Hogyan kell használni a szintetizált amfetamin bázist?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm! Vettem kb. 100 gramm amfetaminmentes bázist (fehér torta) a fórumon található információk alapján, de nem tudom, hogyan kell használni. Szedjek belőle orrba-szájba és csináljak belőle tablettát?Hány milligrammot vegyek be?Hogyan szerezzem be? Mi a használati mód?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az amfetamin freebase tiszta vagy sárgás olajos folyadék, semmiképpen sem fehér torta
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Ami még fontosabb, miért vásároltál egy olyan anyagot, amiről fogalmad sincs, hogy mi az, vagy hogyan kell használni?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
talán nem is freebase... valószínűleg a só, ami megmagyarázná, hogy miért nincs furcsa szaga, és alapvetően egyáltalán nincs szaga.... Ha freebase lenne, akkor furcsa szaga lenne.

Ha a sókról van szó, akkor általában 20mg körül van egyszerre... ez az adderal... és a maximális terápiás dózis 20mg naponta 3-szor... talán 30mg naponta 3x. De ezt nem akarod rögtön a kapuból csinálni...... Recreationally, úgy értem, hogy ez rajtad múlik, azt hiszem. én először 60mg-ot szoktam szedni, aztán utána 40mg-ot egyszerre, ahogy szükséges... ez csak én vagyok idk, hogy mások mit csináltak. Nem csináltam ezt mindennap, bár és ismerem a hatásait... egyébként.... a helyedben én egy grammot 1000ml vagy egy liter vízben oldanék fel. Ilyen arányban ha 20 millilitert fogyasztasz, akkor 20 mg-ot fogyasztasz, mindegy milyen sóról van szó. És én azzal kezdeném, hogy egyszerre 10 ml-t iszom, és meglátom, mit tesz ez neked. talán még 5 ml-t is. Ezzel a hígítással valóban ellenőrizheti, hogy mennyit vesz be. alapvetően 5000 20 mg-os adagot vásárolt... alapvetően 4,5 évnyi értéket 60 mg napi 60 mg-nál.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Mielőtt részletes választ tudnék adni, írja meg nekem, hogy a fórum melyik részéből kapta az információkat?
Ez az a pont, ahonnan kiindulva elkezdünk érvelni.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A speed paste (szulfát) az Egyesült Királyságban "base"-nek (bázisnak) nevezik. Lapítsa ki a süteményt, és hagyja megszáradni. A "nedvesség" a szintézisből visszamaradt oldószer. Ezután azt csinálhatsz vele, amit akarsz szippantani, lenyelni stb. kivéve a dohányzást.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

41Dxflatline

Igaza van. De azért érdemes pontosítani a szerző véleményét, nehogy hibát kövessünk el :)
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Néhány hülye kérdés nagyon furcsa.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Csipke ujjal, de nem mach, ha csinálsz mach, akkor szép hangot kapsz a füledbe.
 
Top