Hogyan rendelhetünk biztonságosan prekurzorokat/berendezéseket?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Használjak álnevet? Nem használhatom máshol a lakcímemet, mint az otthonomét igazán, de biztonságos-e az otthoni címemet használni? Számítana, ha egyszerű üvegeszközöket (főzőpoharak, lombikok, refluxkondenzátorok stb.) az eBayen vagy az amazonon vásárolnék?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Az üvegeszközök nem jelentenek gondot, és nem is illegálisak, így szerintem rendben van. Szintén nem vagyok benne biztos, hogy mit ért "prekurzorok" alatt ebben az esetben, de ha olyan vegyületekre gondol, amelyeket a törvény prekurzoroknak minősít, akkor a legtöbbjüket nem fogja tudni megvásárolni, kivéve, ha van egy futtatója egy vegyipari vállalatnál, amely meg tudja szerezni Önnek. Továbbá nem bármelyik vegyipari vállalat képes prekurzorokat előállítani. Általában csak farmakológiai cégeknek adják el őket, például. Nem rendelhetsz csak úgy prekurzorokat engedély nélkül. Továbbá, ha vegyszereket rendelsz, nem használnék álnevet. Ez az a fajta dolog, ami miatt felkerülhetsz a megfigyelési listára - hamis névvel és a saját címedre rendelve. A zsaruknak ez úgy hangzik, mintha titkolnál valamit. Találj valami törvényes felhasználási módot bármilyen vegyszerre, amit rendelsz. Ha kérdeznek róla, csak mondd el.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük a tanácsokat. Ami a kérdéseit illeti - amikor prekurzorokat mondtam, olyan dolgokra gondoltam, mint az aceton, izopropanol, nátrium-hidroxid stb. Olyan dolgok, amelyekre az amfetamin szintéziséhez lenne szükségem. Sok listát találtam ezekről a vegyi anyagokról az eBay-en, és arra gondoltam, hogy biztosan gyanús lenne, ha valaki megvenné őket.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tudomásom szerint még hitelkártyával történő fizetés esetén sem láthatja a bankja, hogy pontosan mit rendelt és melyik eladótól, feltéve, hogy a piactér vagy a fizetési szolgáltató (a harmadik fél webportálok, amelyeket egyes webhelyek a fizetés feldolgozásához használnak, általában egy külön oldalra irányítják át, ahol megadja a hitelkártyaadatait) nem adja meg ezt az önkéntes kiegészítő információt, amely nem szükséges a fizetés lebonyolításához. Az olyan piacterek, mint az Ebay vagy általában bármely kínai eredetű piactér nem adja meg. Ha ott rendel, a fizetést először a piactér tulajdonában lévő számlára küldik, majd ők továbbítják azt az eladónak, ami azt jelenti, hogy ha valami "gyanúsat" rendel, például vegyi anyagokat, a bankja nem láthatja, hogy valóban vegyi anyagot rendelt, csak azt, hogy az Ebayről rendelt valamit.

A csomagolás azonban az eladón múlik! Illegális dolgokat rendelni kockázatos, különösen akkor, ha a csomag a szállítás során átlépi a joghatóságot (amikor a csomag az EU-ból az USA-ba vagy fordítva megy), és ebben az esetben a vámhatóság ellenőrzi. Ha a címkén illegális vegyi anyag neve szerepel, akkor lefoglalják. Ugyanez a helyzet, ha felismerik, vagy ha a csomag tartalma általában gyanúsnak tűnik, amikor átvizsgálják. Mindazonáltal tapasztalatom szerint a vegyi anyagok eladói elég jók abban, hogy a gyanú elkerülése érdekében a csomagokat másként címkézzék fel. Ezt még a legális vegyszerekkel is megteszik. Ha elkerülöd a kifejezetten gyanús eladókat és piactereket, nem lesz semmi bajod. Kérdezhetsz ezen a fórumon, általában valaki, aki már rendelt onnan, tudja ellenőrizni a jogosságot. Én magam soha nem rendelek vegyszereket az általános joghatóságomon kívülről, és soha nem volt probléma emiatt.

