot a Organic Chemistry Poland

Nagyszerű minőségű termékekkel és nagyon tisztességes árakkal rendelkezik! Emellett rengeteg cucca van, így lehet, hogy ő lesz a fő beszállítója, nincs szükség EUS-re.
 
Top