Átfésülöm a darknetet, itt az eredmény

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Helló anonim kollégák!

Nem voltam lenyűgözve a dark net linkkönyvtárak jelenlegi állapotától, mert nem találtam minden fontos adatot egy helyen.
Ezért hoztam létre a darknet.observer-t, ahol megpróbálom a legjobb áttekintést adni az úgynevezett darknet jelenlegi állapotáról.

http://s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion

funkciók:
- 300+ tor szolgáltatást vizsgálunk minden x órában.
- böngészhetsz és szűrheted a szolgáltatásokat
- adathalász ellenőrzés - tüköroldalak ellenőrzése
- a /pgp.txt automatikus elemzése
- a /mirrors.txt automatikus elemzése
- a /canary.txt automatikus elemzése
- átverésre vonatkozó figyelmeztetések/hírnév minősítések

itt van néhány érdekes megállapítás:
- online szolgáltatások: 316 (összesen 460 onion(v3) tükör)
- minden szolgáltatásnak átlagosan 1,33 onion(v3)-tükörje van.
- 41,5% java scriptet használ
- 39,9% kérés nélkül cookie-t állít be
- 15,5% OMG megfigyelő/megfelelő (és 23 kanáriból csak 11 egészséges)
- 23,9% üzletek (és a legtöbbjük átverés)
- 18,1% tárhelyet vagy egyéb szolgáltatásokat kínál (sok átverés)
- 8,6% fórumok
- 7,5% piac (több eladó)
- 6,9% linkkönyvtárak
- 4,9% zsarolóprogram-csoportokhoz tartozik
- 12 darknetes keresőmotor (3,5%) és 11 híroldal (3,2%) található.
- az összes olyan oldal közül, amelyek elfogadnak fizetéseket: 95% elfogadja a Bitcoint és csak 35% a Monerót

Mit gondolsz? Hiányzik egy szolgáltatás, vagy tévesek az adatok?
Kérem, ossza meg velem.

Darknet.Observer
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hasonló munkát végeztünk, és minden kategóriában más és más, de valójában csak körülbelül 8-10%-a mindenkinek, aki elad valamit, legális volt. A CC piacok körülbelül 3%-a volt legális, kivéve a díj alapú szervezeteket, mint például Brian klubja. Úgy tűnik, hogy harc folyik, és a jófiúkat kiirtják. A Moneróval kapcsolatban is sokkal kevésbé volt jó véleményünk, mint neked. Úgy tűnik, hogy rengeteg csepp Monero, hogy egyenesen fekete cseppek, és nem tudtak kevésbé érdekel. Úgy tűnik, hogy azonnal előre látják a kiadásokat is, és sokkal jobbak, mint az ugyanilyen típusú személyek más kriptókat használó személyek.
 

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Szeretem a Monerót a technológia miatt - az anonimitás szempontjából messze felülmúlja a Bitcoint, és arra számítottam, hogy a deep webben az első számú lesz, mert ez az anonimitási technológia határa. Ezért őszintén meglepett, hogy a Bitcoin elfogadottságának csak egyharmadát érte el.
Jelenleg a fórumokat ellenőrzöm, hogy a gyanús szolgáltatásokat átverésként jelöljem meg. Nagyon úgy tűnik, hogy a rosszfiúk uralják most a terepet.
OMG megfelelés túlságosan alacsony is. Olyan nehéz lenne egy megfelelő /pgp.txt és egy /canary.txt és esetleg egy /mirrors.txt felajánlása a dark.fail/OMG-ben meghatározottak szerint? Sokkal egyszerűbbé tenné az interakciót ezekkel az oldalakkal.

Ennek az egész iparágnak szüksége van ésszerűsítésre, szabványosításra és egy megbízható módszerre, amellyel meg lehet különböztetni a jófiúkat a csalóktól.
Látom a blockchain biztosítás stb. lehetőségét.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
A Monero egyik legnagyobb problémája, hogy nagyon árnyékos emberek kapcsolódnak hozzá. Olyan emberek, mint Ryan Havar és Daniel Evans különböző bűncselekményekhez és átverésekhez használták a Monerót, így sokan a csalókkal hozzák összefüggésbe. A teljes anonimitás rossz dolog lehet l
Találd ki, mi? Ezek az emberek azt mondták, hogy részt vesznek a fejlesztésében is, így valószínűleg hagytak valamit, ami segíti őket a lopásukban.
 