Nem akarok egy ilyen apróság miatt piszkálódni, de az általad említett vegyszerek nem "prekurzorok". A prekurzor olyan vegyi anyag, amely alapvető építőelem a végső vagy utolsó előtti szintézisben (olyan összetételű, funkciós csoportokból és atomokból álló összetétel, amelyek úgy vannak elrendezve, hogy közvetlenül alkalmazhatóak az illegális vegyületek szintézisében). A prekurzort általában módosítják (bővítik vagy redukálják), hogy illegális vegyületet kapjanak. Az olyan dolgok, mint a NaOH vagy az IPA olyan oldószerek, amelyek csak a prekurzor reakciójához szükséges feltételeket teremtik meg. A prekurzorokkal ellentétben ezek általában felcserélhetők, és ugyanazt vagy egy közeli eredményt adnak. Az ilyen, rendkívül széleskörűen alkalmazható oldószerek általában legálisak és teljesen gyanútlanok. Tapasztalatból ajánlom, hogy mindig készítsen magyarázatot a megrendelt vegyszer törvényes felhasználására. Még akkor is, ha utólag gyanúsítottá válik, elkerülheti a büntetőeljárást, ha úgy állítja be, mintha jogszerűen használta volna őket.

Örülök, hogy egy újabb titkos vegyészt látok közöttünk. Élvezd az utazást. A kérdéseidből következtetve úgy vélem, hogy még csak most kezded ezt az utat, így baráti tanácsként számíthatsz arra, hogy a dolgok elbaszódnak. Ne hidd, hogy minden hibát vagy következményt elkerülhetsz. Ha nincsenek irreális elvárásaid, akkor nem csalódhatsz, ahogy mondtam.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Látom ur válaszok mindig ,válaszolva people.just FYI Azt hiszem, u csinál egy nagyon jó munkát, hogy sok értelme minden, amit láttam eddig.im itt tanulni, így fizetek sok figyelmet minden ember kérdezni vagy mondani ...
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Örülök, hogy tevékenységem valamilyen módon segített Önnek. Mindig eszembe jutnak azok az idők, amikor én is pályakezdő voltam, és emlékszem, hogy azt kívántam, bárcsak valaki ilyen válaszokat mondana nekem, vagy útmutatást adna, ezért próbálom ezt megtenni.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ez nagyszerű ember! Im kezdődik a semmiből too.its volt egy kicsit elmebajos, a fejem fordul a pép a wikipedia és msds adatok cramming.I számítás még körülbelül 6months vásárol mindent, amire szükségem van, és a tanulás és én kell? Készen állok arra, hogy kipróbáljam a szintetizátor néhány kis lépését.lol.damn ezt már 30 évvel ezelőtt meg kellett volna tennem, ember! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kurvára tetszik, ahogyan a berendezéseket idővel összesíti. Először olyan, mintha egy kis projekt lenne, amivel metamfetamint akarsz készíteni, de aztán ez egy elit titkos laboratóriummá válik, mindenféle felszereléssel, ami egyszerűen észbontó. Amikor az emberek azt hallják, hogy titkos laboratórium, akkor a szaros ál-metil laborok jutnak eszükbe, de aztán ránézel a te laborodra, és az olyan, mintha mi lenne? Ez egyáltalán valódi? Hogy lehet, hogy ez az illegális labor úgy néz ki, mint egy legális labor...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Oh hell u szögezte, hogy kijelentés jobb!!!im nem is biztos, hogy szándékomban áll, idézem, "meth" vagy még vagyok elég okos. az én amazon számla ment át a rohadt tetőn és im felújítás a kis helyiség, hogy illeszkedjen shit in.anything lehet addiktív, még anélkül, hogy a ''kívánt hatás''.ive mérlegelte, hogy évek óta, és bebizonyosodott, hogy true.if mondtam ezt a fajta dolog, hogy egy pszichiáter ő "d címke nekem egy bogas szorongásos rendellenesség.szándékaim nagyon összpontosítanak egy olyan irányba, hogy mások valószínűleg nem értenék meg.ami azt illeti, amit u mondott, talán egy labor megközelítése egy magasabb rendű lelkiállapotból teszi a dolgokat sokkal legitimebbé a nézetben, nem igazán sure.one dolog biztos, nem segglyukak vesznek engem egy'' no ship scam''.granted''i dont van egy termék, de im egy lehetséges irányba valami felé!lásd a válaszom, ha u akar, to''' barna rizsleves''', u lehet, hogy akkor látni a problémás dilemmámat.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ive vásárolt nagyjából az összes üvegárut és laboratóriumi felszerelés off amazon és itt-ott néhány speciális cuccot ebay. Ive volt egy hobbi (amatőr) kémikus sok éven át, sokan vannak, akik ezt csinálják, nem beszélve arról, hogy az üvegeszközök nem jelentenek veszélyt a DEA számára, a vegyszerek, amelyekre összpontosítanak. Soha senki nem kérdezett semmit, amit valaha is vettem.

