Question Hogyan lehet leszokni a 4mmc-ről (függőség)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Elkezdtem fogyasztani 4mmc mint egy évvel ezelőtt, én használtam, hogy hetente egyszer, most csinálom, mint 2-3 alkalommal egy héten, én nem 4mmc függőség tho, azt hiszem, én vagyok félúton, de azt akarom, hogy hagyja abba teljesen, mint most napok kapok vágy 4mmc után 7-8 pm, érzem, hogy a testben kérdezi, tudom, hogy abbahagyni teljesen, mielőtt ez lesz komoly, kérem, adjon nekem néhány tanácsot, ami segít nekem kilépni
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
hidratáljon és aludjon jól, mozogjon, találjon valamit, ami érdekli, és töltse vele a szabadidejét, ne használjon semmi pszichoaktív anyagot, még nikotint vagy alkoholt sem, mert attól úgy érezheti, hogy "még egy döccenés rendben van".
készülj fel az elvonási tünetekre, és ne feledd, hogy ezek többsége pszichológiai jellegű.
ha egyszer elkezd alacsony lenni az adrenalin és a szerotonin szinted, akkor kezdődik a nehéz időszak, és ezt mindenképpen át kell vészelned.
a dopaminszintedet egy kicsit megemelheted, ha jó mennyiségű olívaolajat fogyasztasz.
a szerotonin kimerülésére használd az 5-HTP kiegészítőt, kombináld a kettőt a legjobb eredmény érdekében.
figyeld a vérnyomásodat, csökkenhet/emelkedhet káros szintre, hogy emelkedjen, ha túl alacsony, egyél sót, hogy csökkenjen, ha túl magas, egyél fokhagymát.
a mefedront szándékosan nagyon mértéktelenül használtam, hogy felfedezzem a mélységeit, és azt mondhatom, hogy nem nagy dolog a cold turkey, csak komolyan kell venni.
sok szerencsét testvér/húg, megvan ez.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Testvér tudsz segíteni a 2b4mp szintézisben?
 
Top