  • Like
Reactions: vis

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahh Mi lehet egy módja annak, hogy hozzon létre egy könyvtárat, amely az összes valódi emberek marad 0.0000 százalékos csalások, de ha létre, hogy a könyvtár, amelyben az összes csalók vannak kitéve készen áll egy nagy kiterjedt ddos, egyre feltört még mindig ad nehéz idők csalók fognak mindent megtenni, hogy vegye le, huh pénz csak számít nekik, hogy tordex és tor tele csalások hirdetések, az emberek olyanok, mint hogy csak pénzt kap hely hirdetések emberek kap csalás emberek panaszok kaptam csalás az egyik adv az oldal tulajdonosa idgaf
 

dayz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ez annyira király haver!!!
 

Banksy

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm ember!

Mivel ezt a darkne piacok szekcióban tették közzé, van néhány kérdésem.
Sok Üzlet van, akik ajándék kódokat árulnak. Láttam egy másik témát a csalásokról, és ezeket az ajándékkódokat is csalásként említették.

A kérdésem a következő: Valaki ténylegesen tesztelte ezt?
Azért kérdezem, mert láttam egyébként megbízható piactereket, akik útmutatókat is árulnak az ajándékkódok generálásáról bizonyos platformokhoz, valamint olyan részeket ezeken a piactereken belül, ahol ajándékkódokat lehet vásárolni.
Van értelme, hogy ezeket az ajándékkód boltokat az emberek átverésére használják. De miért adnának a piacterek támogatást a csalásokhoz, és mi értelme útmutatókat vagy kódgenerátorokat árulni, ha ez nem valós dolog?
Csak próbálom megérteni ennek az egésznek az értelmét. És potenciálisan csatlakozik a tömeghez az átverés áldozatai 🙄

Egy másik dolog, amit láttam, a kereskedelem a feltört Paybal fiókok, hogy is van pénz rajtuk, elérve 500-5000 számlánként. Ajándékozott pénz ... szintén rieks mint átverés, de szintén láttam egy piactér weboldalon.

Szóval. Kell feltételeznem, hogy egy átverés bármikor látok egy ilyen ajánlatot, még akkor is, ha piacterek azt állítják, hogy nem engedik meg az átveréseket a platformjukon? Vagy ezek az eladók megszabadulnak a "selejtjeiktől", amiket egyébként nem érdemes mosni?
Esetleg itt valaki valóban tesztelt már ilyet, ha nem is csak kíváncsiságból. Nekem jól jönne egy kis gyors pénz, hogy beindítsak valamit, amit terveztem.
 
Last edited:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sok ilyen fórum és piac, amelyekről beszélsz, úgy tűnik, hogy egy kaptárnyi tevékenység, de valójában csak azért vannak ott, hogy lehúzzanak téged. Minden felsorolt dolog egy rip. A legjobb módja annak, hogy megmondja, ha lehetővé teszik a kommunikációt más felhasználókkal az oldalon. A kártyás fórumokhoz hasonlóan az üzeneteket gyakran felülvizsgálják, mielőtt azok eljutnak a másik felhasználóhoz. Miután átvertek téged, nem akarják, hogy bárkit is figyelmeztess, és nincs csoportos csevegés, így az egyetlen módja az üzenetküldés vagy a hirdetések. Mindkettőt felülvizsgálják, mielőtt jóváhagyják.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kíváncsi vagyok, hogy ezek közül mennyi a legális és nem átverés vagy majdnem halott
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Több mint egy évig voltam távol, rajtam kívülálló okok miatt.
Sajnálom, hogy közzétettem egy oldalt, majd eltűntem. Ennek nem lett volna szabad megtörténnie.

Szerencsére a darknet.observer domain felett még mindig én rendelkezem, és még az oldal forráskódjának egy korai változatát is vissza tudtam szerezni a hosszú ideig tárolt tárhelyemről.

Dolgozom az oldal egy jobb változatán, és sokkal erősebben fogok visszatérni!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
A @Darknet.Observer korábbi munkáit az archive.is onion oldalon találja ( archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion - JavaScript szükséges).

Ez az eszköz nagyon jól fel van téve, és fejfájás nélkül böngészhetsz. Várjuk Önt!
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Miről szólt a darknet observer? Szeretek új helyeket találni.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Oldal statisztikákkal, áttekintés az összes archivált hagymáról, amit a darknet.observer kaphatott, bizalmi jegyzet (A,B,C,...),... nagyon kíváncsi a visszatérésére.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Á, értem. Remélhetőleg újra beindul!
 
Top