Question Rosszat akarok törni

BlackAlice

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok!
Már jó ideje olvasgatok és nézelődöm a darkwebben, de az az érzésem, hogy nem igazán jutok bele ebbe a nyúlüregbe.
Oké, itt sok mindent találtam, ami a drogokkal kapcsolatos, de származásomból adódóan inkább a pénzügyi csalások stb. érdekelnek.
Tudna nekem valaki egy tippet adni, hogy hol keressek komoly tudáscserét?
Köszönöm az időtöket.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Hol kell keresni? Pontosan itt, bro, szó szerint egy olyan fórumon, amely szinte minden információt tartalmaz, amire szüksége lehet. Nézd meg az Erowidot is, de ha ezek nem elegendőek, akkor valójában nem vagy felkészülve erre.
 

BlackAlice

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm a válaszát.
Lehet, hogy csak vak vagyok.
De ahogy az előbb mondtam... Szó szerint mindent megtalálok, ami a gyógyszerek előállításával, fogyasztásával kapcsolatos, és még azt is, hogy hol lehet beszerezni a legjobb vegyszereket egy gyógyszer-üzlet beindításához. Valamint rengeteg legális kereskedő mindenféle droggal. A Weed-től a Crystal-ig több Market Places-en.
De a kártya? Semmi, kivéve a csalókra és a rossz tapasztalatokra való figyelmeztetéseket.
Rossz helyen keresgélek, vagy csak hülye vagyok? :D
 

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Bro, saját laboratóriummal rendelkezünk, és egyedi termékeket tudunk biztosítani, ha bármilyen ötlete van, amit esetleg közölni tudnánk
 
Top