De ami a vegyszerek vásárlását illeti az amazonról? Jó, hogy mehetsz... Ők nem árulnak semmi megkérdőjelezhetőt, így elég biztonságos. Úgy tűnik, hogy van egy csomó, mint a mérsékelten illegális szar az ebay-en, mint a jód, vagy időnként LiAlH4 felbukkan, vagy valami ilyesmi... Nem tudom, mit tanácsoljak neked. De biztos vagyok benne, hogy rendben van. Néhány cég elszólja magát, vagy nem áll össze, kisebb cégek az én tapasztalatom szerint. Engedélyezik, hogy megvásároljon valamit, amit általában úgy tekintettek, hogy csak vállalkozásoknak adnak el, vagy nem szállítanak lakossági címre. Például vásárolni bromoetán megköveteli, hogy van egy engedélyt nagyjából mindenhol ive volt online, de miután elég keresés találtam egy, hogy nem igényel engedélyt, vagy nem kategorizálják, mint egy rossz chem.... vagy valami. Csak egyszer veszek tőlük, és nem veszek elég nagy mennyiséget ahhoz, hogy bárkit is megijesszen, így valószínűleg nem lesz probléma (egyszeri 250-500ml). De az olyan nehéz cuccokat, mint a DEA 1. listás vegyszerek, vagy bármi is legyen az országod szervezete, felejtsd el....., ha jó leszel a saját szarod szintetizálásában. Szóval, amikor a vegyszerekről van szó, akkor sokkal stratégiaiasabbnak kell lenned.....

Egyedülálló helyzetben vagyok, elég szerencsés vagyok ahhoz, hogy van egy régi iskola vegyszerbolt a közelben. Elsősorban főiskoláknak és helyi vállalkozásoknak adnak el. Ők nem igazán túl gyakoriak, mióta az internet van. De eltöltöttem ott néhány évet, és megismertek engem, mint egy háztáji/amatőr/hobbikémikust, és egy ideig törvényesen ez voltam..... Szóval amikor eljött az idő, hogy belekezdjek a vicces dolgokba, olyan közepesen nehéz dolgok megszerzésébe, mint a nátrium-nitrit, nátrium-borohidrid, és még a kálium-permanganát is könnyű volt, olyanok voltak, hogy "persze, tessék, jó szórakozást, mit csinálsz ezúttal?" **beszúrni egy jól kitalált hazugságot, és leírni egy reakciót, amit valami hülye főiskolai szintű dologban használnának, ami miatt úgy nézel ki, mint aki csak az idejét pazarolja valami hülyeségre** .... .... Megtalálod az utat.

