Hogyan lehet átverni

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Minden csaló fő célja, hogy a BB Escrow szolgáltatás megkerülésével megszerezze a pénzét. Ne feledje, hogy a csalók nagyon kreatívak, és millió okot találnak arra, hogy meggyőzzék Önt az escrow kihagyásáról.

Nagyon gyakran a csalók a következő érveket használják:
1. A bitcoin árfolyama megijeszt, legyen a fizetésed fele nekem közvetlenül, a másik fele pedig a letéti letéten keresztül.
2. Nem dolgozom escrow-n keresztül, ott becsaptak. Nem tanácsolom neked sem.
3. Naponta több tízezer dolláros üzleteket kötök. Nem fogok szórakozni a 100 dolláros letéti számláddal. Vagy rendelj letét nélkül, vagy ne is pazarold az időmet.
4. Nézd meg a véleményemet, nincs értelme, hogy átverjelek. Én itt becsületes ember vagyok!


Egészítsd ki a lehetőségeiddel a komment szekcióban, kedves fórumtagok.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Átmegyek a letétbe
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kár, hogy nincs egy közvetítő, aki a terméket a vevő előtt kapja meg, csak azért, hogy 100% -ban ellenőrizze, hogy mit küldtek...

Mint egy letéti őrző központ, az eladók elküldik a termékeket a központba, hogy pontosan ellenőrizhessék, hogy mi az, mielőtt elküldik a vevőnek, így mindkét fél boldogabb lenne....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
A viszonteladásról beszélsz. Ezt már feltalálták. A BB Forum csapata azon dolgozik, hogy meghívja a gyógyszeripari szférában működő vállalkozásokat, és kényelmes, anonim és megbízható
környezetet minden fél számára. Sajnos nem jelenhet meg azonnal mindenhol, ez hatalmas feladat, amelyhez sok vállalkozó részvételére van szükség világszerte.
-Róma nem egy nap alatt épült (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Mindössze a BB csapat néhány tagjára van szüksége, akik hajlandóak átvenni a beszállítóktól származó tételeket. Így nem lenne semmilyen ügylet a letéten kívül. Tegyük fel, hogy rendeltem valamit Kínából 5 kg PMK-t. Nincs laboratóriumi felszerelésem, hogy teszteljem a terméket, a minőséget vagy akár azt, hogy mi a tényleges termék attól a szállítótól, így ha lenne egy holding központ, ahol az eladó elküldi a terméket a központba, így ellenőrizni tudják, hogy minden az, amit az eladó állít, mielőtt elküldi a vevőnek. Ezután elküldik a vevőnek, miután a tesztelés megtörtént, és mindkét fél fizet a szállításért. Az eladó fizeti a központba történő szállítást, majd a vevő fizeti a központból történő szállítást, minden üzletet lehet letéti letéten keresztül 100%-ban biztonságosabb, így a vevők nem fognak panaszt tenni, vagy az eladókat csalóknak címkézni, mert a BB csapat már tesztelte/ellenőrzött.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Teljesen egyetért a legtöbb ember nem tudja tesztelni, amit kap, így meg kell törekednünk, és fejleszteni kell a lehetőségeket, hogy tesztelje-reagensek a legigényesebb chems
Lásd helyzet rended meth kapott füstölt narkós agy azonnal ugrik a dopamin kilövés és akkor kattintson üzlet volt rendben, de mi voltál missfired az agy?
Gondolj, vagy akár amikor kapsz állítólag met, és azt hiszed, hogy nem, hogyan bírák tehetnek objektíven megtalálni az igazságot ?

Hány vásárló peoplez, akik hazudnak, hogy egyre rossz termékeket, és amelynek valódi és jó azt hiszem, nincs .
Ahogy mi mondjuk itt a vásárlónk a mi urunk.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Biztos nagyon buta vagyok, de hogyan tölthetem fel a számlámat itt? Minden megadott cím, amikor megpróbálok Bitcoin-t feltölteni a számlámra, érvénytelen a Coinbase-en. Így nem tudok átutalni.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Nézd meg a @HEISENBERG profilon van egy Hibaelhárítás és hogyan adhatsz pénzt a pénztárcádhoz.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
A 100%-os probléma az, hogy a cím másolásakor a tárca címe előtt vagy után szóközök vannak.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm szépen, láttam a válaszát egy másik hozzászólásban, és ellenőriztem, és 100%-ban igaza volt! Tehát töröltem a szóközöket, és működött, mint egy varázslat!
Egészségedre!
 
Top