Segítségre van szükségem az első MDMA szintézisemhez. KÉRLEK

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, ne próbálkozzon a kémiával, ha nem ismeri az alapokat, kémiai kockázatoknak teszi ki magát, és kiteszi a fogyasztókat az esetleges szennyeződéseknek, amelyeket a végtermékben hagyhat. Csak azt tudom javasolni, hogy legalább a szigorú minimumot tanulja meg kémiából, és később próbálkozzon ezzel a szintézissel.

Üdvözlettel
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Az mdma freebase extrakcióját oldószerrel (toluol vagy dcm) javasolnám.

Adjunk hozzá hígított hcl-t, amíg a ph eléri a 6-ot. Az mdma hcl a h2o és a szennyeződések az oldószerben lesznek.

Válassza szét a h2o-t és párologtassa el a vizet, amíg kristályok nem képződnek. Ha az mdma kristályok még mindig szennyezettek, zúzzuk finom porrá és mossuk acetonban.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Ahogy hustlerkid mondta. Nem kellene, hogy gáz hcl legyen hozzá.

Csak a tipikus A / B extrakciós módszer hozzá. Bár én magam nem csináltam ezt a szintetizációt, ez egy egyszerű lépés sok extrakcióban.

Freebase NaOH vagy KOH oldattal. Csinálj több húzást egy poláros oldószerrel. Használjon szeptikus tölcsért a húzások szétválasztásához. A DCM-et jó használni, mivel a sűrűsége nagyobb, mint a vízé, így süllyedni fog.

A sózáshoz javaslom, hogy ossza fel az oldószert, hogy legyen belőle egy kevés, ha túllépi a PH értéket.

Ezután hígítsa a HCl-t IPA-val. Adja hozzá az oldószerhez cseppenként, és mérje a PH-t, amíg el nem éri a PH 6-ot a bemutatott lakmuszpapírral. Ha túllépi az értéket, adjon hozzá a korábban félretett szabad bázisoldatból. Lassan dolgozza fel ezt az oldatot, amíg nem marad belőle.

Ezután hozzáadhat vizet, hogy a sót kihúzza az NPS-ből. Válassza le a vizet és párologtassa el.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
A Laboratóriumi GYIK egy egész szálat tartalmaz a Gáznemű folyadékokról.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hello
Mikor és mennyit adjak hangyasavat a 7 óra alatt?
Amikor klórsavat adok hozzá és 80°-ra melegítem, akkor refluxos melegítésű?
A dietil-étert helyettesíthetem ecetsavas éterrel?
Meg tudná adni a termékek mennyiségét 2 kg PMK-hoz.

Köszönöm szépen
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
I personaly lenne ez max csak cserélje ki a dietil mtbe. és a hozam teljes mértékben attól függ, hogy milyen jó kémikus u van, ha u nem baszni fel id mondjuk 80% valószínű, mint egy kezdő
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mi pont azt gondolja, ing hidrogén-klorid gáz van bármilyen előnyös kor újra hcl 37%?

Itt a bb-ben sokat találsz az mdma hcl kristályosításáról, ha a hcl 37%-os.

Ha nincs speciális tudásod az oldószerekről, akkor a legjobb kristályosítás a fagyasztott acetonban van.

cseppenként adj hcl-t a bázisba, amíg a ph 4 nem lesz, legyen 4, ne 6! acetonenben fogod kimosni a felesleget).
tegye a főzőpoharat a folyadékkal a tűzhelyre, és melegítse fel 130 c-ra (párologtassa el az összes vizet).
dobja a folyadékot a fagyasztott acetonba, és tartsa a fagyasztóban.
használj nem kevesebb fagyasztott acetont, mint az alapanyagod térfogatának 10-szeresét, ha az alapanyag szarbarna. ezzel a módszerrel 85-90%-os tisztaságot kaphatsz a kezdeti szarból.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia!
Én is a nabh4-en keresztül csináltam az első mdma-t,
miután 160c-nál desztilláltam mdma freebase-t (elég gyenge a vákuumforrásom) akkor tiszta színtelen olajat kaptam a?
btw megpróbáltam gáz hcl és kaptam kristályt, ami nagyon tisztának tűnik (fehér crytsal)!
Miután teszteltem az eredményt 200mg withour recrytalbut im úgy érzem, hogy a hatás gyenge.
Tehát most nem tudom, hogy milyen folyamat hibás. Tud valaki megerősíteni nekem, hogy az mdma freebase színtelen színű helyes? vagy lehet, hogy én törött freebase 160c disilation?
Van rá esély, hogy az mdma freebase-ben maradt a metilamin freebase, majd reakcióba lép a hcl-lel, és metilamin.hcl-t képez, amit a termékem tartalmaz? lehet, hogy nem maradt metilamin a desztilláció után, igaz?
Újra át kell mosnom az mdma freebase-t valamivel, hogy megtisztítsam?
Kérem, segítsen nekem.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Az mdma fb-nek színtelennek kell lennie, és nincs esély arra, hogy 160c-ig melegítve károsítsa az mdma molekulát.
Nem hiszem, hogy metilamin van az mdma-ban, inkább a pmk-ban hinnék) Mindenesetre a metilaminnak van egy sajátos szaga, amit nem fog megzavarni. Ez nem ánizs szag, hanem "rothadt hal" szag.
Az mdma hcl megváltoztatja a színét (barnává/feketévé válik melegítés közben - több mint 1 órán keresztül a hőforráson kitéve? Az mdma hcl + víz 1:1 arányban a hőforrásra helyezheti a lombikban, és 1 órán keresztül tarthatja, hogy lássa, mi történik. A lombik legyen nyitott!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük a segítséget
Valahogy úgy érzem, mintha a freebase-emnek "rothadt hal" szaga lenne a freebase-emben :sick: lehet, hogy a methylamine.hcl maradt?
Ezt a btcboss2022 szintézisével csináltam itt: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
A fenti módszerrel ellenőriztem és 17,5mol metil.hcl van és csak 16mol naoh! így most félek, hogy lehet, hogy valahogy nem reagált metilamin maradt a freebase-omban.

