Újonc vagyok, és szeretném tudni, hogyan kell feldolgozni a szkopolamin hatóanyagot

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Hallottam, hogy a szkopolamin nagyon hatékony gyógyszer, és képes litterly irányítani az embereket, ez a gyógyszer nehéz megtalálni, de kaptam a növényt, és ez nem is ritka növény a probléma az, hogy nagyon kevés ember tudja, hogy milyen vegyi anyagokat kell használni, ha u segít nekem ill ad néhány u a kísérlethez ezt a gyógyszert kérem segítsen nekem
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Én sem tudok róla sokat, csak most kezdtem el beleolvasni.

De némelyikük barna port készít, ami már elég erős, a legtisztább formában fehér por, de be kell vallanom, hogy soha nem láttam ezt a szép drogot a való életben.

Több beszámoló szerint azonnal rúg és egy másodpercen belül be vagy tépve, 20s-1min után nyitott vagy mindenféle javaslatra.

Kérlek ne felejtsd el, hogy a "jó és rossz" megkülönböztetésére szolgáló központ nem törött, tehát nem mondhatod csak úgy, hogy "Öljük meg mindet most" vagy "Vágjuk el a torkát" pozitív megfogalmazást kell használnod pl. "lassan dugd a kést a nyakába" és nagyon konkrétan kell fogalmaznod.

A kormányzat leginkább a kínzás helyettesítésére használta, valamiféle "igazságelixírként" a kihallgatások során, de egy "képzett használó" valószínűleg bizonyos mértékig képes volt ezt leküzdeni.
Ma a legtöbb titkos és illegális kihallgatáson használja a gov, bűnözők és persze néhányan rekreációs céllal használják, de nehezen hiszem, hogy bárki is élvezhetné ezt a fajta mámort.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Ez nem minden, amit a szaknyelvben meg lehet találni. Tekintsük enyhe #4 heroin magas a tapasztaltak számára.
A tapasztalatlanok számára egy egyszeri élménynek, amely 4 gramm MDMA véletlenszerű tömeges fogyasztásához hasonlít, miközben nem kapnak vizet, hogy az élmény alatt hidratáljanak.
Még mindig vannak olyan eladók, akik ezt kínálják a darknet piacokon.
Az egyikük neve Pendate.
Ugyanez az eladó "biztosan" teks-et is árul MDMA, DMT és Scopolomine előállítására.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Több helyen is legálisan árulják az interneten. Az Egyesült Államokban nem számít ellenőrzött anyagnak. Nem kell a borrachero fából kivonni. Bármelyik Datura növénynek működnie kell. Mint például a Brugmansia angyaltrombita növények. Ez az egyik legszebb növény, amit valaha is birtokolni fog. És a kutyáikat/gyerekeiket sétáltató háziasszonyok állandóan megdicsérik.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
A szkopolamin előállításával kapcsolatos contrbutiont készíthet.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Valójában sok dél-amerikai őslakos használja rekreációs céllal, és úgy tűnik, hogy a virágokból vagy gyökerekből egyszerűen teát lehet készíteni, és hallucinálni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Biztos vagyok benne, hogy egyszerűen vízbe áztathatja. Pácolja be, áztassa néhány napig forró vízben, és szűrje ki a növényzetet. Voilá, szkopolamin leves, valószínűleg atropinnal és hioszkijaminnal fűszerezve. Ami érdekes ezekben a Datura típusú növényekben, az a tropán rész. Más ügyes dolgok, amikben van ilyen, például a kokain. Valamint egy csomó feniltropán, ami agyvelőstimuláns. Vannak más érdekes tropanok is. Persze, mindent le lehet belőle venni, és csinálni belőle valami klasszat. A tropán egy hexángyűrű és egy pentángyűrű összefogva és csónakká vagy esetleg székké hajtogatva. Lehetne előre-hátra billegni. Ki tudja 🤷😂 vasárnap hajnali 5:33 van. Pénteken 6:50-kor ébredtem.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
újonc és szkopolamin ugyanabban a mondatban általában az újonc halálához konvergál, így nagyon remélem, hogy csak a növényi anyagot, amelyből nagyon nehéz beszerezni, ezért lehet esélye a kémia tanulására és a mérgezés elkerülésére, de nagyon szerencsésnek kell lennie.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szóval, nemrég egy barátom szerzett nekem egy angyaltrombitát (brugmansia suaveolens), szeretném tudni, hogyan lehet kivonni a szkopolamint kísérletekhez, de amit eddig kaptunk, az csak egy hallucinogén tea volt.

Tud valaki segíteni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Helló, igen:

Szkopolamin kinyerése a Brugmansia suaveolensből

A B. suaveolens szárított, porított légi részét (5,0 kg) ultrahanggal extraháltuk metanolban (3 alkalommal, egyenként 10 L 60 perc alatt, 50°C-on, 60 perc alatt). A metanol vákuumban történő eltávolítása után sötét, szilárd metanolos kivonatot (300 g) kaptunk. Ezt a kivonatot ezután 2 L desztillált vízben szuszpendáltuk, majd diklórmetánnal és etil-acetáttal (egyenként 3 L) egymás után elválasztottuk, hogy megfelelő diklórmetán kivonatot (30 g), etil-acetátot (12 g) és vízréteget kapjunk. Az etil-acetát kivonatot szilikagél oszlopkromatográfián durván elválasztottuk, diklórmetán/methanol (0-100 térfogatszázalék metanol) gradiens oldószerrel eluálva, így hat frakciót kaptunk (E1-E6). Az E2 frakciót ismételten szilikagél oszlopon kromatografáltuk, etil-acetát/methanol/víz (20/1/0,05, v/v/v) izokratikus oldószerrendszerrel eluálva, így négy frakciót kaptunk (E2A-E2D). Az E2A frakciót fordított fázisú C18 gyantás oszlopkromatográfiára töltöttük, és metanol/víz (2/1, v/v) oldattal eluáltuk, így kaptuk a szkopolamint (62 mg). Az izolált szkopolamin tisztaságát HPLC-DAD módszerrel határoztuk meg, és 98,3%-osnak találtuk.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Megjegyzésem:
Szerintem a DCM és az EA által végzett addicionális extrakciót személyes rekreációs célú felhasználás esetén el lehet kerülni. Vegye figyelembe, hogy ez egy Scopolamine extrcat lesz más alkaloidokkal.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A Buscopan a hyoscin-butilbromid hatóanyagot tartalmazza. Ez nem azonos a hiocin-hidrobromiddal, amely egy másik gyógyszer, amelyet az utazási betegség megelőzésére szednek. A Buscopan tabletta formájában kerül forgalomba, és vényköteles.

A Google^-ból, szívd el a Buscopant és nézd meg, mi történik! Ez a saját felelősségedre a cuccok erősek és halálosak, a Datura az egyik legrosszabb élményem, amit valaha is átéltem!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Hallottam egy szkobutil néven használatos gyógyszerről, ez az n-butil-szkopolamonium-bromid, egy kvaterner ammóniumsó, amelyet hányáscsillapítóként használnak. De sok szerencsét a beszerzéséhez Fromm hogy!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A nem egy kivonat a tablettákon, elszívod a zúzott pirulát! próbáld ki bro és találd ki magad.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A szkopolaminnal kapcsolatos történetek túlzóak. Persze, bárki lehet sebezhetőbb és ellenőrizhetőbb az amnéziás zavarban, de ez nem olyan biztos.

Ha csak a fogyasztás miatt akarod csinálni, ne pazarold az idődet. Egyszerűen megveheted. Elég sok országban elterjedt hányinger elleni gyógyszer, néhány egyéb felhasználási lehetőséggel.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A Datura egy másik vadállat többet tartalmaz, mint a Scopolamine, és a Scopolamine dohányzása sem vicc. Amikor füstölt, hogy a butilbromid csoport lehasad, és a hit a füstölt Scopolamine következő szintre nem a gyenge szívűek számára egyáltalán, Menj próbáld ki, és nézd meg, mennyire sebezhető vagy, vagy egy jobb módja annak, hogy nézd meg a hatását, hogy van egy barátja, aki szedi azt "saját akaratából", és nézd meg a hatását, hogy rájuk. akkor mondd meg nekem, hogy nem hagyja meg a sebezhetőség állapotában. A haverom egy fát ölelgetett, azt mondta, hogy az a felesége, mindent odaadott volna, ami a zsebében van, ha megkérdezem.

Én mindig csak azt láttam, hogy az emberek összezavarodnak tőle, és a saját személyes tapasztalataim mind a Daturával, mind a tabletták elszívásával kapcsolatban az, hogy ne szórakozzatok a drogokkal, gyerekek!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Szkopolamin? Az a cucc burundanga! Szuggesztibilitást, feledékenységet és delíriumot okoz. Nagy dózisban ölni is képes. Az ellenszer az Arecoline Hydrobromide!
Aki Arecoline Hydrobromide-ot vagy bételdiót fogyaszt, arra kisebb valószínűséggel hat a burundanga. Ráadásul az Arecoline Hydrobromide kognitív hatással bír.
kognitív és nootróp tulajdonságokkal rendelkezik, és az Arecoline Hydrobromide magas fokú kábulatot ad. Csak szerezz Arecoline Hydrobromide-ot vagy Kratomot, ha be akarsz szállni. Egy jól öltözött fekete fickó egyszer burundangát használt rajtam és arról beszélt, hogy segítségre van szükségem és a dolgok egyre porosabbak lettek egyre több port dobott és átvert és pénzt vett el. Ő szívás! Hülye bunkó! Csak akkor jöttem rá a pénz elvétele részre, amikor a tornaterembe akartam fizetni. Lehet, hogy Arecoline Hydrobromide-ot kapok, ha megkapom a pénzt. Lehet, hogy valamikor volt valami a kezemen. A bátyámmal is megpróbálták ugyanezt csinálni, és hamis aranyat akartak eladni neki, miközben többször is porral dobáltak meg ilyesmi. Nem volt nála pénz, így nem kaptak semmit. A legutóbbi exbarátnőm tönkretette a szerves kémiát és a matematikát, és elvesztette az érdeklődését, amikor megtudta, hogy ADHD-ra szedem a Modafinilt, amitől okos és koncentrált leszek, és hogy gyógyszerész vegyész vagy kutató vegyész akarok lenni. Most szükségem van a sebességre (amfetamin, etilamfetamin). A Modafinil és az Armodafinil miatt jól csinálom a tudományos dolgokat és más dolgokat. A Kratom miatt kevesebb etanolt (ivóalkoholt) iszom. Elvesztettem a tudományra és a matematikára való összpontosítást, és az életem nem lett teljes értékű nélküle. Szükségem van a matematikára és a tudományra, egyetlen lánynak sem szabad tönkretennie a matematikát vagy a tudományt, vagy szarok! Talán egy nap újra tudok tudományos dolgokat csinálni.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Most már van Scopolamine poowder.
 
Top