hogyan kezdjem el? kérem, segítsen egy noobnak!

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Szeretnék szintetizálással és gyártással foglalkozni, és miután átnéztem ezt a fórumot, meglepődtem, hogy mennyi tehetséges ember van itt!

Tehát az első kérdésem az, hogy mi a jó és olcsó kínálat, hogy anyagokat rendeljek a 4mmc előállításához? Szerintem még ha szintetizálni is próbálnám, akkor is lehetetlen lenne hozzájutni bizonyos speciális anyagokhoz.

Szóval valaki tudna nekem útbaigazítást adni, hogy hogyan tudnék belevágni az egészbe?
Nem akarok túl sok pénzt befektetni és szeretnék lépésről lépésre felépíteni egy kis labort, ha ez egyáltalán lehetséges.

Gree
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Helló, fórumunk bármelyik szakértője segíthet a gyártás megszervezésében. Meg kell határoznia a céljait és lehetőségeit.
A 4mmc szintézise meglehetősen egyszerű. A legfontosabb dolog az, hogy találjon egy bevált vegyipari beszállítót az Ön régiójában.

A 4 mmc első szintéziséhez a következőket ajánlom
2B4M - 100 g
DCM - 300 ml
Metilamin 40%-os aq oldat - 200 ml
Sósav - 50 ml
Száraz aceton - 200 ml

A reagensek és berendezések szállítójának megtalálásához írjon nekem PM-ben. Továbbá beszéljük meg együtt a folyamat minden árnyalatát.
 
Last edited:

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Tudom, hogyan kell csinálni, olcsó alapanyagokra van szükségem az eljárás kipróbálásához.
Nem akarok időt snd pénzt pazarolni, amikor csak egy eladó túlárazott 4mmc-t vásárolhatok. Ez egyszerűbb lenne, mint itt olyan dolgokat megvitatni, amelyek feleslegesek.
Hogyan lehet olcsó alapanyagok nélkül elkezdeni?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Rákattintasz a "kémiai reagensek" kifejezésre, és máris megkapod az anyagokat a kínai forgalmazóktól.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Tudom, de az egyéni vezérlés ezt véleményem szerint lehetetlenné teszi.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nem fog átmenni a vámon, mert minden nem uniós országból érkező csomagot fel kell bontani és be kell jelenteni, hogy mi az értéke.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Már sokszor rendeltem a kínai eladótól, és soha nem volt semmi probléma, még akkor is, ha az árut lefoglalják, az eladó újra szállítja azt
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Igen, de a biztonság kedvéért inkább az EU-n belülről vásárolnék. Azt sem szeretném elkerülni, hogy a postán vegyem át a csomagot, mert akkor adót kellene fizetnem...szóval bárki pl, magyar, szlovák vagy cz országból jó lenne...
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
van néhány vegyi anyagokat értékesítő cég, amelynek székhelye az eu-ban található
 

elcantante

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Mmm próbálja meg vásárolni eu haha
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nem olyan könnyű jó, megbízható forrást találni...
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
különösen anélkül, hogy próbálkozna, csak azt mondja, hogy minden milyen nehéz, és mennyi minden elromolhat.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Megbízható forgalmazókat tudok ajánlani, akiktől vásárolok
 
Top