Újra mossam a freebase-t, hogy megtisztítsam? (lehet, hogy naoh-val)
Mi a helyes szaga az mdma freebase-nek?
A termék hatása nem jó, így csak dobni a terméket, majd egy másik szintézist, vagy valami esélyt, hogy jobbá tehetem a rekristály vagy valami?

Köszönöm
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Biztos, hogy ez rothadt halszag és nem ánizsszag? Soha nem láttam, hogy metilamin maradt volna mdma-ban észrevehető mennyiségben. Általában minden metilamin maradék eltűnik az egyszerű bázis extrakció után.
Az mdma fb-nek elég kellemes, nagyon enyhe szaga van, de nem tudom, hogy írjam le, lehet, hogy vad erdei dió. De messze van mindkettőtől, a hal és az ánizs szagától.
Változik a terméked színe melegítés közben?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Az ánizs szagról nem tudok, de a freebase colorless-emnek nagyon kellemetlen szaga van, amit 1 másodpercnél tovább nem tudok érezni, nem biztos, hogy a hal rothadt, de elég biztos, hogy ez a fb rothadt
Ha visszamegyek a laborba, tesztelem a hőt...
Van olyan módszer, amely javíthatja a termék hatását?
Köszönöm
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vicces. Mi van, ha egyáltalán nincs mdma és csak metilamin van? Ellenőrizheted a moláris arányok alapján, hogy hány g NaOH-ra van szükséged ahhoz, hogy 10 g sódból lúgos ph=11 legyen. Utána megnézheted, hogy mdma vagy metilamin van-e benne.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szóval lehet, hogy hamarosan meghalok, eszem 200mg :alien:
Honnan lehet tudni, hogy az mdma vagy a metilamin ezzel a teszttel, meg tudná magyarázni egy kicsit jobban?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Im ijedt most, Tudod, hogy mi az olvadáspontja methy.hcl i nem találom ezt az információt a wikipédiában. :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
A NaOH-t vízben kell elkészítenie, a 20% ww rendben van. Vagyis ez 20g NaOH + 80g víz.
Ennek a 20%-nak a pontos súlyát az elején meg kell ismernie. Például 20g összesen.
Ezután feloldod a sót a vízben, és kis adagokban hozzáadod a 20% NaOH-t, amíg a PH 11 nem lesz.
Most megtudhatja, hogy hány g 20%-os ww oldat fogyott el, és megbecsülheti a só moláris tömegét.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kezdettől fogva pmk olajat vagy pmk port használtál? be tudnád írni a lépéseket, amiket tettél, hogy lássuk, hol rontottad el?
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jól olvasta a szövegemet. Soha nem mondtam, hogy ezeket a dolgokat egyszerre adjuk össze. Vannak közte lépések. továbbá csináltál már mdma-t? Ha nem, akkor u nem érti, amit itt mondanak. Ha csináltad. Akkor tudod, hogy dcm-t soha nem használnak acetonnal ebben az esetben. És csak egy kis mennyiségű dcm-t használnak, hogy elválasszák az olajat, amire szükséged van a többi víztől és bármitől, ami benne van.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ha vákuumdesztillálták. Akkor az olajodnak a reaktorodban kellett volna maradnia, a többinek pedig el kellett volna párolognia vagy egy másik lombikba kellett volna fognia.

Tehát ha a színtelen folyadékot vetted, és azzal dolgoztál tovább. Az azt jelenti, hogy a rosszat vetted, amiben a metilamin volt. Ezért érezted folyamatosan a szagát, mert az fb sosem színtelen.

A pmk viaszból pmk olajat csináltál?
Dm nekem, ha akarod.
 
Top