Question Próbáltam emlékezni egy edényes szakácsra. Azt hiszem, én hace ez helyes tud valaki segíteni?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ok az már egy ideje, mióta átmentem az összes ilyen tudás, de itt vagyok, és meggyőződöm arról, hogy van a részletes recie[t correct s vissza a napokban én dabled a gyártás néhány dolgot, és az egyik, hogy én tanultam jól volt met tanultam anhidris amonia dope piros ad fekete és más hideg főzni egy, hogy én akartam csak megpróbálni az egyszerű arcát confence nem kell menni egy kereskedő és kap semmit csak vigyázni az én habbits és hogy ez, de im elakadt a detais.

1 uncia NitroMethane GaI
2 komló 9-es számú pisztoly kékítés 7 uncia
3 hegesztőpálca narancssárga tippek a nichole-hoz
4 ? azt hiszem, van aktivált szén, de nem vagyok benne biztos.
5 szalag fedő le szorosan főzzük 12 órán át magas fokozaton, majd hagyjuk állni és hűlni 12 órán át.

Ha kész, két réteg van az egyik a felső réteg, ami az összes metamfetamin, amit el kell vágni az aljáról, dobja el az alsó réteget, és győződjön meg róla, hogy nem kerül a kristályába, mert mérgező lehet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Nah, ember, ez úgy hangzik, mint a recept a zsinór dope nekem, azt hiszem, darázs dope több bang for your buck bár🫣, I m meglepett, hogy nem fedezték fel korábban. Kint vagy, és kiütöttél egy darázsfészket, és ők dühösek! Megkaptad, bugbzapper, darázs spray, egy kis kereszttűz......
Csak a biztonság kedvéért: nem, ez nem csinál semmit. Egy lyuk a pénztárcádon talán
Valójában, az a sok nitrát, ami történik, az egy rendkívül energikus reakció lehet.😬
Nah, ki gondolta volna, a fegyverek kékítése salétrom. A szaros salétrom hasznos.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Íme, a Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner néhány összetevője:
Izobután: Isobután: 1000 ppm
Kerozin: 800 ppm
Etanol: 100 mg/m³
Olajsav: 1000 ppm
Citronellál: 100 ppm
Ammónium-hidroxid: Kevesebb, mint 1%
(R)-p-menta-1,8-dién: Kevesebb, mint 1%
1,8-cineol: Kevesebb mint 1%
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Teljesen egy börtönházi zsinórdopping receptje. Elég vicces, amikor az összes "jó öreg fiú" délről jön fel, és Északkeleten ül le, és mindannyian elhozzák ezt a történetet arról, hogy ők egy motoros banda metamfetamin királya. Emlékszem, a 20-as éveim elején egy floridai cellatársam mesélt, aki "kilószámra gyártott és adott el metamfetamint" a hírhedt "string dope" technika szerint. Valószínűleg még mindig megvan valahol leírva, pontos részletekkel és arányokkal. Ez volt az első alkalom, amikor hallottam... Az évek során több embertől hallottam különböző variációkat, de az alapötlet ugyanaz. Most, hogy már tudom, amit tudok, elég vicces, amikor az emberek úgy próbálnak beszélni róla, mintha tudnának valamit, amit senki más nem tud - mintha lenne egy ászuk, amit bármikor elővehetnek, és egy vagyont kereshetnek vele, amikor csak kell. Már csak egy hónapot kell várnom, amíg az akvárium, amit szűrőszénnel és pisztolykékítővel töltöttem meg, reakcióba lép és jeget növeszt az összes húrra. ...vagy 12 óra volt? Miután 12 órán át "főztem"... hmmm... akárhogy is...., egy nap majd elkezd nőni...
Akárhogy is, hamarosan azt fogom énekelni, hogy "We're in the money..."...
 
Top