Olvasd el ezt is az alapokért. A 90-es évekből való, de a megközelítés még mindig elég hasonló ahhoz, hogy még mindig határozottan releváns legyen.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm ember, meg fogom nézni, hogy megpróbálok találni néhány kémiai ellátási boltot. Ön az USA-ban van, mert el tudnám képzelni, hogy az ilyen boltokat könnyebb megtalálni, mint ahol én élek Európában.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Igen, én vagyok..... Kínában van minden, bár... különösen az üvegáruk. az ebay-en sokat vannak...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hey thanku for reply.boy úgy érzem magam, mint egy hellva idióta a fórumon, de im itt a hosszú távra.i nem adja fel a semmiért, amikor kapok a fejemet, hogy a valamit.... im nem biztos, hogy én mondjam ezt vagy nem????.i talán nevetett ki forum.lol.but az én történetem a ''''law vett tőlem 2011-ben valamit'''' kellett működnie.Az orvosok soha nem tudták a választ, és én csak elvesztettem a türelmemet a tudatlan önmagukkal.lol.im sokkal okosabb vagyok, mint ők, de nem vagyok biztos benne, hogy elég okos vagyok ehhez!.csak elméleteim vannak, hogy mi volt az anyag, és az elmúlt évek pokoliak voltak, amikor megpróbáltam ''üldözni a szellemét, hogy mi volt az!''Egyszerre csak egy darabot veszek, de fiam, ez kemény ebben az országban.Az agyam péppé válik a sok adattól, amit magamba szívok.nevetés...határozott módszerem van az őrületemre, hogy mit veszek meg először, és mit tanulmányozok először.'''thank u for link man'''' mindent elolvasok manapság!!!Lehet, hogy találtam egy kémiai öszvér, mint''' soha nem aludni'' fogalmazott, szeretem ezt a kifejezést.Az amazon vásárlások ment őrült ember...nevetni végül úgy érzem, mint egy igazi szamár, hogy kérdezni itt, im egy nagyon kis hal egy hellva nagy tó!!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Meglepődne, mire voltak képesek olyan emberek, akiket én idiótáknak tartanék. Úgy értem, hogy még az egyszerű ál-metamfetamin főzés is elég érdekes és összetett a kémia szempontjából.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A berendezések reagenseinek beszerzése minden laboratórium fő feladata. Ez egy nagyon fontos munkafázis, amelynél a speciális gyógyszerellenőrző szolgálatok figyelmét felkeltheti. A reagensek és berendezések megrendelhetők Kínában vagy megvásárolhatók az Ön régiójában. Sok függ attól az országtól, ahol dolgozik. A közeljövőben megpróbálok utasításokat írni a laboratórium biztonságos ellátásához a szükséges reagensekkel és berendezésekkel.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Szia, új tag, első hozzászólás.
az uk-ban, nem tudom, hogy még mindig elérhető-e az ebay-en, egy ismerősöm vett kálium-nitrátot, kénport, majd 2 hónappal később ágyúlángot.
nézte a youtube videókat, a feketepor készítéséről, és mivel az összetevők az ebay-en voltak, azt hitte, hogy senki sem fogja nézni, mivel különböző eladóknál vásárolt, és más felhasználásra hirdették őket.
Amikor ágyúgyújtószert rendelt, egy héttel később mindenféle hatóság, például a rendőrség vagy a tűzszerészek bejöttek hozzá, és 76 g feketeport találtak nála.
4 év robbanóanyag birtoklásáért!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 ha ellenőrzött
A PMK 28578-16-7 nem ellenőrzött, vagy mégis?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Feltételezzük, mint a 28578 nem ellenőrzött, de. azt akarom tudni, hogy ha biztonságos vásárolni egyébként ez az USA-ban az ABio szállító vagy 2cb labs..stb. nátriumborohid is. hány kiló vagy gramm lehet ai de az USA-ban kérjük, ha valaki tudja ezt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sok minden, amit fentebb olvastam, tényszerűen téves, más dolgok pedig szerintem helytelenek, de vélemény. Prekurzorokat mondtál, de a listádban oldószerek és reakciók szerepeltek. Én tiszta acetont vásárolok a Dollar Generalban 3,50 $ / 16 Oz készpénzzel kénsav, sósav, nátrium-hipoklorit, nátrium-hidroxid, xilol, toululin, petróleuméterés sok más vegyszer készpénzben vásárolható a barkácsáruházban, az autóalkatrészboltban és a Walmartban. Néhányat esetleg desztillálni vagy kivonni kell. Az Amazon TÉNYLEG illegális dolgokat árul. Múlt hónapban vettem egy gramm harmalibe hcl-t az Amazonról. Ők is figyelték az előanyagokat. Az Ebay és az Etsy is árul csempészárut. Nem fogom azt mondani, hogy biztonságos. Vásárolj mindent, amit csak tudsz készpénzben, vagy használj előre fizetett bankkártyát.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Meglehetősen olcsó! Az én országomban csak 60%-ot lehet kapni kb. 15-20 USD/liter :( és valószínűleg figyelőlistára kerülsz.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Megragadtam a 30% vagy annál kevesebb OTC Aceton desztillálásánál :( Nem olcsó, és nem is nagyon praktikus, de ez az, amivel rendelkezem...
 
Top