Ha szar történik. KÉMIAI ALIBI? hogyan?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ah szarságok történnek. Vegyi anyagok prekurzorainak megvásárlása közben elkapnak, és a rendőrség megkérdezi: mit fogsz ezzel csinálni?
Nem tudom elképzelni, szóval ha ez történik, azt hiszem, valahogy megmenekülhetsz az érvekkel, hogy van valami létesítményed, ahol kísérleteket végzel, és ha megmutatsz nekik valami dokumentumot, hogy te vagy az engedélyezett személy, aki ezt csinálja, az majdnem golyóálló alibi lesz, hogy miért veszed ezeket a vegyszereket. Szeretnék néhány példát, hogyan néznek ki ezek a dokumentumok, és akkor profi, hogy hagyja, hogy hamisítványokat készítsen ezekről a dokumentumokról.
Így értékes hamisítványok lehetnek. Hol fogom ezt megszerezni? Emberek, van itt valaki, aki tud nekem segíteni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Egy dolog a dokumentumok ellentételezése egy vállalkozás számára. Kétlem, hogy olyan kormányzati dokumentumokat konterfietálhat, amelyek felhatalmazzák Önt arra, hogy ellenőrzött vegyi anyagokkal rendelkezzen. Ellenőriznék, hogy azok jogszerűek-e. Különleges bűncselekménnyel vádolnák meg. Talán eljátszhatnád, hogy ügynök vagy, aki egy olyan céggel áll szerződésben, amelyiknek törvényes papírjai vannak.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Igen, nyitott vagyok minden lehetőségre
 
Top