van egy kérdésem, amire választ kell kapnom

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
lehet-e fekete kátrányt fordítani a #3 és vagy #4. ha ez lehetséges, valaki megmondaná nekem, hogyan kell csinálni, köszönöm srácok minden információ nagyszerű lenne.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Először is - a lehető legrosszabb témacím. Ennél keményebben kell próbálkoznod, lol.

Ami a BHT-t illeti a valódi heroinra - azt hiszem, "technikailag" igen, lehet, de van néhány ok, amiért ez egyszerűen nem ésszerű vagy kívánatos.

Először is, a "fekete kátrányheroin" valójában egyáltalán nem heroin (legalábbis ritkán tartalmaz heroint). Ha ismeri a heroin gyártási folyamatát, akkor az abból áll, hogy a nyers mákvirág levét feldolgozzák, hogy kivonják belőle a morfint, majd a morfint ecetsav-anhidriddel reagáltatják, hogy a morfin hidroxilcsoportjait acetilálják a 3. és 6. helyen.
A BTH nyilvánvalóan az, ami akkor történik, ha egyszerűen kihagyjuk a morfiumkivonási folyamatot, és megpróbáljuk magát a nyers máklevet feldolgozni. És néha nem is ecetsav-anhidridet, hanem jégecetet (vagy akár csak ecetet) használnak.

Egyes források szerint azért kezdték ezt csinálni, mert az Egyesült Államok lezárta az ecetsav-anhidrid forgalmazását, ezért a szakácsok megpróbálták helyette az ecetsavas ecetet vagy az ecetet használni, aminek eredménye a ma ismert BHT lett. De én ebben nem vagyok olyan biztos (mármint, ugyan már... a metamfetamin és a fentanil előállításához szükséges prekurzorokat meg tudják szerezni, de az ecetsav-anhidridhez nem jutnak hozzá a mocskos kartell ujjaik? baromság).

Szóval technikailag lehetne a kátrányt heroinná feldolgozni? Persze. De..... nagyon sokat kellene belőle szerezni, mivel alapvetően nyers nedvként kezeled, és vagy kivonnád a morfint, és azzal folytatnád, vagy kivonnád a monoacetilmorfint, és újraacetileznéd, hogy nyers heroint kapj.

De minek vesződnénk ezzel? Még ha a BHT totál szarnak is néz ki, némelyik valójában elég jó, és még a valódi heroinnál is erősebb. Ez azért van, mert sok 6-MAM-ot tartalmaz, ami erősebb, mint a heroin (src):

... és a feldolgozás és a tisztítás hiánya miatt egy csomó más ópiátot is tartalmaz, amelyeket általában a heroin gyártási folyamata során a morfium kivonásakor kivonnak belőle (ne feledjük, ez nem hiba, ez egy tulajdonság!). Ezek az egyéb ópiát-alkaloidok pokolian magas fokú kábulatot eredményezhetnek (eléggé ahhoz, hogy túladagolást okozzon...).

Itt van egy téma a Bluelighton, ami talán releváns lehet: Van valakinek tapasztalata a tiszta 6-Monoacetilmorfinnal?

Remélem, válaszoltam a kérdésedre.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Észrevettem, hogy "BHT" helyett "BTH" helyett kb. kétszer mondtam "BHT"-t... bocsánat. Késő este volt.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Csak ecetsavhoz van hozzáférésem, a morfium és az ecetsavas reflux nem praktikus?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ne vegye sértésnek, de tudatában van annak, hogy ez már a 3. alkalom, hogy felteszi a kérdést ezen a fórumon ?
A válasz nem, és a logikus következtetés : az ecetsav sokkal könnyebben beszerezhető, mint az Ac2O következésképpen, ha szinte mindenki ezt a vegyi anyagot használja, annak oka van. ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hé srácok, milyen vegyi anyagokból készül a fentanil. És van is. 2 cas számok, hogy ez . Főzzem ezt a nyersanyagot ugyanúgy, mint ahogy a carfentet főzöm a fenty.
 
Top