Gyógyszert keresek a kannabiszfüggőségem kezelésére

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Túl sok füvet szívok, de valahogy nem tudom abbahagyni, mert egyszerűen szeretek betépve lenni, ezért akartam itt kérni az önök ajánlását.
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Amikor a cbd nem segít a kratom megszerzésében, akkor Elementes a kannabiszfüggőséget
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
A CBD-t amúgy is napi szinten használom. Szintén maradt még egy kis kratomom, de azt ki kell vonni, mert a por gyomorhurutot okozhat.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pszichológiai problémának tűnik
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Igen, ez kétségtelenül így van. Azt hiszem, hogy a receptoraim csak sűrűek.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
mindig a szesztilalmat okoltam a depressziómért, de mióta itt vagyok ezen a fórumon, van reményem, hogy megtanulhatom, hogyan lehet olcsón előállítani néhány gyógyszert, és aztán odaadhatom az embereknek, ahol jótékonykodom.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A naltrexon képes kezelni a kényszeres viselkedésformákat.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Üdvözlések. Az ok itt a felszínen rejlik. Túl sokat dohányzik, ezt mondják. A rendszer hibásan működik, és az agy működik, bár érzi, hogy valami nem stimmel, nem érdekli és nem képzett arra, hogy ezt a rendszert megváltoztassa. Erős akaraterőre van szükséged ahhoz, hogy elkezdj változtatni a helyzeten. De ez az erőfeszítés nem lehet egyszeri erőfeszítés. Hosszú ideig kell támogatnia a döntését, hogy változtasson a dohányzáson, vagy egyáltalán ne dohányozzon. Csak ebben az esetben változhat a helyzet. Ajánlom a következő téma elolvasását.

A gyógyszerek és étrend-kiegészítők egy kicsit enyhíthetik az állapotot és segíthetnek, de két dolgot tudnod kell:
1. A függőségre nincs varázspirula. Ezzel az állapottal sokáig és keményen kell dolgoznod magadnak. Az elméddel, az akaratoddal és az erőddel.
2. A gyógyszerek szedése segíthet, de ennek csak akkor van értelme, ha elutasítod az anyagot.

A kannabisz elutasítása esetén a következő séma segíthet:
  • Emoxypine 125 mg tabletta. Reggel és este 1 tabletta 30 napon keresztül.
  • Ha kifejezett neurológiai problémák vannak - adjon hozzá bármilyen B-vitamin komplexet injekciós formában. Szedje naponta 14 napig.
  • Ha alvásproblémák vannak - Melatonin 1 tab lefekvés előtt 7 napig.
  • Ingerlékenység esetén - bármilyen vény nélkül kapható, természetes eredetű nyugtató.
  • Néhány gabapentionid. Például Phenibut - részleteket és sémát itt talál.

Ezenkívül jobb, ha megváltoztatja a szabadidő szokásos eltöltési módját. Lehetséges, hogy szünetet tart egy kapcsolat, ha azok kötöttek használni, változtatni a társaságot, a helyeket, ahol chill, stb.

Továbbá ne feledkezzen meg a megfelelő alvásról, az egészséges táplálkozásról, a friss levegőről, a testmozgásról - ezeknek a látszólag egyszerű cselekvéseknek nem tulajdonítanak nagy jelentőséget, de nagyon fontosak a szokásos fogyasztási rendszer megváltoztatásához.

Általánosságban ennyi. Ha bármilyen kérdése van, írjon nekem pm-ben.
 
Top